Детски филмчета без насилие и 'лощи' думи

  • 5 045
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 607
Ние сме фенове на Мързел град Peace
По повод насилието има го в училище в изобилие и незнам дали е от ТВ или интернета или от родителите които залисани в своите проблеми нямат време да видят и разберат какво преживяват децата. Sad

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Мързел град, Франклин, Дора, Боб Билдър, Грижовните мечета и други проверени от мен анимации.
Синът ми е фен на Спайдърмен без да е гледал нито една серия - има си дрешки, часовник, маратонки, играчки с героя...
Ограничавам го и без това в гледането на ТВ, поне да е качествено  Peace

# 32
  • Мнения: 801

При нас се въртят само Дора и братовчед й Диего.

След тях са сериалите 
Майстор Мани, Chuggington, Пчеличката Мая, Боб, Бенджамин, Лолек и Болек, Нилс Холгерсон,    Биби Блоксберг, Пинокио,  Кайю, с Динозаврите (не знам как се нарича), всички Барби серии, Гризу малкото динозавърче, Томас, Семейство Флинстоун, Disneys Art Attack,  ....


всички филми на Дисни /кинопродукциите 1940- 2009/,  руски класически приказки /1946- 1990/, Звездата на Лаура, Балто

игралните филми по Астрид Линдгрен

телевизия: Kids, Kids (1)

www.bgtelevisia.com

 newsm78 Май е по- лесно да се изброят тези, които са с лоши думи и насилие.

# 33
  • Мнения: 179
ДА,определено ми помогнахте newsm51! Има филми,които вече сме гледали,но има и такива,които ги чувам за пръв път.Много често като гледа филмчета, пощурява това дете,баща му даже понякога не му разрешава и му казва,че става лош като гледа филми.Снощи му казах,че може да гледа само Франклин или Ягодов сладкиш.Той си избра второто.Добре,че още не прави разлика и гледа и по-момичешките филмчета,а там обиди почти няма.Той всъщност като чуе някоя по-такава дума му прави впечатление и казва едиси кой каза лошата дума.Напълно съм съгласна,че това са неизбежни неща,но просто искам да ограничим малко насилието и ругатните,а в някои филми те изобилстват

# 34
  • София
  • Мнения: 44 223
Мииии Франклин, Патешки истории и разните такива - чип и дейл, мики мауси...те са доста спокойни, дори екшънските им епизоди.....
И знам ли разните там Колите, Бъз, Чудовища инс и такива пълнометражни...хем са и смислени.....Динозавър, Земята преди време.....
Лора  експлорер, Кюриъз джордж.....

Но ако детето ти е свикнало вече на костенурки нинджи, спайдърмени, трансформъри и т.н може хич да не са му интересни.....

# 35
  • Мнения: 2 110
От няколко дни засякох по телевизия "супер седем" в 8.00 ч. много интересно детско състезание ,където децата играят ,пеят песнички....След това има късо анимационно филмче за едно мече и после започва за къртичетата. Страшно хубави и приятни са за децата .

Общи условия

Активация на акаунт