Опасна козметика !?!

  • 10 537
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 555
защото съдържала уран.Но хората са се примирили,то друго не им остава.
Мда, и ние да вземем да се примирим, щото друго не ни остава  newsm78

Според мен пък ни остава. Много неща ни остават. Не мисля, че детето ми не може да живее без Джонсън или без мокри кърпички.

# 61
  • Мнения: 2 521
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380999.msg10559455#msg10559455
Има и друга тема за тази козметика

# 62
  • Мнения: 49
защото съдържала уран.Но хората са се примирили,то друго не им остава.

Мда, и ние да вземем да се примирим, щото друго не ни остава 

Според мен пък ни остава. Много неща ни остават. Не мисля, че детето ми не може да живее без Джонсън или без мокри кърпички.

Явно нещо не си разбала Ескарина WinkТи коментираш мой цитат за водата,а казваш същевременно с това, че децата ни  могат без Джонсън и мокри кърпи.Естествено че могат!Все пак когато ние сме били бебета е нямало мокри кърпи,нали така?!Но дали могат без ВОДА?!Не мисля.
Моят коментар е за това че в крайна сметка всичко окло нас е опасно,не само детската козметика!

# 63
  • Мнения: 1 473
Чета, чета и не знам за смях ли е, за плач ли е тази тема и изобщо паниката която се създава...

Разбирате ли световно неизвестната БТВ и още по световно неизвестният вестник Телеграф информират със загриженост...

Ако имаше и малко истина световните медии отдавна да са направили новина от тази информация.
Всеки гледа рейтинг и брой на продажби, така че със слабите си платени репортажи тези бг. "медии" търсят само сензация, за да се продадат.
Тази проява на дезинформация е още едно доказателство, в полза на убеждението ми, че в БГ. няма журналистика, а търговия и всичко се определя от цената която клиента плаща. Това ми напомня на принципите, от който се ръководят работничките в най древната професия...но да не изпадам в подробности.

В Германия, където има свободен пазар на преса, телевизия и радио такава информация не е излизала, така че не вярвам това което се съобщава в БГ. да е истина.

За тези който се интересуват, за детето си ползвам козметиката на Weleda и до сега не съм имала проблеми и оплаквания. Продукти на същата марка ползвам и за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт