МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІ

  • 45 340
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен  Hug
Чак сега изядох първата си купичка супа, че цял ден бях навън  Crazy
След малко ще ида за още  Laughing
Този път сложих само зеле, 1 тиквичка и 1 консерва с белени домати + малко подправки - не се получи никак лошо   chef
Ще се пробвам сега само на супата, без нищо допълнително - да видим  Peace
Успех на всички, които в момента хапват супа , да ни е вкусно   bouquet

# 16
  • Мнения: 199
Не... след....   Може би този проклет Инсулин ми пречи.
  Това е затворен кръг - трябва да смъкна инсулина, за да мога да отслабна и трябва да отслабна, за да смъкна инсулина.  
ГАДНААА  РАБОТА.  От скоро пия лекарства и как да очаквам резултат.
ЩЕ СЕ БОРЯ,  няма друг начин!!! smile3518

# 17
  • Мнения: 144
Червена роза -5 не се отчайвай, аз зимата никога не съм можела да свалям килограми - свалях само лятото, но сега за мое учудване свалих 2 за отрицателно време- сигурна съм че ще успееш, само не се предавай,ако обичаш да спортуваш включи и малко спорт може това да отключи свлянето при теб. Hug

# 18
  • Мнения: 199
 Hug  Няма място за  отчаяване, така или иначе не ям захар и хляб и производните им. Гимнастика не мога - също ми забраниха. Още от І-та  бременност имам стеснен прешлен, аз въпреки това се направих на героиня и  ... сега ме боли кръста , особенно нощно време и когато е влажно.  Абе.. . цяла съм "бабичка" .... ама какво да се прави... млада съм още ....   и децата ми малки.... БОРБА !!!

# 19
  • Мнения: 144
АААААААААА и изобщо не си "бабичка" много си точна  даже аз много ти се кефя след всичките гадорийки при теб не се предаваш- само така newsm20 желая ти много здраве и успешно сваляне! Grinning

# 20
  • Мнения: 2
 Blush аз съм много засрамена от себе си. Изядох едно бананче... утре ще си наваксам. радвам се, че тук има мн хора, които са се събрали с една цел Simple Smile Много ме надъха темичката и коментарите и. Благодаря Ви, хора!!!

# 21
  • Мнения: 4 344
издъних се,но имам здрав.проблеми.. ooooh!
но от уре пак! Praynig
браво на всички успели! Hug
приятна вечер! smile3524

# 22
  • Мнения: 144
nightfairy, не се срамувай я да се самобичуваш-  341uu / шегувам се/,не се притеснявай толкова едно бананче не чак такъв грях само да не ти стане стане навик да прегрешаваш, че тогава ние ще те накажем с вдигнати ръце до стената Laughingшегичка

# 23
  • Мнения: 144
издъних се,но имам здрав.проблеми.. ooooh!
но от уре пак! Praynig
браво на всички успели! Hug
приятна вечер! smile3524

ina15 - как си се издънила мила?Не се тормози гледай си първо здравето то е най- важно!!!Желая ти хубав и усмихнат ден - успех.

# 24
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Добро утро от мене  Hug

Днес започвам деня от 69*000 кг.

а това е с половин килограм надолу, спрямо вчера  newsm44

Вчера не съм прегрешавала, с изкл. на половин парченце шоколад - ама толкова малко, че почти не се брои  Embarassed

Днес продължавам със супичката + салатка с маруля, домат, репички, моркови  Peace

... и разбира се - фитнеса на обяд, а довечера, ако остане време - и у дома  Peace

# 25
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
А! Пропуснах!

Да кажа първо на тези, които не отслабват... Момичета, ключът към отслабването е поведението ВИ! след шест часа вечер. Не яжте нищо, освен супичка, ако много ви пригладнее... И другото, по-важното - когато организмът е подложен на диета и не реагира да отслабва, не се отчайвайте - той просто набира сили. След това, отслабването започва на скорост - няма спирка, може да е по много малко, но се получава  Peace

Сега един малко неудобен въпрос, но моля шери и другите, които пазят диетата отдавна, да ми отговорят: не съм ходила до тоалетна от събота вечерта - разбирате ме... Това нормално ли е? На мен ми е странно, защото преди ходех всяка сутрин  newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 340
galaUSA ,понякога се получава такъв ефект ,не мога да си обясня понеже зелето разхлабва по принцип ,но може би ако все още ядеш такива малки количества храна да е от това ,просто да няма какво  Wink

А друго по този повод - може да хапвате ябълков пектин на прах ,ленено семе да си слагате в супата .Даже Червена Роза ,пектина на теб може да ти е полезен и за друго т.к. на листовката пишеше нещо ,че е полезен за диабетици ,но не я пазя да видя точно какво.

Аз пектина си го правя с малко кисело мляко сутрин по 1 лъжичка .Едно ,че засища ,но и спомага за WC,а и е полезен.

И друго ,сигурна съм ,че ако се прави редовно супата най-накрая ще доведе до промяна ,дори и в началото да не се вижда по кг ,ще се види в обиколките  Peace

# 27
  • Мнения: 144
Добро утро от мене  Hug

Днес започвам деня от 69*000 кг.

а това е с половин килограм надолу, спрямо вчера  newsm44

Вчера не съм прегрешавала, с изкл. на половин парченце шоколад - ама толкова малко, че почти не се брои  Embarassed

Днес продължавам със супичката + салатка с маруля, домат, репички, моркови  Peace

... и разбира се - фитнеса на обяд, а довечера, ако остане време - и у дома  Peace

gala USA браво на теб!!!Много е хубаво ,че спортуваш аз така мразя  фитнеса, ама ако не се получи само със супичката ще трябва да се напъна малко.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте зелчици Hug аз от два дена имам проблеми със стомаха от този цикъл и съм само на месо,но от утре пак съм с вас и galaUSA мила това е нормално и на мен ми се случва,но пия Инхуа и всичко си идва на място Grinning. Желая ви успех момичета Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 199
 Sad  И тази сутрин съм в мрачно настроение, а и кантара не ме радва  70,300.  Мисля, че започва страничния ефект от моите хапчета - гадене. Едва си сложих малко пилешко месце в устата тази сутрин, колкото да пия хапа.  Става ми лошо само като видя храна. А чакам гости днес и готвя по-така...
Вчера ходих на фризьор, после се боядисвах, купих си нов анцунг - и не ми се повдигна поне мъничко настроението. Незнам какво да си измисля да се поразвеселя, по-рано малко шоколадче ме оправяше, но сега вече ... няма...и кафето дори ми е гадно... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт