"Плесен"

  • 5 066
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вий "дискавъри" и "експлоурър" не гледате ли бре? Ако се пооткъснете малко от глупавия нет - доста неща ще научите. Заклеам се...  Peace

или тук http://www.kolibka.com/2.html  Peace

# 16
  • Мнения: 17 546
Вий "дискавъри" и "експлоурър" не гледате ли бре?
Гледаме ний, гледаме. Основното нещо коет гледаме са тез двете. То и няма друго за гледане, да ти река. Но, и на работа ходиме, нощна смяна и време все за  "дискавъри" и "експлоурър" нямаме. Нъл и тук тряба да висим. Та за туй хората торенти са ни качили, да си дръпнем и да гледаме когат у фОрома не решаваме глобални за човечеството въпроси. И доста неща знаем, вервай ми!
Нещо против, Никс?

# 17
  • Мнения: 2 070
Хареса ми Плесен. Доста от нещата ги знам, но ми беше много любопитно да науча разни неща от историята на медицината и като цяло фактологията около нещата, пеницилина и т.н.

Трябва да го видят повече хора - да имат теоретична постановка някаква като лаици - за микроби, бактерии, антибиотици, хигиената на здравето си и на децата си и т.н. - поднесено е в много приемлив вид, иначе трябва да се чете за тия неща.

Искаше ми се да разбера вредно ли е да се ядат гъби, йогите не ги ядат например.

# 18
  • Мнения: 194
Мерси Балу за изчерпателният отговор Hug

кво да се прави, руса съм Mr. Green

# 19
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз пък търся Осторожно, еда!http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 69559b523af031106, но от торент, в който филмът се сийдва .
От създателите на "Великата тайна на водата"
Иначе "Плесен" е...чудесен филм Peace

# 20
  • Мнения: 17 546
Аз пък търся Осторожно, еда!
Можеш да гледаш тук Осторожно, еда!-1 и Осторожно, еда! - 2. Предполагам, че руският няма да ти е проблем. Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Току що го изгледах.Удивена  съм/за пореден път след"Великата тайна на водата"/как може да бъде поднесена информацията,така че да впечатли повече хора.За мен много от фактите не бяха новост,но се надявам да стигнат до повече хора....а аз сега отивам да мисля какво предвещава мухъла в банята ни/ей,няма изтребване #Cussing out/

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз пък търся Осторожно, еда!


Осторожно еда, в YouTube, на руски! Свалянето от там е песен.  Hug

# 23

Общи условия

Активация на акаунт