Ревматоиден артрит, Псориазис, SAPHO и др. - лечение с Naltrexone

  • 137 069
  • 663
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 26
veihaivei , благодаря ти, мила за отговора! bowuu Разтворът е бил през цялото време в хладилника, но ще изчакам и мнението и на Пантерата newsm10! Моля те, ако имаш възможност, прехвърли се и на другата тема за ензимите и подай нещо  love001

# 586
  • Мнения: 37
Едва 11 - ти ден на LDN . Струва ми се, че нещата са под контрол, но не мога да се похваля с кой знае какво. Всеки ден ме наболява главата и се чувствам потисната, какво им става на мойте ендорфини, дали да не намаля дозата? Не мога да намеря гландол крем. Но мисля да спра катрана, защото разучих туй онуй из google и разбрах че е карценогеннен. Не ми се ще пак да се върна към онези времена с чесането, но съм наясно че ме очаква. Пия си и биотина и пробиотици.  Това е. Следите са от сълзи. Отивам да си доям шоколада.

# 587
  • Мнения: 37
Ето още един потиснат Хе хе :
Low Dose Naltrexone does not appear to work to a great degree. It offers a great amount of joint flexibility but no reduction in pain, fatigue, or skin outbreaks. However, I will take the added flexation and movement without side effects. I have now added a pain killer (opiate based). With the 2 drugs combined, I can achieve at least 3 hours of moderate activity without cussing the gods on Olympus. Psoriasis and all its' complications is by no means easy. The stress of fighting for Social Security adds to the problem. I guess the government is more concerned about fighting wars than the welfare of the people which it was established to serve. After all, a mild heart attack, spur growing into brain stem, type II diabetes, joint damage in multiple joints, psoriasis, hypothyroidism and eleven stents in coronary vessels means I am just a healthy worker to them. For the first time in my life, I wish true evil on government officials - That for one day they endure the physical consequences of this sometimes pervasive disease!

Аз съм цвете в сравнение с него!

# 588
  • Мнения: 1
Здравейте!  Grinning Аз съм нов в този форум и сега видях каква интересна тема се е заформила тук.

Беше ми много интересно да прочета всичко за LDN а и освен това всичко което успях да намеря в Google и ми се струва наистина доста интересно и логично...до такава степен че и аз реших да пробвам с ниски дози naltrexone.

Между другото аз съм с витилиго, псориазис, и псориатичен артрит (впечатляваща колекция  Laughing) и съм минал навремето през салазопирин, метотрексат, арава и аха аха да почна и енбрел но засега се въздържам защото се чувствам добре и не виждам смисъл да го почвам.

Ще бъда благодарен ако мога да се присъединя към някой който иска да си поделим опаковка Ревиа. Моля пишете ми на лични...ще чакам.

Сърдечни поздрави! Grinning

# 589
  • Мнения: 37
nukem пробвай, аз съм голям оптимист на въпреки депресията опрелено нещо от всичките неща, които пия ми действа бавно, но сигурно.!!!
Както вече казах от май миналата година животът ми се превърна в ад, месеци наред - мехури, парене, чесане, люспи - непрекъснат процес.
Тази година имам голям напредък по точно през последните две седмици. Знам че е рано за изводи, но вярвам !!! Много е важно вътрешно да се настроиш за успех, ако вярваш че ще се справиш, наистина можеш да очакваш резултат.
 Ако пък си кажеш- то това не се лекува, ама дай да пробвам- си обречен. Така че : Оздравяваме, оздравяваме, оздравяваме.......

# 590
  • Мнения: 113
Здравейте!Спите ли?А аз не.Включвм се към групата ви.Снощи ми беше първата дозичка-и никакъв сън.А от 3.30 съм на работа.Чакат ме 5ч. кормуване,сметки,пари...Ще се справя ли,или напротив?Колко ще продължи това и какво друго ме очаква?Лек ви ден!

# 591
  • Мнения: 800
Maria-Iva - Намали дозата. Щом ти пречи на работата, почни от по-ниска доза и качвай бавно!

# 592
  • Мнения: 113
Е,справих се!Пинки,ами аз взех 2мг.-това е препоръчано за старт и да се увеличава.Тази вечер колко да сложа?

# 593
  • Мнения: 800
Смущения на съня в началото има, най вече няколко събуждания и преминават за два-три дни.

Най-вероятно ти, знаейки за натоварената си програма, не можеш да заспиш от напрежение.

Вземи нещо за сън (тук препоръчвам Мелатонин) и намали дозата на 1.5 мг. От утре - пак 2 мг.


Gazella - два месеца ми се виждат много. Опитай една доза, ще усетиш дали не е изветряло. Ако нямаш смущения със съня - бъркай нова.

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 16:51 от PinkPanther

# 594
  • Мнения: 113
Благодаря!  bouquet

# 595
  • София
  • Мнения: 66
Веднага отговарям за т.н СЕЛЕКТИВНА ФОТОТЕРАПИЯ в Александровска болница, ще ви назначат 10, 15 или 20 нагревки, ще имате известно подобрение, ако не е тежък псориазиса, може напълно да се освободите, но това е временен ефект, след няколко месеца отново ще имате нужда от СЕЛЕКТИВНАТА ФОТОТЕРАПИЯ. Там срещнах хора, буквално "абонирани" от 30 години за Кожната клиника.
Много жалко наистина, там всъщност предлагат поддържаща терапия /както и на всички останали места, уви!/ и някои хора жертват всяка година по 2 месеца от живота си, пролет и есен, за да бъдат в относително добро с-е в останалите 10 месеца от годината. Не срещнах хора, които да са получили ремисия.

Благогадаря за мнението... Както и за останалите. Мисля че доста се освежи темата, въпреки че се отдалечихме от заглавието...

При мен всичко е в много начален стадий - няма още година откакто псориазисът се появи... Предполагам затова ми назначиха за сега 7 процедури само на длани и стъпала, тъй като по-гоелмите плаки по лактите изчезнаха напълно след едноседмично мазане с Елосалик /кортикопрепарат/
За сега съм на средата на процедурите и ефектът е 0... Тъй като съм кърмачка, терапията при мен е само светлина - нищо за мазане и нищо лекарствено за пиене.
Затова и само ви чета за Налтрексона

Изписаха ми фолиева киселина и мазане на цялото тяло с Кератолин - овлажнява кожата изключително много.
Аз отделно започнах цинк и вит.С.
Вкъщи променихме коренно начина си на хранене...
Много добре се чувствам, въпреки че по стечение на обстоятелствата стресът, на който съм подложена в последните седмици е нечовешки  Confused
Ежедневно треперя обаче да не се появят отново плаките по лактите  Tired

И аз като Пинко смятам, че хранителните добавки могат само да помогнат. А защо не се комбинират със суровоядство?
Аз самата нямам опит в туй нещо /не че и в готвенето имам  ooooh!/, но гледах един филм Simple Smile Малко е тенденциозен, но все пак показва различна гледна точка "Food Matters"

# 596
  • Мнения: 37
Темата се освежи, но друго си е всеки да напише от кога пие LDN, за какво го пие, какво друго пие (нямам предвид бира, вино или джин) и какви са резултатите.
Да разбирам ли че нямате с какво да се похвалите? Нищо, все пак драснете някой ред.
Аз определено ще се похваля. Имам голям напредък с едната ръка просто не е за вярване!
 Не се знае до кога ще продължи това, но е супер. Пожелавам Ви успех! На себе си също!
Вместо гландол капсули си купих спирулина ( била с най голямо съдържание на гама линоленова киселина и не само).

# 597
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Събрали сме се 4 души задругата на Ревията. Писах ЛС и с чувство на изпълнен дълг ви желая приятен и отморен уикенд  Peace

# 598
  • Мнения: 10
За пореден път изказвам благодарност на veihaivei!!! Пожелавам ти мило момиче мнооого здраве и късмет. От всички хубави неща в живота по много, а от глезотийките в живота- два пъти повече!!! На всички които се борят за по- добро здраве много вяра и добър късмет!!!

# 599
  • Мнения: 14
Carbo, защо не погледнеш един интересен сайт за суровоядство, www.zemianazaem.com ,
Veihaivei, и аз много ти благодаря, мило момиче! Днес или утре ще уредя въпроса с банката.

Общи условия

Активация на акаунт