Дали е редно?

  • 5 795
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я го вижте само! Цял сюжет иска за едното возене. Shocked Аз така като казах на Дан Браун какво да пише, виж го сега него, виж ме мен - ни джип си имам, ни голф, едни ролери тътрузя само.  Crossing Arms
Ти губиш!

# 106
  • Мнения: 2 032
вълка Ричард и прасето Груьо.

Тя Василиса е заета, потъси приказката за трима малък прасе от Румен Петров.
Нали я знаеш, дето и тримата бил пи*ирас, и дето имало една бандит  Вълк дето било сафсем нормално темерут, като сички – пие ракия, пуши сичко и мразело пи*иразете сас страшно сила.
Едното прасе се казва Грую, значи половината приказка ти е вече готова.

# 107
  • Мнения: 836
Я го вижте само! Цял сюжет иска за едното возене. Shocked ...


Сюжетът му е ясен  Laughing
Вчера е прочел е статията: "Доказано - мъжете с луксозни коли по-привлекателни за жените" и сега набира данни за следващата - логичното й продължение.

http://dobrich.info/novini/article/144773/

# 108
  • Мнения: 2 032
То великото изследване като прочетеш: 120 жени предпочели Бентли пред форд.

# 109
  • Мнения: 836
То великото изследване като прочетеш: 120 жени предпочели Бентли пред форд.

Нещо като "джип" пред "Голф"  Laughing

# 110
# 111
  • Мнения: 24
вълка Ричард и прасето Груьо.

Тя Василиса е заета, потъси приказката за трима малък прасе от Румен Петров.
Нали я знаеш, дето и тримата бил пи*ирас, и дето имало една бандит  Вълк дето било сафсем нормално темерут, като сички – пие ракия, пуши сичко и мразело пи*иразете сас страшно сила.
Едното прасе се казва Грую, значи половината приказка ти е вече готова.


Сериозно ли ми предлагаш да разкажа това на тригодишната си дъщеря?!

# 112
  • Мнения: 25 808
Сериозно ли ми предлагаш да разкажа това на тригодишната си дъщеря?!

Е, какво, не е чак толкова голяма, за да ти я разкаже тя, нали?  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 166
Е, излезе ми късметът, извинявам се на всички дами. Да поясня:

Статията, обект на Селтакиевото вдъхновение, е от Добрич инфо - аз също съм Добричка.
Мацата чака маршрутка за София - аз също не съм в София.
"Висока, стройна, фина" бе описанието - съвсем случайно днес сложих онова под аватара. Принципно изобщо не вярвам в случайности.
Тя омъжена  - аз също.
Нямало да се впечатли от Голф - Жип ми е любимото возило.
"Какво би си помислила тази почтена дама, ако внезапно една сутрин пред нея спре един джип, а отвътре брадясал младеж с дълга, зализана коса и черен костюм се усмихне „Да ви закарам до София?”...най-вероятно, че съм психар, изнасилвач или сериен убиец" - да, разбира се, но друго ще си помисля ако ми предложи да ме закара до ДГ на детето и след това на работа.

Дотук написах сюжет по приказката "Пилето и патето". Обаче не съм 40 годишна. Пфу! Баба му и късмет!


# 114
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Остави приказките за тригодишните на професионалистите.  Laughing
Препоръчвам:
http://books.janet45.com/books/422
И
"Коледните чудеса".
П.П. Аз пък съм добричка снаха.  Laughing Селтаки, плагиат такъв.

# 115
  • Мнения: 274
Как пък никоя от вас, Фурли с Фурли, не схвана ква е идеята на Селтака. Човека просто иска да прави с някой гоце делчев на бензина, а и да е в приятна компания.
 Hug

# 116
  • Мнения: 166
Фурми с Фурми!

# 117
  • Мнения: 2 401
Е, излезе ми късметът, извинявам се на всички дами. Да поясня:

Статията, обект на Селтакиевото вдъхновение, е от Добрич инфо - аз също съм Добричка.
...


Как можа така брутално да разтуриш купона?  И да попариш надеждите на неколцина чанти и още толкова торбички..
Завидя ни ти, завидяяя..

# 118
  • Мнения: 3 405
Василисия, и тук ли изтърва прасето, мискинка такава  Laughing

Всъщност някой каза ли дали е редно, както се пита в заглавието?

# 119
  • Мнения: 166
Анжилинке, пак не следиш играта! Аз казАх: Редно ми е, ако ми върши работа. Ако толкоз държи за София, да се Яви на 06.04./понеделник/ към 05:00 сутринта. На спирката. Аз ще съм онази, закъснялата.

Кукурячке, надеждите на 40 годишните остават. Много те моля, може да съм безмозъчна, но не съм безмилостна.

Василися, и тебе те знам. Цялото село какви работи говори... Ама до момента не знаех за кого.

Общи условия

Активация на акаунт