Сънувах... знаете ли какво означавва...

  • 50 379
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 762
Хапка, благодаря за отговора. Да ти призная не ми липсват или поне не осъзнато  Laughing Даже се надявам да не стана скоро баба / ама каквото реши господ де/.

Но пък от друга страна от една седмица чета темата за отстъпване на ред или място на бременни, майки с деца и възрастни. Там се втрещих не един път. Предполагам има връзка със сънищата ми  Laughing

# 256
  • Мнения: 2 361
  Мисля, че по-скоро ти липсва той и контактът с него, а не да гушкаш бебе.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 762
Сега те разбрах  Hug Май си права. Липсва ми наистина, че не мога да го гушкам вече, като малко детенце  Laughing Благодаря още веднъж. Важното е, че няма лошо послание в съня ми. Все съм чувала, че не е хубаво да сънуваш бебе.

# 258
  • Мнения: 2 361
  И аз така съм чувала, обаче съм установила точно обратното за себе си. Всеки човек си има свой тълковник Simple Smile

# 259
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ibodful, Колко реален е бил съня ти. Аз съм чувала, че има хора които предусещат събития. Може да е това.

Аз имам близнаци. и Сънувах, че Марти пада и някой му търси пулс на вратлето и няма и е отпаднал, блед, кожата е съсухрена. Какво ли може да означава? Стреснах се, събудих се, цялата треперех. Той беше до мен, спинкаше.

 Това е съвсем обичаен сън на една майка, която цял ден се тревожи за децата си, но потиска тревогите си, те потъват в подсъзнанието, което е равносилно на замитане боклука "под  килима". Но когато заспим, те изпълзяват и биват изчистени оттам чрез чудесния психотерапевт, дар от Твореца, наречен сън.

# 260
  • Мнения: 13
аз пък снощи сънувах земетресение и като се събудих видях в феисбук 4е е станало земетресение в канада

# 261
  • софия
  • Мнения: 1 305
Сънувах че ми падат няколко зъба, знам че означава ужасно нещо, но преди да заспя си мислех как трябва да заведа сина ми на ортодонт и много се надявам да е заради това, иначе знам че означава смърт Sad

# 262
  • Мнения: 2 502
Сънувах бившият ми.
Водеше ме някъде, като ме криеше от майка си и баба си. newsm78

# 263
  • Мнения: 62
Аз свързвам делфините пък с лечение и тоя лющещия се...И аз мисля като Александър, че сам трябва да си ги тълкува човек.Все пак нали има колективно несъзнавано или подсъзнание.Има архетипи, общи за всички. Смятах да записвам психологiя дистанционно, но засега го отложих...ето 1 линк.http://www.sanownik.com/modelite-v-sanishtata-spored-karl-jung-a183.html Те съответстват и на картите ТАРО. Падането на зъби е предупреждение за внимание към здравето на този, на който падат.

# 264
  • Мнения: 8 858
Цитат
Падането на зъби е предупреждение за внимание към здравето на този, на който падат.

Браво,Пънки! Точно така е, предупреждава за здравословен проблем, а не за смърт. Защо все го свързват със смъртта това се чудя....? Връзката е дотолкова, доколкото всеки такъв проблем по принцип би могъл да доведе до фатален изход, не повече.
П.П. А, да, и още нещо се сетих, сънищата, които са наистина важни и пророчески не могат да бъдат разтълкувани. Според скромното ми мнение. Поради простата причина, че предупреждават за нещо, което не може да бъде избегнато, трябва да се случи.

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 12:47 от unadaptable

# 265
  • софия
  • Мнения: 1 305
Благодаря ви за коментарите  bouquet Hug

# 266
  • Мнения: 3 675
При мен падането на зъби винаги е било съпроводено с някакъв скандал или лоша случка, но никога от здравословно естество.Просто това винаги ми е било знак, че ще се скарам с някого.

# 267
  • Мнения: 12
Аз когато сънувам падане или болка на зъб/и ...най-често се виждам с роднини или имам някаква вест от тях.


Имате ли представа защо в началото на съня си /поне при мен е много често/ сънувам, че падам/пропадам ?.. и се събуждам

# 268
  • софия
  • Мнения: 1 305
Изпадам в ужас като сънувам падане на зъби, защото като бях на 18г.моята приятелка точно ми разказваше как е сънувала, че и падат всички зъби и телефона звънна да и съобщят че майка и е починала в катастрофа Sad, затова много ме е страх Sad

# 269
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
При мен падането на зъби винаги е било съпроводено с някакъв скандал или лоша случка, но никога от здравословно естество.Просто това винаги ми е било знак, че ще се скарам с някого.

  Такова е и разбирането на съвременната психология. Това е така, тъй като зъбите са символ на Защита и Нападение. Например сън че ти падат зъбите, означава че губиш защитата си, а не смърт.

Общи условия

Активация на акаунт