Въпрос относно "Паркинги и гаражи"...

  • 2 785
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
И пак казвам не споря, че акта не ми е написан с право, напротив!
В такъв случай за какво спориш? Ти отиде при куките и съвсем любезно им се извини за нарушението си? А те кретените взеха да те подиграват.., а ти се разстрои психически и... едва не загори манджата за вечеря? Всъщност сготви ли?

# 16
  • Мнения: 66
мацка , не искам да те изнервям допълнително , но бъди сигурна , че полза от жалба - никаква. ти ще си я подадеш , но резултата в най - добрия случай е да получиш възпитан отговор , че нищо такова не се е случило или , че ще разследват . за съжаление съм израстнала в тая система . само ще се оплачеш на арменския поп .верно е , че имат кофти отношение - това им е ясно и на шефовете им , ама нъцки . радвай се , че колата ти е читава . Peace

# 17
  • Мнения: 4 585
Е, все пак е дама. Дама - занононарушител на ЗДП, но дама.
И сега активира феминистки срещу мъжкарите. Скъсайте им топките!
Какво значение има дали си върху пешеходната пътека или на 4 метра от нея? Не бяха 5, нали?

# 18
  • Мнения: 2 759
...В акта пише, че съм автомобила е спрянвърху маркировката на пешеходната пътека, което не е вярно, аз бях на поне половин метър от нея...
                       И в двата случая си в нарушение - 30, 40, 50 см - няма никакво значение. Погледни го от другата страна - добре, че е станало така, а не са блъснали пешеходец, заради така спряната ти кола. Тогава щеше да се надяваш някой просто да се заяжда за това, че си в нарушение  Tired. Моля те, не прави повече така  Hug!

# 19
  • Мнения: 66
абе и аз съм жена , ама като ме спират за превишена скорост или др. съм "водач" - не дама . както един интелект е казал "закона е "твърд" , но е закон ". а , ако полицаите са "мъжаги" нямам нищо против и да ме арестуват  Wink просто не трябва да им се връзваме много. карай си по правилата и да не ти пука .

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:19 от sonik_f

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Да, затова избягвам да пускам теми, защото се чете обикновенно между редовете! Написах и по-горе сега пак ще го напиша - не съм се карала с никой и се държах съвсем възпитано без фасони и стойки, а може би трябваше точно така да направя!  И темата не беше с идеята за акта, а за отношението им, но пак се чете избирателно! Незнам дали съм тънко обидчива, но този тон  не е допустим към хората според мен без да съм провокирала с каквото и да е било. Ако бях се заяждала с тях или правила фасони, едва ли щях да приема така нещата!
Наистина ми стана мъчно и болно, никой до сега не си е позволявал да ме обижда, още повече, че не ме познават! Няма никакво значение! Както и да е!

# 21
  • Мнения: 152
Да, затова избягвам да пускам теми, защото се чете обикновенно между редовете! Написах и по-горе сега пак ще го напиша - не съм се карала с никой и се държах съвсем възпитано без фасони и стойки, а може би трябваше точно така да направя!  И темата не беше с идеята за акта, а за отношението им, но пак се чете избирателно! Незнам дали съм тънко обидчива, но този тон  не е допустим към хората според мен без да съм провокирала с каквото и да е било. Ако бях се заяждала с тях или правила фасони, едва ли щях да приема така нещата!
Наистина ми стана мъчно и болно, никой до сега не си е позволявал да ме обижда, още повече, че не ме познават! Няма никакво значение! Както и да е!
А защо просто не обясни в увода на темата си, че ти е болно да те обиждат? Да разясниш критериите си според които смяташ нещо за обида...
На мен ми е обидно пък да се опитваш да ме манипулираш! Проблема в разбирането на думите е страшен - да знаеш. Тълкуваме нещата като както ни утърва за момента... без дори да се замисляме какво ни казва отсрещната страна.
Даваш ли мигач за изпреварване, когато в ляво също има автомобил?
 

# 22
  • Мнения: 2 759
                      Душицо, не четем избирателно. Просто никой не може да говори мило, след като си била в нарушение и си създала предпоставки да се случи нещо лошо. Особено след като виждаме стотици подобни случаи всеки ден. Всеки го е страх за детето му и не може да бъде мил в такъв случай. Предполагам, че и на живо хората са реагирали със сходни мотиви. Съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт