Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 422
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 3 880
И каква жертва е Кошлуков? Това, че бил в затвора заради разказване на вицове, няма нищо общо с истинската причина. Tired

и той все върти и суче около тоя виц, а много ми се иска да знам истинската причина каква е...

# 856
  • Мнения: 868
И каква жертва е Кошлуков? Това, че бил в затвора заради разказване на вицове, няма нищо общо с истинската причина. Tired

и той все върти и суче около тоя виц, а много ми се иска да знам истинската причина каква е...
През 85 г .Кошлуков е осъден на лишаване от свобода за срок от 6 г.През 88г. го освобождават предсрочно и го приемат като студент в университета.Въпросът е защо го освобождават предсрочно?Как така го приемат като студент при положение, че ,,враговете на народа,, не са ги допускали да следват?Всеки да тълкува както иска!
  За съжаление и за вицове са съдели хората.Ходи разкажи един виц против властта и ако имаш и някакви предишни прояви ти е спукана работата.

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Нещо изоставате с писането.....гледате на живо, нали? smile3508Хайде после ще коментираме

# 858
  • Мнения: 2 759
                             Леле, страшно ми легна на сърце това обръщение,  Hug   bouquet!

# 859
  • Мнения: 2 759
...И кой ги е откупил малко не ми стана ясно ние ли?-това като въпрос към по горен пост не помня точно на кого беше Peace
                            Да, българският народ плати, за да бъдат пуснати медиците да доизлежават присъдите си в България. А колко излежаваха тук всички си знаем  Whistling. Те бяха осъдени в Либия (повече от веднъж), но в Бг ги помилвахме, както в момента помилват престъпници от бг затвори (няколкостотин човека ще излязат на улицата скоро, честито ни). И както във Франция събраха всички доказателства, уличаващи убийците на онова момче, но ние тук пак си ги освободихме. Щот сме много готени. България общо взето е раят на престъпниците.

# 860
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
разписвам се само за да кажа колко много харесвам емил кошлуков. още от ученичка.
от къщата пък още повече го захаресвах.

яд ме е, че излезе дачката.

# 861
  • Мнения: 2 759
... Сега какви спортни площадки ще правят?...
                         Каква сума трябва да се събере за спортни площадки?

# 862
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вержи 300 000 лева трябва да се съберат за тази седмица и те поздравявам за това:
...И кой ги е откупил малко не ми стана ясно ние ли?-това като въпрос към по горен пост не помня точно на кого беше Peace
                            Да, българският народ плати, за да бъдат пуснати медиците да доизлежават присъдите си в България. А колко излежаваха тук всички си знаем  Whistling. Те бяха осъдени в Либия (повече от веднъж), но в Бг ги помилвахме, както в момента помилват престъпници от бг затвори (няколкостотин човека ще излязат на улицата скоро, честито ни). И както във Франция събраха всички доказателства, уличаващи убийците на онова момче, но ние тук пак си ги освободихме. Щот сме много готени. България общо взето е раят на престъпниците.
smile3501 smile3501 smile3501

# 863
  • Мнения: 75
...И кой ги е откупил малко не ми стана ясно ние ли?-това като въпрос към по горен пост не помня точно на кого беше Peace
                            Да, българският народ плати, за да бъдат пуснати медиците да доизлежават присъдите си в България. А колко излежаваха тук всички си знаем  Whistling. Те бяха осъдени в Либия (повече от веднъж), но в Бг ги помилвахме, както в момента помилват престъпници от бг затвори (няколкостотин човека ще излязат на улицата скоро, честито ни). И както във Франция събраха всички доказателства, уличаващи убийците на онова момче, но ние тук пак си ги освободихме. Щот сме много готени. България общо взето е раят на престъпниците.

Ама какво плати българския народ това изкам да знам,щото аз лично нищо не съм плащала.За това питам не се заяждам просто питам.

# 864
  • Мнения: 3 016
Леле, аз снощи го изтървах .И как реагира Софи ?

# 865
  • София
  • Мнения: 5 729
...И кой ги е откупил малко не ми стана ясно ние ли?-това като въпрос към по горен пост не помня точно на кого беше Peace
                            Да, българският народ плати, за да бъдат пуснати медиците да доизлежават присъдите си в България. А колко излежаваха тук всички си знаем  Whistling. Те бяха осъдени в Либия (повече от веднъж), но в Бг ги помилвахме, както в момента помилват престъпници от бг затвори (няколкостотин човека ще излязат на улицата скоро, честито ни). И както във Франция събраха всички доказателства, уличаващи убийците на онова момче, но ние тук пак си ги освободихме. Щот сме много готени. България общо взето е раят на престъпниците.

Ама какво плати българския народ това изкам да знам,щото аз лично нищо не съм плащала.За това питам не се заяждам просто питам.

Ти наистина ли задаваш този въпрос?
Плащаш ли данъци?Ако "Не",честито ти нищо не си платила.

# 866
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Данъци,миличка,данъци-бюджетен излишък или недоимък........нещо от сорта

# 867
  • Мнения: 75
Ама то така или инъче се плащат данъци,че не отиват точно по предназначение си е друг въпрос.

Ама разбрах де честито ми Peace

# 868
  • Мнения: 419
Нещо изоставате с писането.....гледате на живо, нали? smile3508Хайде после ще коментираме
Някои гледате на живо, някои чакаме репортажи  Crossing Arms Mr. Green

# 869
  • Мнения: 75
Не ви и трябва дадаха им мисия да учат цигански.
А защо забога не се знае.Най много да ги изтръшкат в някоя махала да си комуникират с сиганетата. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт