Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 393
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 522
Нещо не разбирам вашата тема.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 302
Прасковке, бързам да разтълкувам и твоя сън. Според мен той е свързан с работата ти, с някакво решение, което трябва да вземеш, някакви отговорности, които се колебаеш ти ли да ги поемеш, или да ги оставиш на някой друг. Много внимавай в избора си, особено ако е нещо свързано с подписване на договор, че да не съжаляваш после (както в съня - че си сбъркала в избора на знаменосец). Не поемай задължения, които не си сигурна, че можеш да изпълниш.  Naughty
И за да не те разочаровам много, щото сигурно се надяваш съня да е свързан с нещо друго  Heart Eyes, ето виж какво намерих в един съновник: "Колкото й странно да изглежда на пръв поглед, знамето символизира съюза на мъжкото и женското начало. То е съставено от „прът" - „изправен", вертикален, фалически образ, и от парче плат - символ на майчината материя или на жената."
Така че тълкувай го съня както искаш, но гледай да наблегнеш на съюза на мъжкото и женското начало  luvbed Айде успех от мен!

Някой едно чайче няма ли да сервира?   food010 Щото аз кафе вече пих.....

Лени, къде се загуби?   33uu Липсваш ни.....

# 17
  • Мнения: 510
Наминавам да ви видя и да пожелая повече EFP в новата тема,

# 18
  • Мнения: 1 586
Нещо не разбирам вашата тема.
Както винаги лаконична и точна  Peace "Солта на земята"  Hug Понякога искрено и благородно завиждам на хора като ивка27   bouquet Heart Eyes    bouquet

if-73, на теб само положителни емоции и минавай от време на време да радваш навалицата   bouquet Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 169
Ивке27 ще ти е трудно да ни разбереш. Ако до сега не си успяла- не пробвай.

Здравейте мили слънчица.
Мама е добре. Отлагам пътуването.
Зазинка ти си голям гадател бе скъпа. Има логика, сега чакаме Милето да направи сметките и да чакаааамеее.
Прасковке с тия байраци мила, май ти първа ще ги развееш   bouquet
Рослемче ще черпиш за РД-то. Я, стига остарявала- узряваме и ставаме красиви улегнали дами.
ARGHT... стискам палци, но съм сигурна, че всичко ще е наред. Нали знаеш ние сме тук отбор пророци ха ха.
Деми, Ленка, Иф72, Рея и всички други  Hug
Къде ние слънчевото Регенце

# 20
  • Мнения: 1 152
Брееее, какви таланти имало тук  Laughing
Зази, ти направо консултативно-съногадателна тема можеш да направиш  thumbsup

Успех на новата темичка и дано има повече сапьори  Misc Bomb

Усмихната седмица на всички в очакване на чъкелчетата   stork-boy stork-girl

# 21
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Еееее, Зазолинке  Hug Трети опит започваме. От вчера съм открила официално ловния сезон  Laughing ..... значи, ако не броя този, остават още шест  Tired  newsm78 ... След половин година  Whistling . Знаех си че моя щъркел е дебел и тромав, ама чак толкоз  Joy Joy Joy
Дано поне носи на товар

ивка27, Кой разбира тук се спира  Peace . Sorry ама не е за всеки  smile3503

Ей, банда, днес гледах филма за сперматозоидите и какво се случва с тях  Flutter The Great Sperm Race ...Еееейййй голяма борба, голямо нещо. И в крайна сметка само 1-3 стигат до яйцеклетката  Weary . Горките  Sad ми те всички загиват  Sad . Шанса ни е 1:5  Whistling ...слаба работа  Thinking

Може да го гледате Тук  ...надявам се да се гледа от БГ без проблем  Peace

Когато страницата се зареди кликате в/у Play episode , след което трябва да потвърдите че сте на 18 години , като сложите отметка там където трябва и пак клик в/у Play episode . Дано се отваря от БГ  Praynig Peace

Записала съм го на видео, ще гледам да го кача тези дни и на диск, ако не се гледа от БГ, ще търся начин да го пусна из нета...някъде  newsm78

Гушкам ви  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 606
Привет и от мен, Hug

Направо ме е срам да се запиша! Embarassed
Пропуснах цяла тема. Боже, направо ми се е сдухала главата от ангажименти. newsm78

Някой слънчев ден ще ви изчета, но сега просто се записвам - през март има ли нови  EFP??? Ще ви бъда благодарна, ако ме информирате, поне малко да съм в час.

Независимо от ангажиментите, намирам време и да работим за   ylinfant Дай боже скоро, че тази криза дето се е задала ще ми отидат на вятъра високите осигуровки!!!

Утре е "св.Благовещение"- Дева Мария е получила благата вест, че ще роди Младенеца.
ПОЖЕЛАМ ВСЕКИМУ ТАЗИ БЛАГА ВЕСТ.
Ние си построихме параклис в двора на къщата ни и го нарекохме на утрешния празник. Утре ще имаме празник в нашия дом. Ще ви кача снимки най-вероятно.
А сега да бягам, че ме чакат куп задачки! Hug Hug Hug

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 449
Здравейте, аз ви прочитам от време на време, но не смея да пиша, защото не искам да ви затормозявам с моите грижи.
Написах нещо не много жизнерадостно, но го изтрих засрамено Embarassed
С две думи,  ние още се местим и уреждаме хилядите дребни и не толкова дребни подробности. Нямам никакво търпение да стане 6ти и да се съберем всички на едно място, пък после ще му мислим Confused
Другото, което си мисля е, какво правим тези, които прехвърлят 40, в подтема за много малко надеждни ли отиваме? Sad Ей така съм днес, за което се извинявам Embarassed

Надявам се да чуя от вас по-положителни коментари Hug

# 24
  • Мнения: 1 586
tzvetak, tzvetak, tzvetak...какво направи?!? Решавал съм тест за интелигентност ама и в него няма толкова въпроси, колкото ми възнникнаха в главата от твоите 10-на реда. Почти нищо не можах да разбера, но ще питам:
Здравейте, аз ви прочитам от време на време, но не смея да пиша, защото не искам да ви затормозявам с моите грижи.
Че нас, за какво са ни сложили тук?!? Хайде сега да спрем  да се оплакваме, еми то направо да хлопваме кепенците на темичката. Ама тя май си е за това да се оплакваме 50:50 с възможността да се хвалим или да си отпускаме душата в недотам регламентиран спам  Mr. Green
Написах нещо не много жизнерадостно, но го изтрих засрамено Embarassed
И това не го разбрах  newsm78 Това, че от време на време се хилим не означава, че "ни е много жизнерадостно" винаги. Ти си кажи болката пък ние или ще я утешим или ще я погъделичкаме да се позасмее. Е, поне ще опитаме... И на мен ми е тежко на душата, но си споделям с вас по мой си начин и можеш да си сигурна, че ми става по-леко  Hug
А за последния въпрос, който те тревожи имам отговор  Mr. Green "К'во се притесняваш? Нали не си навършила половин век преди десет години?!?" Преди време писах и пак повтарям - има хляб още в нас и други неща има  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 25
  • Мнения: 13 809
Девойки песнопойки,пак съм при вас в джаза - втори път за днес .

Поста на Ивка ме втрещи. Единственото което ми идва като отговор е да намине след 10 години ( предполагам че е на 27 ), тогава ще ни разбере.

Ванхорн-е толкова се радвам че майка ти е по-добре.
Милли приятно и главното ползотворно бебеправене. Подобно филмче на туй за плувците го гледах наскоро по нашата телевизия и се почудих защо тогава се раждат толкова много бебета щом е толкова трудно. Извода ми е - природата си знае работата. А ако природата почива и не се получава си има медицински начини- нали така?

Ето това ми пише като щракна на линка- пак ни отхвърля
You need to be within the UK or the Republic of Ireland to watch Channel 4 programmes.

Аргх- ще чакам да ни пишеш за резултата от вашите изследвания. Аз си мисля че ще се окаже всичко ок - но няма да пророкувам в момента.
Норче, точно се чудех къде зачезна - Благовещение нали беше получаване на благата вест че Богородица чака дете - доколкото си спомням беше с гълъб ( не с щъркел разбира се) , дано следващия месец някои от нас получат благата вест.
Дуденце навещавай ни по често.
Рослем мила това е просто една цифра, тя не значи нищо ако усещаш със сърцето си че искаш детенце.
Целувам ви
  bouquet

П.С. Зазолинче много хубаво ни разгадаваш сънищата. И аз имах един лош края на миналата седмица.
Моля коремчетите в темата да не четат. Сънувам че съм бременна с бебенце с увреждане ( Даун).Докторите искат да го махнат а аз не давам - казвам че каквото и да е си е мое детенце. Бях като шамаросана цял ден. Наистина почувствах как се е чувствала Иф-чето след онзи сън.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 19:32 от _re_ge

# 26
  • Мнения: 13 809
Здравейте, аз ви прочитам от време на време, но не смея да пиша, защото не искам да ви затормозявам с моите грижи.
Написах нещо не много жизнерадостно, но го изтрих засрамено Embarassed
С две думи,  ние още се местим и уреждаме хилядите дребни и не толкова дребни подробности. Нямам никакво търпение да стане 6ти и да се съберем всички на едно място, пък после ще му мислим Confused
Другото, което си мисля е, какво правим тези, които прехвърлят 40, в подтема за много малко надеждни ли отиваме? Sad Ей така съм днес, за което се извинявам Embarassed

Надявам се да чуя от вас по-положителни коментари Hug

Тцветак мила ти ме разби.
Август месец  правя 41 нито повече нито по-малко  - добре дошла в отбора на 40-сет годишните които все още се надяват и никъде и в никоя подтема няма да ходят ( както и ти). По-добре по-бързо се събирайте всички заедно и тогава нещата ще си дойдат на място. Поне ще ти е осигурено онова СПОКОЙСТВИЕ което всички превъзнасят като начален фактор на бебеправене.
Прегръщам те.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 756
Цитат
Тази седмица чакаме да излязат резултатите от изследванията, които моето момиче си направи. След това консултация с лекарката и ... тогава ще мога нещо по-определено да кажа. За съжаление още не е минал първия МЦ след кюретажа и вероятно ще се наложи да мине на преглед при гинеколога си заради това забавяне вече 41-ви ден  Sad
ARGHT да ти кажа да не се тревожите ,че е нормално 41 дни да не и е дошло.Удобно ли ще е да питам кой и прави кюретажа?Все пак и това си има значение.Нe се пиртеснявайте ,всичко ще е наред.Ето при мен нещата вече са ок след 3 МЦ и вече работим по въпроса.Чакам си щъркелчето да ми донесе много скоро   ylinfant.И на вас желая късмет и стискам палци.И така честита темичка и от мен и понеже нямаше кафе сутринта,да ви чурпя по една вечеря.

# 28
  • Мнения: 3 988
Ре_ге, може да се сложи списък на първа страница принципно.
Аз лично не съм фен на списъците от този род.

Прасковка, добре съм, мерси! Нормалните за състоянието ми неща ми се случват. Чакам следващата консултация, ще правим тестове някакви.
Щастлива съм, въпреки неразположенията и се надявам всички да ги изпитате тия вълнения скоро.

Много неподготвена се чувствам. Чета, чета и нищо не ми е ясно... И ме хваща оня страх "Дали ще се справя"...  Laughing

Хубаво е, че сте игнорирали ивка27. Типичен случай за "Ситият на гладният не вярва".

Cheer up за увесилите нос. Усмихвайте се, че повече ви отива.  Wink
Поздрави на всички.

# 29
  • Мнения: 1 169
Здравейте, аз ви прочитам от време на време, но не смея да пиша, защото не искам да ви затормозявам с моите грижи.
Написах нещо не много жизнерадостно, но го изтрих засрамено Embarassed
С две думи,  ние още се местим и уреждаме хилядите дребни и не толкова дребни подробности. Нямам никакво търпение да стане 6ти и да се съберем всички на едно място, пък после ще му мислим Confused
Другото, което си мисля е, какво правим тези, които прехвърлят 40, в подтема за много малко надеждни ли отиваме? Sad Ей така съм днес, за което се извинявам Embarassed

Надявам се да чуя от вас по-положителни коментари Hug

Хей, хей мило Цветенце. Как така 40 години, това е разцвета на живота. Красива възраст. А и като те видях на снимките не ми и приличаш на 40 годишна. Я виж ги всички селебретита- чакат да подминат 40 и тогава раждат.
Миличка ти си изморена. Сега като се съберете всички заедно и се почувстваш хоуми ще видиш как ще се подреди всичко.
А тази малката бонбонка да я нацелуваш много- пу пу.
За теб много  Hug и   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт