Ревматоиден артрит, Псориазис, SAPHO и др. - лечение с Naltrexone

  • 137 204
  • 663
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3
Здравейте,от София съм. Търся желаещи да си закупим ЛДН. Касае се за ревматоиден артрит ,лекуван вече 2 месеца с преднизолон. Имаше подобрение първите 20 дни, сега болките са нетърпими, не знам вече коя нощ не спим.

# 526
  • Мнения: 37
рококо Обърни се към veihaivei на лични

# 527
  • Мнения: 800
Апелирам към всички новоприсъединили се:

silverbell,  sara45, morgentau, Глухарче, рококо!

Радвам се, че сте между нас, но моля ви, намалете ентусиазма. Бихме могли да помогнем (и ще го направим), но докато си набавите Ревия, използвайте да четете. Всяко заболяване има специфика. И допълнителни неща за пиене. Не искам да се разочаровате.

Най-важни са указанията на стр.7.

Ще се стараем да отговаряме на всички въпроси.

рококо щом сте болки, насочете се първо към протеолитичните ензими. LDN не се прилага с кортикостероиди. Ензимите - може. После ще пробваме и LDN.

Глухарче - рибено масло и вит.Д можеш до вземош без проблеми. Със и без доктор.
Препоръчителни дози - рибено масло 3 г дневно, Вит.Д - до 6 капки Вигантол дневно.

Като идеш на лекар може а ти каже, че това са глупости. Да не се изненадаш.

Лекар, още повече във Варна не мога да ти посоча, но гледай някой да не ти предпише кортикостероиди. Ще намразиш лекарите.

Тук четем много и се лекуваме сами.

Освен тази тема, виж и темата за протеолитичните евзими.

Приятна събота и неделя!

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 17:51 от PinkPanther

# 528
  • Мнения: 28
глухарче,ако държиш на лекар и си от Варна защо не пробваш в Алфа Медика - Здравен център ЕООД ?Д-р Карлош Пинто или нещо такова

# 529
  • Мнения: 37
Какво точно значи намалете ентусиазма?! Изчетох цялата тема, изчетох и книгата "The Promise Of Low Dose Naltrexone Therapy". И единственото което ме накара да пробвам тази терапия са постингите на борислав. Той отчете резултати. Не знам в момента в момента как е приятелката му, но факта че вече не е сред форумците от тази тема за мен означава че е добре. Да се надяваме!
Защото във форума всеки иска блистер Ревия, а след това никой не пише пие ли, не пие ли как се чувства и не е много ясно кой какво лекува и как върви лечението му.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 10 493
PinkPanther благодаря,ще започна рибеното масло и витамин Д.
глухарче,ако държиш на лекар и си от Варна защо не пробваш в Алфа Медика - Здравен център ЕООД ?Д-р Карлош Пинто или нещо такова
Записвам си,благодаря.

# 531
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
За д-р Пинто - една моя приятелка е ходила при него за Хашимото. Вдъхва доверие, може би само езиковата бариера... Чакам тръпно да сподели как са й изследванията
Д-р Пинто обаче е само на платен прием  Peace

# 532
  • Мнения: 10
elena hristova, няма кой знае какви новини.Бях писала, че като се застуди се влоших.Сега си пия LDN,рибено масло , ензими без панкреатин, но като намеря ще си взема, .Горе-долу се чувствам добре е имам си болки, но проблеми трупани с години не могат да изчезнат за 2 месеца. Надявам се,  вярвам, а и нямам кой знае какъв избор.

# 533
  • Мнения: 1
и аз изчетох цялата тема но за  протеолитичните ензими така и не разбрах какво да си купя.С РА съм!Започнах рибено масло и вит.Д !Е....ще почета пак за ензимите!

# 534
  • София
  • Мнения: 8 348
Здравейте,от София съм. Търся желаещи да си закупим ЛДН. Касае се за ревматоиден артрит ,лекуван вече 2 месеца с преднизолон. Имаше подобрение първите 20 дни, сега болките са нетърпими, не знам вече коя нощ не спим.

няма да се меся в съветите и препоръките за лечение в темата, но....... 2 месеца преднзолон, без никакви други лекарства, не е никак достатъчно за реакция на организма при традиционното лечение
за съжаление
а при остри и тежки състояние не е и достатъчно лечение

дали да го спрете и да преминете на алтернативни мерки - няма да коментирам, всеки случай и всяко състояние са индивидуални и всеки решава сам за себе си

# 535
  • Мнения: 174
 Здравейте! Местещите и остри болки са ми от месец. Изследванията ми показаха ревматоиден артрит. Много се стреснах! Назначиха ми: Резохин, Целебрекс, Артрогард и Алфа Д3. От утре започвам да пия лекарствата, притеснявам се от странични ефекти  и изобщо за ефекта!
 До чакането на резултата попаднах на тази тема. Днес споменах на лекарката за Налтрксона- не беше чувала, погледна в Интернет, изрази мнение, че е много силен препарат, но тя не беше запозната с тукашните уточнения и коментари- нямаше как да и ги обяснявам.
 Моля някой с моя проблем да се включи с коментар за неговото лечение! Склонна съм да взема ЛДН. Как процедирате при кооперирането за закупуване?
 И още: пиейки тези лекарства, мога ли да взимам Налтрексона, да не са взаимоизключващи?
 Благодаря!

# 536
  • Мнения: 68
Имам Адепенд един блистер от който съм пробвал едно хапче. Търся едно хапче от REVIA . Ако някой от Варна откликне да направим замяна на по хапче за тестове. Адепенда ми идва много силен, прекалено ме активизира, сякаш пия свръх доза кафе. Нямам нищо за лекуване в момента освен пърхут Simple Smile

# 537
  • София
  • Мнения: 66
Аз малко да отклоня темата:
някой има ли впечатления от модерната напоследък СВЕТОТЕРАПИЯ за лечение на псориазис?
За София знам че я правят в Александровска.

Аз само съм чувала, но ако има и един положителен опит, ще пробвам и аз  Peace

# 538
  • Мнения: 37
ден 4 от терапията. Много спя. Може да е от студа. Потисната съм, но фактори за това има  много. И мехурчета са повече. Търпение и само търпение!
carbo едни приятели ми бяха дали за около месец лампа биоптрон, ако това е светотерапия, то да знаеш че на мен не ми подейства, НО мисля че всеки трябва да опитва различни неща- при един действа едно при друг- друго. Кураж на всички които се лекуват!

# 539
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря на хората, които ми писаха на лични и ми имат доверие! Ще се свържа с вас при първа възможност, за уточняване на детайли. Все още чакаме - един човек
Моля, бъдете търпеливи, очаква ме тежка седмица (вторник-петък) и няма да съм много активна тук, но това не означава, че се оттеглям от отговорностите си!

Общи условия

Активация на акаунт