Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 441
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 0
Голям цирк по Нова спретнали,с тази благотворителност не им ли се изтриха устите д аго повтарят Mr. Green

Да бе ! Направо ми се повдига вече. Ако не наблягаха толкова на това нямаше да е толкова съмнително.  Outta Joint
В същност ако толкова ги трогва съдбата на децата сираци защо не поживеят десетина дни като тях ?!  newsm78 Да спят в техните легла, да ходят в техните тоалетни, да се хранят с техните порциони ? Нищо няма да им стане ако поживеят така известно време .. Да минат от другата страна така да се каже.  Thinking Все пак децата живеят така и нямат друг избор. Лесно е да си ‘жувучкаш’ в луксозна къща и да ти е мъчно за страдащите ...  Thinking

# 811
  • Мнения: 2 821
Я кажете сега какво означава в превод сакрал  Joy Joy
н'ема емотка с червена точка иначе бих ти казала  Mr. Green
Чисто медицински термин. Нямаш нужда от червена точка. Ето правод:

сакрален-кръстцов, отнасящ се до кръстцовата кост (оs sacrum).
   на латински език: sacralis.
   на английски език: sacral.

Кават още срамна кост. Намира се в тазовото дъно. Wink...е, възможно е да не съм прецизна в обяснението си Blush

# 812
  • София
  • Мнения: 4 294
и какво сега, Камиту вътре, дай клюки де, Азис нещо се губи от екрана, не реве ли за Бобиту
Тошето как е, с Камиту ли спа  Mr. Green

# 813
  • Мнения: 2 759
...Софи няма да издържи. Сега се държи, но според мен е затишие пред буря.
                          И аз мисля така  Peace.

# 814
  • Мнения: 1 165
Все ми се струва, че от тук нататък приходите ще намаляват и другите каузи съвсем няма да съберат дори и половината, както първата.  Thinking
ще намалеят много ясно,много афиф ми се виждат каузите им.аз не съм пращала смс-си,ако беше за някое/и болни деца бих пратила,но нито една от двете им  каузи не ми харесва.това си е само мое мнение Peace
Точно за това си говорихме снощи докато гледахме с една приятелка.Не казвам, че тези каузи, за които играят не са хубави, но на фона на всичките нуждаещи се от животоспасяващи операции и лечения дечица това някак си ми остава доста на заден план.Ако имаше такава кауза, която да подпомага болни дечица, независимо дали изоставени или не, много по-склонна бих била да изпращам sms-и

# 815
  • София
  • Мнения: 4 294
На Гала хигиената й е на особено високо ниво, остава и с обувките да заспи  #Crazy

# 816
  • Мнения: 1 165
Направо ме оставят без думи показаните снимки

# 817
  • Мнения: 11 747
Аз пък се учудвам, че толкова малко се коментират каузите, за които всъщност се събират парите!  Thinking Явно, тъй като това, не е пикантно...
За мен са си направо глупави тия каузи  Thinking Сега какви спортни площадки ще правят? Ще сложат в някой двор настилка, която след 5-6 месеца ще бъде отлепена, извита и изметната, защото няма и да е качествена! Ще сложат 2 баскетболни коша, които на втория месец ще увиснат, ще се начупят, децата ще се катерят по тях и току виж някое се е срутило със все коша и се е пребило - тъй като и тяхното изпълнение ще е бутафорно...   Представям си ги нещо, като шарените детски площадки, които се бяха появили десетки, из Варна, точно преди избори и нито една не остана здрава дори до въпросните избори...

# 818
  • Мнения: 2 759
Казах ли ви аз снощи, Че Камелия е с боя на косата, а? Whistling
...ето, че я е хванало...разгеле Crazy 
                           hahaha

# 819
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Дудинка,това с обувките върху леглото.. ooooh! .Оставам безмълвна..

# 820
  • Мнения: 0
Аз пък се учудвам, че толкова малко се коментират каузите, за които всъщност се събират парите!  Thinking Явно, тъй като това, не е пикантно...
За мен са си направо глупави тия каузи  Thinking Сега какви спортни площадки ще правят? Ще сложат в някой двор настилка, която след 5-6 месеца ще бъде отлепена, извита и изметната, защото няма и да е качествена! Ще сложат 2 баскетболни коша, които на втория месец ще увиснат, ще се начупят, децата ще се катерят по тях и току виж някое се е срутило със все коша и се е пребило - тъй като и тяхното изпълнение ще е бутафорно...   Представям си ги нещо, като шарените детски площадки, които се бяха появили десетки, из Варна, точно преди избори и нито една не остана здрава дори до въпросните избори...

Напротив - коментират се но накак си не е приятно да се повтаряме един друг  Thinking

# 821
  • Мнения: 0
Дудинка,това с обувките върху леглото.. ooooh! .Оставам безмълвна..
Че какво и пука ? Да не пере тя ?  Thinking

 Naughty Никакъв сарказъм !!  Naughty

# 822
  • Мнения: 943
Дудинка,това с обувките върху леглото.. ooooh! .Оставам безмълвна..
Е , сигурно гледа много филмчета и е останала с впечатлението ,че е нормално да се катерим по леглата с обувчиците

# 823
  • София
  • Мнения: 3 801
В сайта пише - Втората благотворителна кауза, зад която ще застанат Съквартирантите, е за създаване на спортни школи за деца, изоставени в домове за сираци и лишени от родителска грижа. Вие също може да дарите средства:
Е, че кой дарява до сега  Tired

# 824
  • Мнения: 0
Дудинка,това с обувките върху леглото.. ooooh! .Оставам безмълвна..
Е , сигурно гледа много филмчета и е останала с впечатлението ,че е нормално да се катерим по леглата с обувчиците

Е не е точно така !  Thinking За ВИП-овете не важат правилата, които са в сила за нас простолюдието. А може би толкова мисли за дечицата  Thinking че забравя да си събуе обувките. newsm78  Влезте и в положението де ... стга сте я упреквали  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт