Как биха реагирали мъжете ви?

  • 4 649
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 241
Не виждам проблем изобщо. Нищо не би казал.
И мои и негови приятели са нощували вкъщи както и аз сам ходила при приятели и съм нощувала там. Случвало се е и половинката да я няма Simple Smile

# 16
  • Мнения: 589
Гледай филма "От нищо-нещо"(ако не бъркам заглавието)- за биволицата Венетка...

# 17
  • Мнения: 15 619
Сигурно ще си остане в къщи.... Mr. Green Ще го питам. Crazy

# 18
  • Мнения: 4 736
много неловка ситуация. Бих отказала на приятеля, а на съпруга си даже няма да спомена безумното предложение.

# 19
  • Мнения: 2 448
И аз не разбирам какъв е проблема.  Rolling Eyes
А в темите за "имате ли си доверие" всички се надпреварват да казват "да, напълно".  Laughing

# 20
  • Мнения: 15 619
И аз не разбирам какъв е проблема.  Rolling Eyes
А в темите за "имате ли си доверие" всички се надпреварват да казват "да, напълно".  Laughing

...то за друго доверие иде реч там...
Пример да дам - Вярва мъжът, че жена му няма да сложи слабително в супата или в кафето сабалян.... Whistling Whistling Whistling
За другото - ръка да пипне, око да види.... и пак сигур ще го тресе съмнението... Whistling 

# 21
  • Мнения: 293
Няма проблем.
При нас е минала случка и нямаше проблем.
Приятеля остана вкъщи,пренощува и така.С гаждето си нямах проблем,не ми каза нищо но със сигурност не му е било много приятно.

Просто ми стана интересно при вас как би било в подобна ситуация.
Имайки в предвид колко е ревнив и нищо не каза се учудих но знам да си отстоявам позициите  Wink

Нямаше вариант да не отиде на работа...за да ни пази  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 241
Гледай филма "От нищо-нещо"(ако не бъркам заглавието)- за биволицата Венетка...

Ако нравите в семейството ми са като в този филм по-добре да се гръмна Simple Smile

# 23
  • Мнения: 626
Не виждам проблем изобщо. Нищо не би казал.
И мои и негови приятели са нощували вкъщи както и аз сам ходила при приятели и съм нощувала там. Случвало се е и половинката да я няма Simple Smile

newsm10 и при нас е така

# 24
  • Мнения: 156
не би ималко проблеми нито от негова, нито от моя страна.

# 25
  • Мнения: 12 669
Четно казано и аз не виждам проблем и се учудвам на някои отговори. Като искаш да изневериш винаги може да го направиш, освен ако не ги държите на каишка. За съжаление някои жени се ласкаят от такава ревност.

# 26
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Нямам такива приятели...никой от близките ми не би ме помолил за такова нещо,повечето,които гостуват в града ни отсядат на хотел и след това ни се обаждат за да ни кажат,че са тук...никой,никога не ме е молил за преспиване у дома,преспиват само хора,които сме поканили предварително с тази уговорка....но бих отказала,подобно нещо,най-малкото заради това,че мразя да ми се самопоканват,последното нещо,което би ме спряло да откажа е ревност или възможност за изневяра...чак такава първобитност?

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 13:43 от ahasver

# 27
  • Мнения: 2 100
Не виждам проблем в това... newsm78 Не вярвам и половинката да има някакви притеснения. Единствено не бих се съгласила ако с въпросния приятел сме имали някога връзка или някакви по интимни отношения.  Peace

# 28
  • Мнения: 593
Няма проблем.
При нас е минала случка и нямаше проблем.
Приятеля остана вкъщи,пренощува и така.С гаждето си нямах проблем,не ми каза нищо но със сигурност не му е било много приятно.

Ето за това "не му е приятно" говорех.
Не става дума за възможността за изневяра в смисъл "секс". Много ясно, че такъв няма да има.
Това, което пртеснява мъжете в този случай е близостта с другия. Защото го допускаш до себе си, до мислите си, споделяте си лични неща. Не му е приятна мисълта да имаш накой друг толкова близък приятел. Мъжете ни също искат всеки ден да им показваме, че те са единствени за нас.
Надявам се, че съм изяснила тази позиция за хората, които не я разбират.  Peace

# 29
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Изобщо няма да му хареса идеята, а отговорът ще е -да отиде на хотел Crazy

Общи условия

Активация на акаунт