от къде такъв тоалет?

  • 5 750
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Аз имам рокличка от този бутик много семпла и в същото време елегантна ! На снимките в сайта им наистина изглеждат кичозни, но всъщност не са ! Друго е да го видиш на живо , друго е на снимка ! Има разлика

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А защо не разгледаш снимки на филмови звезди от фестивала в Кан, Оскарите и пр.?
Вярно е, че има и несполучливи тоалети, но като цяло могат да се видят не само тенденциите в официалното облекло, ами и най-добрите дизайнерски (на големите в модата) решения.

П.П. Пиша това, защото и аз се ужасих от сайта.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 541
А защо не разгледаш снимки на филмови звезди от фестивала в Кан, Оскарите и пр.?
Вярно е, че има и несполучливи тоалети, но като цяло могат да се видят не само тенденциите в официалното облекло, ами и най-добрите дизайнерски (на големите в модата) решения.

П.П. Пиша това, защото и аз се ужасих от сайта.

не разбирам какво толкова е ужасно на сайта   Shocked ??? Чак пък ужасена  Mr. Green ! смешно ... това е изкуство да сътворяваш мода ...  а че на някои не му харесва е ужасен... е просто друг въпрос !!!
 Peace

п.п. сайта го рекламират и BG-Mamma ( най - отгоре във ваше дясно )

# 18
  • Мнения: 2 478
reniris прости ,че ще ти го кажа,но явно нямаш идея що е то изкуство.
Това е последно от мен,лишавам те от присъствие,за да не те смущава това,че тук има хора и с вкус,които отказват да съгласят ,че парцалките на Джулия незнамсикоя са спортно-елегантни  или въобще,че са за пред свят.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 541
Цитат на: Le Soleil link=topic=3825"76.msg10659791#msg10659791 date=1237984210
reniris прости ,че ще ти го кажа,но явно нямаш идея що е то изкуство.
Това е последно от мен,лишавам те от присъствие,за да не те смущава това,че тук има хора и с вкус,които отказват да съгласят ,че парцалките на Джулия незнамсикоя са спортно-елегантни  или въобще,че са за пред свят.
ще напиша какво е изкуство със свои думи за да може и такива като теб да ме разберат... ИЗКУСТВО Е ТАЛАНТ, КОЙТО НЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРИТЕЖАВА ... живопис, графика, музика,естетика и много други ( моделирането също),  така , че аз в тези тоалети намирам изкуство ... друг е въпроса , че много като теб нямат "поле за изява" за да облекат подобен тоалет ... И МОЛЯ ВИ НЕ ОПОРОЧАВАЙТЕ ТЕМАТА ... ТЯ Е "ОТ КЪДЕ ТАКЪВ ТОАЛЕТ " ,а не дали ви харесва или не ...
Le Soleil Благодаря , че се оттегли , не намерих смисъл в това , че се включи .

п.п. сега забелязах , че си от Варна може би ... робуваш на лични интереси - в друг форум доста от съгражданките ти харесват тези модели  Peace

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами да, ужасена съм. Не съм професионалист в тази област, но от много години (повече от двадесет) се интересувам от мода, в това число и (най-вече) от висша мода. Що се отнася до изкуството, какво да кажа. Родителите ми са художници, едната ми сестра е интериорен дизайнер, другата изкуствовед. Все нещичко трябва да съм закачила.  Laughing
Не всеки, който "сътворява мода", прави изкуство.  Peace
П.П. Много ми е интересно, какво разбираш под "поле за изява"?  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 541
Ами да, ужасена съм. Не съм професионалист в тази област ПО ВСИЧКО ЛИЧИ , но от много години (повече от двадесет) се интересувам от мода, в това число и (най-вече) от висша мода. Що се отнася до изкуството, какво да кажа. Родителите ми са художници, едната ми сестра е интериорен дизайнер, другата изкуствовед. Все нещичко трябва да съм закачила.  Laughing
Не всеки, който "сътворява мода", прави изкуство.  Peace ДА !НЕ ВСЕКИ , НО ТУК В ТОЗИ САЙТ ОПРЕДЕЛЕНО ИМА -попитай сестрите си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.П. Много ми е интересно, какво разбираш под "поле за изява"?  Joy



не зная защо изобщо пишат такива като теб в темата newsm78  пошло е, че си от семейство на художници и не намираш нищо хубаво в този сайт  ...  о'к не ти харесва ,но чак ужасена а'ре моля ти се  Stop и темата е не дали ти харесват или не , а дали някои знае за подобен магазин такъв в София  bowuu
"поле за изява"-   първо е в кавички , а какво имам в предвид ли ...  Mr. Green  за всеки случай не улицата или  парка  Peace
приятен ден - не бих се подценила повече да коментирам подобни мнения

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
О, пардон.
Пожелавам ти още много такива... полета за изяви.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 797
Такъв магазин не знам, но ако много ти харесват защо не си направиш един уикенд- пазар във Варна?Така ще съчетаеш 2 в 1

# 24
  • София
  • Мнения: 1 541
http://www.juliakontogruni.com/site.php?lng=2
Момичета знаете ли къде в София мога да намеря подобен тоалет като този  Peace . Моля помогнете   Praynig
Благодаря       bouquet
 п.п. става въпрос за белия панталон с бюстие или дънковия костюм ( в готови изделия) искам стилен , спортно-елегантен костюм ... 3 в 1

# 25
  • София
  • Мнения: 1 541
 Laughing пуснах темата наново дано не бъде отново опорочена
НЕ ПИТАМ НИКОГО ДАЛИ САЙТА МУ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ  ooooh!
А ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ ПОДОБЕН МАГАЗИН В СОФИЯ   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 541
DeepRed повода си заслужава    Wink

# 27
  • Мнения: 2 716
Опитай в Илиянци

# 28
  • София
  • Мнения: 1 541
къде се намира  Mr. Green? никога не съм пазарувала от там , но съм чувала не много добри отзиви ( турски  и китайски стоки масово) - едва ли има там това което търся  Rolling Eyes
все пак Благодаря  Peace

# 29
  • Мнения: 2 716
Има.
От известно време предлагат и по-качествени неща.
Но стилистиката прилича малко на турска.
След централна гара, в посока Надежда, на кръговото продължаваш направо и питаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт