Изоставане на плода

  • 576
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте. Аз имам чудене и голяма душевна болка в момента. Последната ми менструация започна на 16 август, цикълът ми е винаги 5, а дължината му е 24 дни, вместо 28, както е стандартно.

Вчера имах кафяво зацапване, много леко беше, без болки или дискомфорт. Отидох при лекарката която установи бременността ми. Тя беше изключително рязка и ми взе всички надежди с начина, по който се изказа. Каза че сакчето отговаря на 7+1, а ембрионът вътре на 6 г.с. Не намери и пулс. Каза ми са изчакам до петък, да отида пак и ако няма пулс, като даде 10% шанс да има, че трябвало да го махна и да действаме. Аз понеже бях сама и тотално се шашнах. Дори не ми обясни от какво може да е това зацапване и като цяло, беше страшно негативна и не ми взе цялото щастие.
Днес съм на преглед при доктор Павлова в Надежда и се надявам от сърце тя да ми каже друго.

Въпросът ми е по скоро има ли шанс бебето ми да изостава и да няма пулс заради това че цикълът ми е по-кратък. По всички калкулатори терминът ми  е 19 май, но тя ми каза 23 май 2023 и сега не знам какво да мисля.

# 1
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 925
Успех!  Добре че си при др док , не казафли , че ти е по -къс цикъла.

# 2
  • Мнения: 9
Успех!  Добре че си при др док , не казафли , че ти е по -къс цикъла.

Казах, но сега като смятам тя го е изчислила спрямо 28 дневен. Надявам се всичко да е наред и просто да не съм в 7ма седмица, а да съм в 6та. Макар, че гестационния сак отговаря на 7ма.

# 3
  • Мнения: 3 597
При по-късия цикъл , овулацията е по-ранна . Щеше да е успокояващо , ако беше по-дълъг . Във вашия случай , ако трябва да се водим по това , ембриончето трябва да е по-голямо от предвиденото . Но разминаване винаги е допустимо , важното е от тук нататък да се расте и да се засече пулс . Стискам палци !

# 4
  • Мнения: 9
При по-късия цикъл , овулацията е по-ранна . Щеше да е успокояващо , ако беше по-дълъг . Във вашия случай , ако трябва да се водим по това , ембриончето трябва да е по-голямо от предвиденото . Но разминаване винаги е допустимо , важното е от тук нататък да се расте и да се засече пулс . Стискам палци !

Току що бях на лекар при Павлова в Надежда и тя не ми даде шанс, ще изчакаме до петък за да се видим пак, каза ми че мога и сама да го изхвърля до тогава, ако ли не ще ми даде медикаменти. Не пожелавам на никого тази болка. Надявам се да се възстановя бързо. Благодаря на всички че ми стискахте палци.

# 5
  • Мнения: 3 597
Много съжалявам . Пожелавам ви всичко да мине възможно най-бързо и леко . Много жени преминават през това за жалост . Желая ви успех следващия път 🤗

Общи условия

Активация на акаунт