Ревматоиден артрит, Псориазис, SAPHO и др. - лечение с Naltrexone

  • 137 368
  • 663
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 68
Аз малко да отклоня темата:
някой има ли впечатления от модерната напоследък СВЕТОТЕРАПИЯ за лечение на псориазис?
За София знам че я правят в Александровска.

Аз само съм чувала, но ако има и един положителен опит, ще пробвам и аз  Peace

Склонен съм да мисля, че определен спектър светлина би подействал добре на всякакви кожни заболявания.  Това би било в сила ако разгледаме псориазиса като гъбично заболяване. Някъде бях чел за пърхута, че е гъбички и лятото нямам никакъв докато се пека на плажа.  Ако има ултравиолетова битова лампа и човек облъчи проблемните кожни зони може да има резултат. Някой да е пробвал действието на солариума?  И за още нещо се сещам: Гъбите мразят светлина и кислород. Кислородната вода е евтина .  

# 541
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да се запиша в темата и да започна лечение с налтрексон. Сега събирам впечатления.

# 542
# 543
  • Мнения: 3
Пак съм аз.Болният, който щях да лекувам с ревия беше моето куче. Имаше ревматоиден артрит и беше на 1.8 месеца. Трябва да ви кажа с много тъга, че вчера то почина. Предполагам не можа да издържи лечението с антибиотици, преднизолон и имуран.Съжалявам, че не открих този форум по-рано. Подарявам преднизолон актавис 5мг шест опаковки.Пожелавам на всички дни без болка и с много усмивки.

# 544
  • Мнения: 15
carboаз имам псориазис от 30г.Последните 15 се лекувам сам.От 5г. ходя на нагревки само ако много се влоши по тялото.Ходя в кожната клиника на ВМА.там има много видове лампи за различни "модели"псориазис.Ефект има за около половин год. докато дойде време за море Grinning,но и тази год. спестих ходенето.Бях доста напреднал ,ползвах Дайвонекс.Няма внос и реших да пробвам с Дайвобет 15гр.Не знам дали е редно,но това ще каже Пинко.с С 3 намазвания (много икономично) и проблема е решен за сега.Пак спестих от нагревките.Почти всичко изчезна.Аз пия ЛДН от мес. и половина+риб. масло и от скоро масло от пореч (БОРАГО-GLA).От Дайвобета ми остана половин тубичка.Доста съм икономичен.Сега пак с "бъркани" кремчет-а и чакаме лятото Laughing

# 545
  • Мнения: 636
Добър вечер на всички-синът ми на 10години има нови обриви  Cry и аз вече незнам ккаво да взема за мазане:,пием Ескимо з--задължително ли е да се взема точно по време на хранене,ако го приеме след хранене проблем ли  ooooh!.Все пак е детете и в повечето случаи ме няма да го контролирам Tired.Сега взех Капки Саменто -четох някъде ,че има хора които при лечение със Саменто имат доста дълги ремисии-но незнам каква доза да му давам,освен това ето тук открих някакъв крем имате ли впечатления от него http://-spam072-/show_product.php?id=52&c=13&sesid=75e83 … bb115b37c6acf8982

# 546
  • Мнения: 2
Аз редовно поръчвам продукти от сайта на DSM.За мой роднина вече два пъти съм поръчвала крема против псориазис и лечебната кал от Мъртво море!
http://-spam072-/show_product.php?id=68&c=13&sesid=02eea … b8a71d52634aa2bd3
Мнението му е изключително добро за продуктите щом ми каза след 10-ина дни да му поръчам за трети път!
Лекар му бил препоръчал продукти със соли и минерали от Мъртво море!Били много ефикастни за лечение на  псориазис,хронични ринити, тонзолити, фарингити, ларингити, отити,атеросклероза на съдовете на долните крайници и др.

http://-spam072-/health.php?sesid=a3bb0115fabbeeea9e6cea5ced4763b1

Желая успех!  Praynig

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 11:24 от mika77

# 547
  • Мнения: 37
И така ден 5-ти. Наистина много ми се спи и съм сигурна че е от налтрексона, освен това определено ми действа депресиращо. Това не ме отказва обаче. Надявам се да не стигам до крайности. Очертава се дълга терапия, мисля да го пия 6 месеца и тогава да си кажа тежката дума. Така че, сигурно ще огранича ежедневните описания на духа и тялото, тъй като  е много рано за резултати. Ще ви иформирам, но по рядко защото се оказва че нямам какво да ви кажа.
Не се отчайвайте и аз ще се опитвам.

# 548
Здражеите и от мен!   Simple Smile

# 549
  • Мнения: 425
Пак съм аз.Болният, който щях да лекувам с ревия беше моето куче. Имаше ревматоиден артрит и беше на 1.8 месеца. Трябва да ви кажа с много тъга, че вчера то почина. Предполагам не можа да издържи лечението с антибиотици, преднизолон и имуран.Съжалявам, че не открих този форум по-рано. Подарявам преднизолон актавис 5мг шест опаковки.Пожелавам на всички дни без болка и с много усмивки.

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ.., ЗНАМ КОЛКО БОЛИ ПОДОБНА ЗАГУБА... Tired Cry

 Praynig  bouquet

# 550
  • Мнения: 37
днес открих нещо ново: http://www3.ocn.ne.jp/~hpps/english/english.html
Става въпрос за прием на биотин. Някой да е пробвал?

# 551
# 552
  • Мнения: 37
Добрите нива на биотин в организма допринася за спиране на посивяването на косата, предпазва от косопад, облекчава мускулните болки, потиска появата на екземи и дерматит.
За врагове на биотина се смятат белтъкът в суровото яйце, водата, сулфамидни лекарства, естрогени, алкохол.
Не съм споделяла май, че освен  симптомите на псориазиса имам и доста обилен косопад, който също не се подава на лечение. Пробвах какво ли не, прогестогел също. Косата ми доста оредя мисля около 30%  вече я няма. А останалото доста бързо побелява. Е все пак остават около 70%. Мисля, че има резон, това да е дифицит на биотин. Какво ще кажете?

# 553
  • Мнения: 800
silverbell - това, което пише в книгата е прекрасно, аз също съм доволен от LDN приятели около мене - също.
Но във форума доминират съмненията. С изключение на Борислав Попов и Уки, Тялото и San Felice, други възторжени отзиви няма.

Затова призовах за сдържан оптимизъм.

possessed - радвам се, че хвърляш по едно око насам. Ще се радвам да споделяш опита си и тук.

lampionov - наблегни на хроничното системно възпаление!

рококо - съчувствам ти за кучето! Когато преодолеш тъгата ще си много по-подготвен.

beauty30 - твоята комбинация ми изглежда много добра. Радвам се, че дава резултат. Надявам се да остане трайно. Ти си първият, който пие масло от пореч - очакваме по-често впечатления.

silvanapei - рибеното масло го пийте когато ви е удобно, няма значение.
Нямам отношение към различни мазила, моята цел е да се стараете да ликвидирате хроничното системно възпаление, което е в основата на проблема.
Поздравявам те за упоритостта.

За статията за биотина - прегледах я. Признават, че става дума за системно заболяване и високи нива на имуноглобулини.
Имуноглобулините се нормализират с ензими - писал съм го.  Припомни си го.
Между впрочем биотина е коензим...

А за косата - биотин + пантотенова киселина (вит. В5) - за цвета.

Прогестогел + Saw Palmetto за заздравяване. Но това е друга тема.

Като цяло, бих препоръчал ензими +вит.Вкомплекс, и Прогестогел за мазане.

(отивам при един китаец на акупунктура)

# 554
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Пинко, какво ще ти акупунктира китаеца, ти си железен, в тебе игла не може да влезе  Laughing Laughing Laughing

Моля те подсети ме образувани тромби с какви ензими се разнасят и кои точно ензими имат най-голяма сила да извеждат тежки метали от организма (най-вече за желязо питам)
Чакам с последната си поръчка от преди 3 дни и аз масло от пореч

Общи условия

Активация на акаунт