Съвет относно бебешко бънджи.

  • 50 907
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Купихме, но меше излишна покупка; малкия изобщо не го искаше Naughty.

# 16
  • Мнения: 431
Много му се радваше Давид,скачаше и се смееше,а аз имах 10-ина минутки спокойствие  Laughing
Нашето е ABC и има разни занимавки,дранкулки отпред-много полезно беше.
Няма нищо общо с прохождането  Naughty

# 17
  • Мнения: 219
При нас вършеше страхотна работа! Благодарение на бънджито имах минути спокойствие, а тя много се забавляваше  Wink слагах я от 5.5 месеца до 9-тия месец, след това тя самата не иска вече. По мои наблюдения бънджито се харесва на по палавите деца, които имат повечко енергия за изразходване. Имам приятелки с кротки дечица, които и в бънджито седяха кротко и не им и хрумваше да скачат, така че всичко си е до дете  Wink

# 18
  • Мнения: 1 488
Нашето бънджи е това: . Купихме и го когато направи 4 мес. В началото не знаеше за какво служи, но сега е голямо забавление! То е скачане, то е чудо. Все още не и е минал мерака. Има играчки и музика. До 12 кг е. Не съжалявам че и го взехме. Не знам дали бънджитата вредят по някакъв начин. Даже обратното,мисля, че помагат за развитието.  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 252
Ние взехме бънджито като стана на 6 месеца. Подскачаше ми в ръцете и реших, че може да й вземем. Ами веднага й хареса, голямо подскачане пада. Стои там в зависимост от настроението. Понякога само 5 мин, друг път 15 мин., но не я оставям много там, бързо се изморява. Иначе е добра покупка за нас.

# 20
  • София
  • Мнения: 295
Дъщеря ми се радваше много на бънджито, май беше на 8-9 мес., когато го купихме. Не мисля, че ползването на бънджи има връзка с прохождането.

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Слагам дъщеря ми в бънджи от седмия месец. Специално питах ортопед дали може и той каза, че няма проблеми, стига да не се оставя детето вътре, когато се измори.
Нашата госпожица много се радва, докато скача, чак пищи от кеф.

# 22
  • Мнения: 764
Ние сме използвали бънджи, но не мога да кажа, че имаше голям успех. Започнах да го слагам към 6 м., защото синът ми вече стабилно се изправяше. В него седеше не повече от 15 мин., така че не мога да кажа, че се е забавлявал много. До дете си е. Детето на моя приятелка прекарваше в бънджито часове наред. 

# 23
  • Мнения: 2 376
Според ортопеда и педиатърката ни, ако детето успява да направи нещо само е ОК, но не е добре да се подпомага преди 9 месечна възраст да стои на крака.
Аз не съм привържаник на проходилки и бънджита, така че съм ОК с този съвет.

# 24
  • Мнения: 431
Според ортопеда и педиатърката ни, ако детето успява да направи нещо само е ОК, но не е добре да се подпомага преди 9 месечна възраст да стои на крака.
Аз не съм привържаник на проходилки и бънджита, така че съм ОК с този съвет.
В бънджито детето не стои на крака,а краката му докосват пода,колкото да се оттласне,така че притесненията ти са неоснователни  Peace

# 25
  • Мнения: 1 372
Имах желание да ползвам бънджи, но в момента в който се ориентирах към покупката му се оказа че детето е 7.5 кг, а бънджитата ставаха до 9 кг и реших че му се обезмисля покупката.

# 26
  • Мнения: 121
аз бях много доволна от нашето бънджи,голяма игра падаше с него ,то не беше скачане то не беше чудо,голяма радост Crazy

# 27
  • Мнения: 6 713
И аз не съм ползвала бънджи, не виждам смисъл да слагам дечко да подскача!  Shocked

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Точно такова бънджи ползвахме и съм много доволна- детето седеше в него по половин час и много се кефеше. Беше на 7-8 мес. като я сложихме в него. Проходи едва наскоро, което е късничко, но не мисля, че причината е бънджито, даже преди да го купим краката й бяха като гумени и нямаше никаква опора, а месец след редовната му употреба вече бяха доста заякнали.

# 29
  • Мнения: 108
Много е ВРЕДНО!Бънджи и проходилка забрани ортопедът!За 2-3 месеца в такова нещо да рискувам развитието му в по-зряла възраст ме е страх!По бтв скоро също предупредиха родителите да не купуват такива неща! Stop

Общи условия

Активация на акаунт