Относно присъствието на бащата при раждането

  • 1 589
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Да използвам темата!
Някой може ли да ми даде инфо относно Хирургйите.Там пускат ли татковци в родилна зала и колко струва?
А ВИП стая?Каква и е цената?
  bouquet

# 16
  • Мнения: 568
Да използвам темата!
Някой може ли да ми даде инфо относно Хирургйите.Там пускат ли татковци в родилна зала и колко струва?
А ВИП стая?Каква и е цената?
  bouquet

Нали не мислиш ,че навсякъде е еднакво.Дори не се вижда от къде си.Ако кажеш за къде питаш ,може и да ти отговори някой.

# 17
  • Мнения: 651
Да използвам темата!
Някой може ли да ми даде инфо относно Хирургйите.Там пускат ли татковци в родилна зала и колко струва?
А ВИП стая?Каква и е цената?
  bouquet

Нали не мислиш ,че навсякъде е еднакво.Дори не се вижда от къде си.Ако кажеш за къде питаш ,може и да ти отговори някой.
Пловдив!

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Аз раждах в Хирургиите юли 2007 , цените не знам дали са същите.ВИП стаята беше 100 лв за целия престой , без значение колко ще останеш . Разликата между ВИП и нормална стая е , че във ВИП -а има климатик и са разрешени свижданията , иначе не е самостоятелна , с по 2 легла са.
А за родилната зала , има ВИП родилна , в която можеш да влезеш с 1 роднина , може и да не е таткото , тя е самостоятелна , има акушерка само за теб.Когато аз раждах се плащаше 50 лв , тези пари бяха за акушерката , защото я викат допълнително , като за извънредна смяна , така ми обясниха.Но , ВИП родилната зала е само една и не може да се ангажира предварително , като започнеш да раждаш , ако е свободна я ангажираш , ако не е - в общата родилна.
Аз много исках да раждам там и таткото да присъства , моето раждане беше предизвикано , защото преносих.Незнайно защо акушерките бяха решили , че понеже е предизвикано раждане , ще е много дълго.Няколко пъти им казах , че мъжа ми е отвън и искам да влезем във ВИП залата , тя беше свободна.Те все ми отговаряха , че е рано още да викат акушерката за ВИП залата , защото ще раждам цял ден.Накрая родих преди да успея да вляза там и преди мъжа ми да дойде при мен.

# 19
  • Мнения: 805
Беше през цялото време до мен.
Най-емоционалния момент естествено е появата на детето. Преди това е само държане на ръце и нервност.
Когато обаче болките станаха много големи го помолих да не ме докосва, че едвам запазвах самообладание.
Аз бях много против той да присъства и се съгласих само защото тук е немислимо да влезеш да раждаш сама. Сега обаче и двамата се радваме, че "родихме заедно".

# 20
  • Мнения: 22 908
От самото начало, при постъпването  Peace
Peace Но съм раждала в чужбина.Сега мисля да си наема ВИП зала за раждане,за да може пак да сме заедно.

# 21
  • Мнения: 2 960
Първият път беше с мен до началото на "същинското "раждане т.е в предродилната зала.
Вторият път -бях секцио ,така че беше с мен преди да вляза в операционната зала и чакаше пред нея да види синът ни.

# 22
  • Мнения: 651
Аз раждах в Хирургиите юли 2007 , цените не знам дали са същите.ВИП стаята беше 100 лв за целия престой , без значение колко ще останеш . Разликата между ВИП и нормална стая е , че във ВИП -а има климатик и са разрешени свижданията , иначе не е самостоятелна , с по 2 легла са.
А за родилната зала , има ВИП родилна , в която можеш да влезеш с 1 роднина , може и да не е таткото , тя е самостоятелна , има акушерка само за теб.Когато аз раждах се плащаше 50 лв , тези пари бяха за акушерката , защото я викат допълнително , като за извънредна смяна , така ми обясниха.Но , ВИП родилната зала е само една и не може да се ангажира предварително , като започнеш да раждаш , ако е свободна я ангажираш , ако не е - в общата родилна.
Аз много исках да раждам там и таткото да присъства , моето раждане беше предизвикано , защото преносих.Незнайно защо акушерките бяха решили , че понеже е предизвикано раждане , ще е много дълго.Няколко пъти им казах , че мъжа ми е отвън и искам да влезем във ВИП залата , тя беше свободна.Те все ми отговаряха , че е рано още да викат акушерката за ВИП залата , защото ще раждам цял ден.Накрая родих преди да успея да вляза там и преди мъжа ми да дойде при мен.

Благодаря!   bouquet  newsm10

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
При нас на първото раждане не пуснаха таткото дори в предродилната зала. Беше ми много трудно без подкрепата му. Второто раждане беше в друга клиника и през цялото време в предродилната той седя до мен. Искаше да остане и на самото раждане, но го помолих да излезе, когато почнаха напъните. Съвсем по друг начин се чувствах, като той беше до мен.

Общи условия

Активация на акаунт