На почивка в Гърция-какви документи ми трябват за децата и от къде?

  • 12 288
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Благодаря ти!   bouquet

# 16
  • Мнения: 263
Здравейте, момичета!
През август и ние ще пътуваме семейно до Атина и благодарение на вас разбрах, че трябва да извадя паспорт на бебето, но може ли някой да ми каже дали пускат толкова малки деца на самолет и колко продължава самолетен полет София  - Атина?
Благодаря  bouquet

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А да питам, като вадя паспорти на децата трябва ли да ги водя с мен?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 138
А да питам, като вадя паспорти на децата трябва ли да ги водя с мен?  Rolling Eyes

При подаване на документите трябва да сте двамата родители и децата. Peace

# 19
  • Мнения: 367
А да питам, като вадя паспорти на децата трябва ли да ги водя с мен?  Rolling Eyes
Да неприятно е при подаване трябва да са двамата родители и децата...за да ги сравнят със снимките...при взимане...може и единя родител...и без децата!
Здравейте, момичета!
През август и ние ще пътуваме семейно до Атина и благодарение на вас разбрах, че трябва да извадя паспорт на бебето, но може ли някой да ми каже дали пускат толкова малки деца на самолет и колко продължава самолетен полет София  - Атина?
Благодаря  bouquet
На 1 година и полувина ли е детето...ако да ще ви пуснат в самолет..мисля че под 3-4 месеца не се разрешава....Незнам обаче как трябва да пътува детето.... newsm78...при някой авиокомпании...ги поставят бебетата задължително в нещо като портбебе.. да не те подлъжа...попитай пак... Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте
И ние тази година ще ходим в Гърция с малкия, той има задграничен паспорт с него ще го пуснат ли или трябва друг някакъв да вадим?
Благодаря!

# 21
  • Мнения: 367
Здравейте
И ние тази година ще ходим в Гърция с малкия, той има задграничен паспорт с него ще го пуснат ли или трябва друг някакъв да вадим?
Благодаря!
Нищо друго не ви трябва ,ако ще пътувате двамата родители и имате сключен брак...ако нямате брак...искат и копие от акта за раждане! Peace

# 22
  • Мнения: 87
Отидохме, върнахме се, забравихме Cry. На Кулата не ни искаха акт за раждане, само дето го носихме с нас. Искат лични карти на родителите и паспорт на детето. Препоръчвам ви дори и да имате паспорти да давате навсякъде в Гърция само личните карти, защото иначе се заяждат - една кола пред нас ги спряха за проверка, да не говорим, че и бъкел не говорят английски.
И - внимавайте с ограниченията - глобата е 350 евро !!!

Общи условия

Активация на акаунт