Френска пролетна - 20

  • 18 700
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Letizia , на теб и съпруга ти желая всичко  най-хубаво, бъдете много щастливи заедно!
В очакване на снимките, приятен ден и лека седмица.

# 31
  • Мнения: 846
Летисия, честитоооооооооооооооооооо  Hug  bouquet
Аааа, ама няма така да минеш по тъч линията. Искам и разказ и снимки, въобще все едно аз съм била там, така де то да не се жени човек всеки ден  Laughing
Желая ти дълги години безоблачно семейно щастие, да сте много здрави и да се обичате все така силно
.

# 32
  • Мнения: 1 224
Здрасти!
Записвам се иаз в новата тема, преди да е остаряла доде се наканя....
Честита малка сладка госпожица на Мелинда - струваше си чакането, страхотна е!!!!
Летисия честито!Много любов и щастие ви желая и скоро да ви споходят на Мелинда вълненията!
На всички и себе си в това число, желая полетта да идва бързо, лятото - още по-бързо!
Аз нещо на френски тръгнах 2 дни в седмицата и покрай децата, едно-друго - нищо не върша а съм мноооого заета... newsm78
Успехи!  bouquet
А, исках и един десерт да споделя с вас (ако се окаже тривиална рецепта дето всички си я знаят, извинете ме). Слагате си в тавичката за тарт едно пат бризе, изсипвате един ябълков компот голям (пюрето), отгоре му изсипвате 100гр масло, 100гр захар, 100гр кокосови стърготини и едно яйце -разбити заедно и печете до готовност. Хапвате изстинало.Много е вкусно и мноооого бързо!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 19:29 от samuraika

# 33
  • Мнения: 1 194
Летиция, честито мадам! Желая ви дълги години любов и семейно щастие  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 909
Letizia, честито - нека приказката ви продължава безкрайно! И скоро да има конкретно продължение (ако искате и сте готови де Wink)

Разказвай,  не гледай че уж никой няма в ефир, мисля че и другите очакват с нетърпение да разберат подробности - как се чувстваше, как мина целия ден, осъзна ли се вече и т.н.

Мария, а ти върна ли се от Рим? Нищо не казваш...

Абе девойки, аз вече пусках веднъж цяла тема за безумните френски детски песнички, ама те продължават да ме изненадват - в момента бейби ми пее една за въшките, която разнообразява с другата нова, за "sardine à l'huile". Във вашите детски градини учат ли подобни?

Тони и Тото, гледах донякъде днес една интересна емисия за дислексията - ето един линк, ако те интересува http://www.france5.fr/allo-docteurs/index-fr.php?page=accueil#

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 18:31 от chumbi

# 35
Здравейте, мили, дами!

Това ми е първото писане във форум и може да е малко недодялано като начало, но много ми се иска да се запознаем!
От скоро сме в Париж с любимия ми и дъщеря ни и ще ми е драго да споделям с вас на френска земя, а защо не и да се срещнем.

  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 325
Добре дошла jardij  Hug
Къде по-точно живеете и на каква възраст е малката ти принцеса?Хубав повод скоро да си организираме среща Hug

# 37
Здравей, mari_rus!
На Porte de Clignacourt сме, моето щурче е на годинка и 2 месеца, казва се Дивна. Май-май сме родили по едно и също време.  Grinning Ще е чудесно да има среща. Аз не работя и нямам против да пътувам с метрото, така че от вас останалите зависи кога и къде да е тя...

# 38
  • Мнения: 467
чумби, трогната съм, че си се сетила за мен  Heart Eyes И аз гледах това предаване, много ми беше интересно. Не знаем все още какво му е на детето - дисфазия или друго нещо, май ще сме си в неведение до СП-то  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте , много много благодаря за хубавите пожелания !
Това е линка със снимките  Grinning
http://snimka.bg/album.php?album_id=359476
 
 Не са само от сватбата, ами и от преди това, от ресторанта , където бяхме вечерта  и т.н.
  Laughing Всичко мина с гръм и трясък буквално  ...
 Малко преди сватбата ми се приядоха ягоди , които за съжаление бяха третирани с нещо и в резултат се обринах , подух се и станах на  петна почервеняла като от силно слънчево изгаряне .. грозна гледка. След ударна доза антихистамин и кортизон на втория ден сърбежа и червеното мина, но до събота си остана подпухването.   Mr. Green 
 В събота по обед имах час за фризьор. Колежката му се разболяла имаше двойно повече клиенти ... Взе да ме фризира точно с час и половина закъснение , а освен това задуха и заваля силно  Mr. Green
 След като се прибрахме вкъщи имахме само 40 мин да се приготвим, и да стигнем до кметството. Направо поставих личен рекорд по експресно приготовление   Laughing
 Отказах се да облека бялата рокля и обувки , те направо не бяха за такова отвратително време . Спретнах един тоалет набързо , гримирах се в движение, в колата и стигнахме успешно до Капитол . 
 Преди нас имаше 2 арабски сватби и ми беше много интересно защо във фоайето чакат 20-тина мъже с пончо и барабани ... Когато дойде нашият ред в началото на церемонията  беше тихо и много тържествено, след 2 мин. точно зад вратата на залата взе да се чува някаква тупурдия и като гръмнаха онези всичките  ми ти 20  барабана, едни лелки като взеха да реват и да извиват пронизително , да издават бойни звуци като Индианци " уа уа уа уа а..." ...малее такъв сеир не съм си представяла. Истерия, шумотевица !
 Момичето от ритуалната зала не можа да ги надвика дори и с микрофона , защото шума в предверието на залата беше невъобразим..та така мина нашата церемония , озвучена с танжерински мюсюлмански ритуал ... Аз не чух нито една дума, добре, че имах преводачка и тя ми обясняваше какво става ..  Blush
Аз направо се разревах по едно време, ако бях излязла направо не знам какъв скандал щеше да стане. Цялата се тресях от нерви и възмущение ...Роднините шокирани и те , за 40 години живот във Франция такова чудо не бяха виждали . На излизане дори не исках да си направим снимки..  Много ми беше криво , че ни провалиха хубавия момент , цялото семейство е разочаровано от това безобразие по време на нашата церемония . Между 2 ритуала има половин час време .На вратите към залата има 2 човека охрана, които не се постараха да ни осигурят точно 10 мин спокойствие. Мисля ,че проблема е в самата организация в кметството, а не толкова на самите гости .
 Аз съм решила да напиша оплакване до кметството, защото не сме единствената не мюсюлманска двойка, която иска да сключва брак в тази красива зала и е много оскърбително това, което преживяхме. Няма как да ни върнат момента , но поне да не се повтаря при други след нас.
 След този кошмар, всичко останало беше по-добрата част .  Поканихме гостите вкъщи , пихме шампанско да отпуснем напрежението . После отидохме на ресторант .. Всичко мина много спокойно и приятно .
За съжаление имаме малко снимки от церемонията. Повечето от тях много ясно са ми уловили емоциите и не искам да ми напомнят за този момент ....
 Много съм щастлива , че вече сме семейство . Още повече съм амбицирана да направим хубава сватба в София и църковен брак . Наистина да е весело и да ни остане хубав спомен  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 17:58 от Letizia

# 40
  • Мнения: 846
Летиция, мила много хубаво е минало според мен въпреки, че ти си разочарована. Ще видиш след години как ще се смееш на спомените на това колоритно изживяване. Пожелавам ви дълги години смейено щастие и много да се обичате. Аз обаче не мога да отворя този линк, дава ми празна страница  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 467
Леле Лети, наистина не ти е вървяло тази седмица. Но най-важното е, че сте подписали. Ще видиш колко приказно ще е в България, на родният ти език, със близките ти, ще забравиш за тази тукашна процедура. Много се радвам за теб и знай че не тези десет минути са важни, а многото години към които ще ви поведат - бъдете щастливи и сплотени и нека любовта между вас никога да не избледнее  Heart Eyes Heart Eyes

Много сте хубави, прекрасно семейство, пу-пу  newsm03 И нищо не се вижда от алергията  Wink

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 22:15 от Тони и Тото

# 42
  • Мнения: 85
Летиция, честито !!!
Снимките са страхотни, блика много щастие и любов от вас, въпреки всички произшествия !!!
Дълги години щастлив семеен живот и пълна къща с деца  Laughing !

# 43
  • Мнения: 846
Аууууу Летициа колко сте хубави, а цермонията е просто прекрасна. Ти ако знаеш аз в какво слеско кметство се омъжих, ти направо си във Версай  Laughing. ама и роклята е страшна бе, направо късмет, че си я имала, че да смениш белият тоалет. Е нямам думи просто ще ти се карам само да продължиш да се ядосваш. Изглежда всичко шеметно   bouquet HugНаправо ти станах фенка, а и надзърнах малко в апартамента ти, много е шик леко ренесансово или аз се лъжа

# 44
  • Мнения: 1 325
Летиция, много хубава двойка сте Hug Снимките са страхотни Hug

Общи условия

Активация на акаунт