Препоръчайте рибен ресторант в София

  • 17 527
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
..с разумни  цени(изключвам Капитан Кук и Тамбукту автоматично).Другата седмица имаме годишнина и ми се ще да идем на такъв ресторант.Благодаря.

Гръцкият на Дойран. Не е типично рибен, но е типично гръцки. Готино е.

Казва се YAMAS
Снощи бях там. По препоръка на Марадона! Доволна съм - порциите са големи, манджите вкусни, уютно е. Абе става.  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 285
Май стигнахме до извода,че хем хубаво,хем евтино няма.Особено що се отнася до рибен ресторант.Бях се залетяла да ходя в тоя,дето го предложи Марадона,но ако наистина е като закусвалня,няма да ида.

Аз живея срещу ресторанта и съм абсолютен фен, защото около нас нямаше хубаво евтино и вкусно ресторантче. За мен е супер, ходили сме вече поне 10 пъти, водихме и приятели.
Абсолютно подкрепям казаното от Марадона за Yamas.

Иначе за рибен ресторант - не се сещам за такъв на прилични пари, все са едни цифри...

И аз живея срещу  Yamas, наистина е 4удно, рибата е прясна.Котлетите от риба меч са страхотни, също и лаврака.

# 32
  • Мнения: 1 322
то в скъпите ресторанти рибите всички са замразени, та камо ли в по-евтините. не препоръчвам почти никой рибен ресторант в софия.........поне не за океански и средиземноморски риби, освен ако преди това не я видя жива да ми се блещи Mr. Green
в един, след ядене на риба меч такива дундарици ме избиха, че щях да откача. а дундарици ме избиват само ако рибата е била замразявана, макар и да ме убеждаваха, че била охлаждана само..........

не ми е ясно какво му харесвате на това МЕЗЗЕ. гъз до гъз, снобария до шия и бедно меню.

А какво значи дундарици? #Crazy

# 33
  • Мнения: 3 268
Вчера бяхме в Yamas по препоръка на Марадона.Много съм доволна!Ресторантът е чист,нов ,обзаведен с много вкус,страхотно обслужване и великолепна кухня.Препоръчвам го!Който беше казал,че е като закусвалня,много се е объркал.Ходила съм в Гърция доста по таверни и този ресторант все едно се намира там.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 11:39 от stefani6

# 34
  • Мнения: 11
как вървят цените в Yamas на ул. Дойран, моля за мнения дали ви харесва Hug

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 606
"Тортуга" в Редуда е и моята препоръка!

# 36
  • Мнения: 13 512
Редактирам се. Не прочетох
'условието"

# 37
  • Мнения: 865
в кои от изброените има градина newsm78

# 38
  • Мнения: 3 157
,,Кумбаре''-не точно градина,а изкарани на улицата столчета и маси.Много е спокойно и приятно,въпреки,че е на крачка от голямата лудница в центъра.

# 39
  • Мнения: 865
,,Кумбаре''-не точно градина,а изкарани на улицата столчета и маси.Много е спокойно и приятно,въпреки,че е на крачка от голямата лудница в центъра.
за него знам..по-скоро този на Дойран

# 40
  • Мнения: 295
Още един глас за Барбадос Peace
Има и втори на Павлово, но не съм ходила там.

# 41
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
"Yamas" няма градина и изобщо нищо на вън. Вътре е с климатици, хлад, но теферич няма, поне засега.

# 42
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Малко изкопавам темата, но да попитам:

1. Барбадос на Павлово добър ли е както този на Тотлебен?

2. Евентуално дали са направили градина на този рибен на Марадона?

Общи условия

Активация на акаунт