Ревматоиден артрит, Псориазис, SAPHO и др. - лечение с Naltrexone

  • 137 353
  • 663
  •   1
Отговори
# 510
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Стимулиране и модулиране са различни неща. Имунната система не е монолитно образувание, тя има различни "воини" и "стражи"
ЛДН първо модулира имунната система и после стимулира. Затова това МОЖЕ. Но не и имуностимуланти като алое, ехинацея, японски гъби.

Според теорията за храненето според кръвната група, за 0 не се препоръчва даже вит. С.

# 511
  • Мнения: 37
е що за кръвна група е това?! И без лимони и портокали за къде ?!

# 512
  • Мнения: 37
"Трябва да се избягват витамините А, Е и С, поради по-специфичната обмяна на хората с кръвна група 0. Ако им давате упорито витамин С, те кървят! " Това открих  в диета за кръвна група 0. Смешно е. Аз вече 2 месеца изяждам по едно кило мандарини и пия сок от лимони ежедневно но не кървя ..(кървя в рамките на нормалното един път в месеца)..

# 513
  • Мнения: 572
veihaivei , аз съм пила вит. С за спиране на кървене и ми действа. А съм кръвна група 0 .
Не искам да влизам в спор за тази теория, но просто ... нека все пак да я проверим някак си преди дословно да ѝ се доверим.

# 514
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Който иска, да я проверява.
За мен спирането на кървене и стимулирането на имунната система са отделни страни от ефекта на вит.С
Аз кога и къде съм писала, че вит.С не действа?

# 515
  • Мнения: 37
Ден 2-ри. 2,5 мл , странични ефекти няма, наблюдавам леко обостряне, но не смея да трърдя че се дължи на LDN, тъй като е нещо обичайно. Иначе съм в добро разположение на духа. В крайна сметка реших да си допия алоето и котешкия нокът, пък като свършат ще реша дали да ги продължа или да ги спра. Тъй като, специално екстрактът от котешки нокът го дават като имуномодулатор, който освен това потушава възпаления в организма, а алоето е полезно за кожата.
 Теорията за кръвната група нещо не ми вдъхва доверерие от край време. Нищо не отричам тъй като не съм се подлагала на такива диети, но просто не ми звучи добре.
Сега ме вълнува КАМЕНОВЪГЛЕНИЯ КАТРАН. И по -точно има ли той карценогенен ефект прилаган в малки дози -примерно намазване сутрин и вечер. Ако някой има повече инфо по въпроса нека говори. А боровия катран?!  Вярно продават го в аптеките, но те продават и кортикостероиди нали?!

# 516
  • Мнения: 800
А сега - въпросите:

veihaivei - от спецификата на кръвните групи не разбирам, не се занимавам и не мога да имам мнение. Но всеки има нужда от силен имунитет. Сигурно и хората от кръвна група 0.

Аз винаги съм оприличавал засилването на имунитета като подпори около телеграфен стълб - колкото повече (от различни страни), толкова по-добре. Не виждам логика за определена кръвна група това да не е така.

Балансирането на компонентите на имунитета е на първо място, след него идва засилването. Това го правим и с вит.Д и с ензимите. Без да спираме LDN.

silverbell - за някакъв катранен крем споменаваше Борислав Попов в началото...

# 517
  • Мнения: 1
И аз реших да пробвам!Някой да предлага  Ревия?

# 518
  • Мнения: 37
ден 3-ти. Спя добре, не усещам нищо специално като ефект, имам предвид гореспоменатите странични ефекти като бучене, сърцебиене и т.н. Дланите и ходилото обаче не са добре и определено се започва... Броя на мехурчетата се увеличава и петната сърбят. Щях да снимам, но пак се намазах. Сутрешното мазане ми стана втора природа.Пъво мазане, после кафе!Увеличих леко дозатана LDN, може да е рано ама няма време. Псанола вече не е така ефективен. Ще потърся гландол крем. До тогава продължавам с наличното.

# 519
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Много моля, всеки, който желае Ревия, и не ми е писал ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ, да го направи!
Вземам в сметка САМО хора, писали ми на лични.

Ако някой се откаже, пак да ми пише, няма проблеми.

# 520
  • Мнения: 14
Veihaivei, вкл. се тук веднага, благадаря отговора ти, поръчвам веднага един блистер ЛДН, всъщност ти каза да пиша на лични, ще го направя.
Причината да потърся помощ тук, е че имам прсориазис от 9 години, вулгарис, почти навсякъде по тялото ми, вече се появяват и съпътстващ артрит, а може би и проблеми с черния дроб, депресия...  Ще споделям какво се случва, но се чудя защо Борислав Попов не дава инфо за това, дали има +ефект при него от ЛДН?
Ще добавя, че отдавна се самолекувам, официалната медицина ме отблъсна, в момента ползвам само Нахткерцен балсам на Д- р Тайс и цитросепт, май ще ми се наложи обаче отново да правя солариум /знам колко е опасен/, но какъв избор имам?

# 521
  • Мнения: 800
morgentau - прочети внимателно всичко, после ще ти предложим варианти за тебе.

Сега няма да знаеш кое за какво е.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте.Ще трябва и аз да се разпиша във вашата тема.Имам нужда от съвет и насока,тъй като и аз все още не съм съвсем на ясно за какво става  въпрос.
На кратко зимата на едната  ръка ми се подуват пръстите и дълго време не мога да я държа свита,не мога да я натоварвам.Преди месец съвсем случайно си правих едни изследвания и се оказа,че AST е над 200(не е до уточнено колко).Довежда ме на мисълта,че става въпрос за артрит.Имам нужда от доктор,но не познавам специалистите от Варна(а и колкото четох май няма такива тук Rolling Eyes)
Та това е единия ми въпрос,моля някой който е минал по този път да ме насочи за доктор.Другия ми въпрос е мога ли да вземам vit.D и рибено масло и ако да по колко преди да съм се консултирала с доктор.
Благодаря ви   bouquet

# 523
  • Мнения: 37
morgentau, я кажи този балсам на др. Тайс как ти действа? И от кога го позваш? Нали в него има GLA  (гама линоленова киселина).

# 524
  • Мнения: 37
Привет на всички! Групата се е разраснала впечатляващо!
Искам да окуража всички смелчаци, които се престрашиха не само да търсят различното лечение, но и да експериментират. Вече около 5 месеца не сме пили никакви медикаменти и резултатът е следният:
Пустолоза - 0% (т.е. изчезна напълно);
Болки в ставата - 0% (т.е. изчезна напълно);

Няма, а и не желая да анализирам дали LDN е причината за този фантастичен (според традиционната медицина) резултат.
Факт е че симптомите на заболяване, което се лекува само с "тежка артилерия" изчезнаха.
Тъжно е че хора, които би трябвало да се грижат за здравето ни, а и за тяхното и на техните близки, са така оплетени в системата на здравеопазването, че не искат да погледнат по-напред от собствените си носове. Не ги виня, защото сигурно всеки си има своите причини. За по-голяма част това са парите, за други невъзможността да преодолеят собственото си его и да си признават грешките, за трети - липсата на самочувствие и знания.
Нямам нищо против никой конкретен лекар или медик. Против невежеството съм във всяка една професия. Не може водопроводчикът, на когото си поверил ремонта на тръбите у вас, да ти предложи едни "страхотни" нови тръби по 100лв метъра (от които той като дистрибутор ще вземе 30), които след една година ще се разпаднат и наводнението е налице. Съжалявам ако някои се почуства засегнат от това сравнение, но професията си е професия. Какво като си учил 10 години и нищо не си разбрал.
За това призовавам всички вас - потърпевшите на тази система, не се примирявайте с невежеството! Не оставяйте лекарите да действат рутинно и машинално! Задавайте им въпроси! Бихме могли да променим мисленето им бавно и методично. Защото ние не ходим на лекар групово по 100 човека и те да ни изписват едно лекарство, което ще помогне на 50 от нас. Вие искате ли да сте от другите 50? Аз не! Аз съм индивидуален случай и искам да се отнасят с мен като към такъв. Все пак плащаме заплатите на тази подгрупа от нашето общество.
Успех на всички с леченията!

ето това е цитат от борислав попов

Общи условия

Активация на акаунт