Щъркелите идват вече - на всяка от АПРИЛките ще донесат мъничкото човече

  • 16 311
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 58
atlantika,на всички който споделяха за такова зацапване, скоро след това им честитихме newsm78 Не искам да те плаша fingerscrossed Това да не е тапата newsm78
 sunny_777 Виктор е  страшен сладур newsm30

# 271
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
darling1981 - много ти благодаря  Grinning

atlantika - и аз мисля че е предизвестие за раждане

# 272
  • Мнения: 182
sunny_777 много е сте сладки цялото семейство!
atlantica да не е част от тапата!
Desi_D трябва да се съберем да си се наоплакваме колко ни е страх,че и аз съм голяма паника  Crazy

Вече колко мами родиха със същата дата като моя термин а пък моя бандит се ослушва  Naughty Вече искам да излиза,че колкото повече чакам по-зле ставам  ooooh!

# 273
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТО НА МАЛКИТЕ АДАШИ ПРЕСИЯН И ПРЕСИАНА!МНОГО ДА СЛУШАТ МАМА И ТАТЕ И ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ!Олче и на мене паниката  миналия път не ми е била достатъчна и сега съм ужасена направо. Embarassed Shocked Tired
Атлантика и на мене ми намирисва,че ще си следващата Joy Joy Joy
успех на всички бъдещи мами ако зараждат и себе си слагам в това число! Crazy Rolling Eyes Hug

# 274
  • Мнения: 309
Tada baloniЧестито на мама Krembata85 и no_name!   bouquetДа са живи и здрави бебчетата Пресиян и Пресиана!Да носят само радост на мама и тате!Благодарим на щастливия татко, че се е погрижил да ни осведоми! Tada baloni
и аз мисля нашия тати да ми е вестител
Брилянтин, keli_f , благодаря! HugМоже би докато измисля нещо окончателно ще пробвам с Мустелата. newsm78
Съни, ама голям сладур твоя бебок!А ти изглеждаш все едно изобщо никога не си раждала!Пу-Пу!!!  bouquet
Дано и Камбичка се появи с добра вест! Praynig
Атлантика, ако е само зацапване да не е отлепяне на плацентата, болки имаш ли?Иди на лекар по -добре и не рискувай утре да тръгваш на път!Аз не разбирам де, да не те уплаша нещо, другите мами май са по- наясно какво може да е!Пък не се знае, да не ни зарадваш утре с бебе софиянче! Laughing Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 275
  • Мнения: 521
Е това е друго нещо  Mr. Green
Честито на новите мами на двете адашчета!Да са им живи и здрави и много радост да им носят  smile3525
Съни,то голям сладур твойто слънце!
Атлантика,я си вземи чантичката утре като тръгваш,пък ние ше чакаме тука да видим колко човека сте пристигнали в София и колко сте се върнали  Laughing

# 276
  • Мнения: 7 128
Ми чудесно и прекрасно, така да се каже.  Grinning
Още две мъничета са се появили в редиците ни.
no_name и татко, честит ви Пресиян! Много да го слушате младежа!
Krembata85, честита ви дъщеричка и на вас! И вие да слушате младежта!

От мен да мине - отстъпвам едно бадърче от Еличето, но ще ям целия Виктор.  Simple Smile
Днес приключих с предродилния обход на цялото каре лекари. Преизпълних си нормата - 4 за осем дни. Поредният почти успешен опит да направят доплер. Почти го направиха. Таз девойка не си поплюва, когато жените се опитват да й надзъртат в жизненото пространство. Раздава шутове. Като започне да зависи от нея, сигурно на лекар няма да стъпи.

За Яна Кънчева - Между другото днес подслушах разговор между лекар и пациентка с варицела, която е няколко дни преди термин. Най-доброто е да е преминал обрива и още пет дни, но как точно може да стане това стискане не е в рамките на лекарските способности. Ако все пак има симптоми е добре да се уведоми екипа в болницата. В заведението следва да има изолационен блок и раждането да се проведе там. А уведомяването е от полза основно заради последващата грижа за бебето и вземането на адекватни мерки, ако се налага. Дано да не се стига до там.  Praynig  
 

# 277
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТО НА no_name  и Krembata85 !Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват!

Днес бях отново на запис.Пак ме проверява за разкритие  и няма никаква разлика от предния път.И вече имам чувството ,че ще си остана все така бременна ,а ми остават още 4 дни до термина .Всеки ден ми звънят по телефоните и ме питат какво стана не съм ли родила направо вече ми идва да  smile3511.Не ми се вдига телефона като знам ,че пак ме проверяват smile3514

# 278
  • Мнения: 568
Добре дошли на малките адаши!Да са живи и здрави и винаги гордост на мама и тати!
sunny_777 Добре дшли у дома.Много е сладък малкия победител Simple SmileРазрешаваш ли да сложим и негова снимка на първа страничка?
Velvet_s сетих се за клуба .Те живеят точно отсреща и Аля обича да ходи там и е толкова приказлива,не се учудвам ,,че те е осведомила добре Hug
ани4ка правиш ли тема?

# 279
  • Мнения: 43
Здравейте мили мами .
Аз съм от май-ските мами , но искам да ви вестя с новина .
Една от вашите мами roli-lia вчера на 26,03,2009 стана мама на син Теодор. Да им е жив и здрав и много щастие им желая/ е аз съм чинката/ и съм  адски щастлива.
На всички мами гушнали малките си съкровища ви желая само щастие и много любов .  bouquet
Разбира се леко предстоящо раждане на останалите.

# 280
  • Мнения: 847
ЕЙЙЙЙ, ДОБРЕ ДОШЪЛ И НА ТЕОДОР! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!
АМА, МОМИЧЕТА,ТО НЕ БЕБЕВАЛЕЖ, АМИ ЦЯЛА БЕБЕГРАДУШКА ПОЧНА ДА СЕ ИЗСИПВА! ТОЛКОВА Е ХУБАВО!


ATLANTICA, аз имах такова зацапване, но след като док ме прегледа вагинално-и за 2 дни спря. Може да започва да ти изтича тапата, но за всеки случай защо не минеш през лекаря да види какво е положението  Wink

# 281
  • Мнения: 309
Ето ни още един мъж! Mr. Green
baloniЧестито на мама roli-lia!   bouquetДа е жив и здрав Теодор! baloni

# 282
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Честито на roli-lia!Да расте здрав и послушен  малкия Теодор smile3525

# 283
  • Мнения: 4
desi054224  аз съм за 7 април  newsm10 спокойно има време  Sunglasses

Честито на roli-lia! Честито на no_name  и Krembata85 ! Да са едни щастливи майчета и скоро да се гушкат в къщи!
 smile3504 smile3522  party006 истински бебевалеж днеска да!  newsm81

# 284
  • Мнения: 568
Честито на roli-lia!Да им е жив и здрав сина,да стане голям и хубав мъж!

Io_io незнам за теб ,ама мен взе да ме съмнява ,че ще минем термина.
Не мисля,че има значение пола за по-ранното или късно раждане.Вики закъсня с 8 дни.
Момичета давайте предложения за заглавия.Ако ани4ка е заета аз ще пусна.

Общи условия

Активация на акаунт