ЮНИ наближава и коремчето на мама все по-тежко става!!! Тема 45

  • 11 425
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 814
И до сега купувам на Кати Бюбхен- доволна съм, не се различава особено от Нивеата за деца. newsm78

# 271
  • Мнения: 33
Здравейте всички, отдавна не съм се появявала, но вече не работя и не седя по цял ден пред компютъра, а вечер нали не сме по компютрите вкъщи. пробвах се да чета назад,... много е..... ще почета маи довечера все пак !! при нас всичко иначе е наред, искат да ми правят изседване за "бременнен диабед" "натоварване" или и аз не разбрах точно как се казва, но може да сте писали назад, моля някои ако е правил такова да ми каже по подробно, не било страшно, правело се на по пълнички,... но все пак има защо да искат да го правят сигурно... малко съм притеснена !
А исках да питам тези от вас които са се занимавали повече с търсенето на колички, някои разглеждал ли е X Lander? охххх трябва да изляза, после ще довърша за количките...
  bouquet

# 272
  • Мнения: 143
the1 малко по нагоре бях писала че ползвам само на Бюбхен козметиката и сега пак на нея ще си купя  Peace Има един шампоан с дозатор много удобно нещо който се казва "От глава до пети" и е много икономичен и се изплаква лесно.Ще взема шампоана + или олиото или  млякото но мисля че,първо ще мажа със захтин а после може направо на млякото за тяло да мина Peace
Алекс се роди с много суха кожа която себелеше и първия месец бяхме на зехтин и после а олио на Бюбхен но той си беше и зимно бебе а сега няма да бързам да се роди първо пък ще реша какво да правя.
Кремчето на Бюб.против подсичане също е много добро но аз в началото ползвах едно правено в аптека и после чак минахме на Бюбхена Peace
Превръзките за след раждане се продават в магазините за памперси но сигурно има и в аптеките нямам представа каква марка са иначе от обикновенните вършат добра работа нощните на Always Peace

# 273
  • Мнения: 1 291
Много съм щастлива че вече 7 месеца съм с вас  Hug
Това си е направо много, и ви чувствам много близки-все едно си пием кафето всеки ден, при това и с момичета от други градове Simple Smile
За съжаление така бях и с момичетата от темата за инвитрото , но тук нещата са позитивни и това много ме радва, пък и вече визуално ви познавам повечето. newsm74    mrstraetz
Съседке Мариетка Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 590
Днес имам много зачестено дишане, главата ми пулсира и стяга, имам чувството, че ми се е ускорил пулсът. В работата пък нямаме никакви адекватни лекарства. В сервиза има нещо като аптечка, но там освен хапчета за махмурлук, друго няма.....
Довечера съм на преглед, ще видя бебка  newsm44 Ще помоля сестрата да ми измери кръвното, дано да имат апаратче. Никога не съм се чувствала така....
edno_momiche   Hug

# 275
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Ние също ползвахме козметиката на Бюбхен с Бобо. Доволна съм, но сега мисля да опитам с Weleda.

# 276
  • Мнения: 639
Кате, голям "йекшан" (както казва един приятел) сте имали! Дано успееш довечера добре да си починеш!

Гъди, аз снощи съм била явно от тези бременилки, които нищо не са усетили!  Laughing Спах си добре, даже преди алармата се събудих (пу-пу-пу).

Петя, бързо да завехне обривът!

Greenlife, Франчи -  Hug - за списъчето и за инфото, винаги сте много полезни!

Днес ми беше доста натоварен ден на работа, дори не можах да обядвам! НО, излязох за няколко минути, за да купя подарък за Бебчо (нали Роси спомена, че било хубаво днес да се вземе нещо). Бързам да ви кажа какво му взех - комплектче от 5 части: долно боди + ръкавички + чорапчета + шапка + гащеризон. Бодито (с дълго ръкавче) и ръкавичките са бели, памучни. Шапката и гащеризонът (пак с дълъг ръкав и дълги крачолки тип ританки) са плюшени, свежарско зелено с кученца. Така му се радвам, нямам търпение да го покажа на таткото! А, цената да напиша - 16,50лв. (мисля, че е доста добра  newsm78).
Днес си говорих с една приятелка от Димитровград, която има 3 дечица (момченце на 3г. + по-малки близнаци  Wink ) и тя каза, че определено си заслужава да се отиде на пазара в Димитровград - и като разнообразие, и като цени! Доверявам и се напълно! Ако имаме възможност, скоро ще отидем и ще ви споделя впечатления.

# 277
  • Мнения: 16
Да спомена, че шоколада, който забравих кой спомена за багажа за родилното всъщност не е препоръчителен, защото си е храна, а какавото и да ядете преди и по време на раждане се повръща. Confused Освен това идеята му е при едно по-продължително раждане да ви подсили, но е по-добре да си вземете захарчета, от тези дозичките по кафетата които се дават, освен всичко останало, защото защото после като здраве и живот започнете да кърмите Praynig може да предизвикате алергия у бебето през кърмата- особено в началото са много чувствителни бебочовците Peace

# 278
  • Мнения: 193
Мили мами аз си тръгвам от работа и незнам вкъщи дали ще имам компютър,защото в последно време се е прецакал и моя се мъчи да го преинсталира,но май си отива и това е.Дано някак си да го оправи,че как свикнах с форума - действа ми като наркотик. smile3521
Времето стана типично женско-променливо със заоблачаване в Източните райони. И аз ще купя нещо за бебчо сега.
Amorevole верно е евтинко.Браво на теб.
 

# 279
  • Мнения: 35
какавото и да ядете преди и по време на раждане се повръща. Confused
newsm78 това не го разбрах. Задължително ли се повръща по време на раждане?
Защото аз през живота си никога не съм повръщала и незнам как се прави това Thinking

# 280
  • Мнения: 1 425
какавото и да ядете преди и по време на раждане се повръща. Confused
newsm78 това не го разбрах. Задължително ли се повръща по време на раждане?
Защото аз през живота си никога не съм повръщала и незнам как се прави това Thinking

Не е задължително да се повръща, но има родилки, които го правят. Аз не съм повръщала, даже при второто раждане ми донесоха вечерята по време на контракциите, май бях вече със 6 см. разкритие, като си хапвах.

# 281
  • Мнения: 136
Amorevole , завиждам ти за здравия сън. Аз си мисля, че при мен пречи и горещината в спалнята - от парното, което аз спирам, а Жоро все включва, като си ляга, отделно и от него - все в моята половина на леглото се бута и отделя огромна топлина. Почти няма нощ, в която да не се събудя отвита и изпотена.

Аз пък нямам по пътя си магазин, от където да гупя нещо на малкия. Брои ли се, че са пристигнали едни поръчани дрешки, но сестра ми ми ги е взела?

Дайте идея за подарък на 3 месечно бебе - момиченце. Дрешка ли да взема или играчка, и ако е играчка - каква според вас е подходяща?

lili_to , как така никога не си повръщала  Shocked  късметлийка си, вярвай ми, адски е неприятно. Аз не мисля, че е задължително да се повръща при раждане обаче  ooooh!

# 282
  • Мнения: 69
somebody, супер да сме при един педиатър! Добър въпрос с избора му - кога се прави? Нали след изписването всеки ден (или през ден?) идвал лекар да наглежда бебчетата. А как разбира, че сте си вкъщи вече? Т.е. каква е системата. Аз наистина си нямам понятие.

Днес се замислих, че с удоволствие бих изкарала 1-2 дни при някоя току-що изписана от родилното мама само за да мога да гледам какво се прави... Толкова ме плаши незнанието ми, но от друга страна си мисля, че всичко ще си дойде на мястото лека полека, ако не се паникьосвам Simple Smile

viper, съседите ни имат бизнес и повечко пари... уж не е нищо незаконно! И ме е яд, че в БГ така се прави бизнес понякога... Макар че може и да е по-заплетено, отколкото подозирам (кака Сийка в мен проговори...  Laughing)

somebody, откъде купи копривата??? Simple Smile На Благовещение се яде нещо зелено Simple Smile Спанак, коприва или лапад

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 17:06 от KaterinkaM

# 283
  • Мнения: 187
Михайлова, благодаря ти за препратката!  Simple Smile Благодаря, и на всички други за отговорите! А случайно някой да се сеща, има една чанта на Нивея за път. Гледах я някъде в интернет, ама не мога да се сетя в коя страница, а доколкото си спомням някой от тук беше дал линк! Търсих, ама в 45 теми не е лесно! Та молбата ми е ако някой си спомня къде може да се намери да пусне едно линкче! Много ще съм благодарна!

# 284
  • Мнения: 1 475
Кате, в Плод и  зеленчука, който е под блока, до магазина за хранителните стоки, цяла зима продават, спанак, лапад и коприва! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт