Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен в тази най-сетне слънчева сутрин Simple SmileПожелавам ви един прекрасен, спокоен и лек ден, мили момичета!

# 17
  • Мнения: 99
Доброютро в новата тема  Hug Благодаря за вкусната закуска  Peace

Добре дошла на Рони, лека бременност ти пожелавам   bouquet

Ани рецептата е в блога  Peace

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 17:17 от styllisima

# 18
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен! и аз се изумявам с какво темпо изписваме темичките!
Мен такова гадене ме мъчи ,че направо не е истина.През нощта се събудих пак от гадене, това не ми се беше случвало досега!
Хубав ден на всички от мен! Hug

# 19
  • благоевград
  • Мнения: 164
На снимката на профила ми може да видите малката Йоанна. Доктора каза 4е на първо 4етене е моми4е , Flutter което съвпада с моето предположение на 100% Laughing

# 20
  • Русе
  • Мнения: 511
Добро утро!

Изписали сте ужасно много! Добре че съм болничен и ще мога да ви прочета! На работа всички кихат, кашлят, подсмърчат....и реших, че те като не си стоят в тях, е по-добре аз да си стоя в нас!

Аз продължавам да имам огромен апетит... Не знам как ще се погледна в огледалото на края...

Приятен ден на всички!!!   Nature Sun With Face

# 21
  • Мнения: 99
Инчеее страшна красавица е Йоанна  Hug

# 22
  • Мнения: 103
Стилисима, снощи си направих супичката по твоята рецепта. Страхотна стана, на бебчо много му хареса. Иначе вечер все се чудя какво да ям, нямам никакъв апетит! smile3518
Благодарим ти  smile3525

# 23
  • Мнения: 20
Ето ме и мен в новата тема Wink
Голямо благодарско за закуската Grinning
Ина Мария,браво за хубавите новини,само такива да има ,момичетааааа Naughty
А как само се е свила малката Йоанна Laughing....сладурка Wink
Аз съшо не можех да спя ,будех се,въртях се,но от 2-3 дни определено спя по цяла нощ Grinning
Вписвам се в отбора на вегетариянките Grinning

# 24
  • Мнения: 99
Стилисима, снощи си направих супичката по твоята рецепта. Страхотна стана, на бебчо много му хареса. Иначе вечер все се чудя какво да ям, нямам никакъв апетит! smile3518
Благодарим ти  smile3525

Радвам се, че ти е харесала  Peace

# 25
  • Мнения: 2 270
Добро утро!  bouquet
Не мога да смогна да ви чета Laughing
Сега се връщам от лекар, но не сме гледали бебо - само ми взеха кръвчица.

# 26
  • Мнения: 103
тази Йоанка е голяма сладуранка и как си лежи по гръбчееее  newsm44

# 27
  • благоевград
  • Мнения: 164
vanirra , styllisima радвам се 4е ви хареса . Беше мн смешна така си лежА по4ти през цялото време доки се узори да я размърда за да и премери гънката на вратът  Laughing
Ами то си бе 15 4аса а вси4ки знаем 4е от 14 до 16 4аса се спи  Joy Joy
Накрая и пусна един диск с рок музика и тя взе 4е се разметка вътре и ни обърна гръб hahaha

# 28
  • Мнения: 99
Ахаааа Йоанна рокаджийката а  Joy

# 29
  • Мнения: 958
Добро утро мамчета, аз още се боря с вируса, то няма кво да се пие, само разни билкови лекарства, които хич не ми действат.
Да ви питам, има ли някой със зверски болки в гърба.
Вече втора нощ не мога да спя, едно заради гърлото и второ заради гърба.
ПРеди да родя Никол не знаех какво е болка, а сега едвам мърдам, а съм едва 12 седмица, до 9 месец сигурно едва ще мърдам.
Нямам търпение до 6 април да си видя бебчето, сега съм се панирала заради този вирус, дано да няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт