Отчет на набор 2003 - 46!

  • 11 053
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 729
Честита рожбичка на Атлантика. Да е жив и здрав малкият юнак!

И при нас почти нищо ново. Днес Слави си е вкъщи, защото сутринта го водих на зъболекар. В петък му сложиха една пломба и започнахме и това зъбче, та ако всичко е наред, в петък и то ще е пломбирано. Така общо пломбираните зъбки стават 4   ooooh! Вече така комфортно се чувства в зъбол. кабинет, че все едно си е в къщи  hahaha  Joy

# 76
  • Мнения: 14 133
tanita, браво на този зъболекър, който кара юначето да се чувства като у дома си.  Hug

# 77
  • Мнения: 729
Чиби  Hug, в интерес на истината това ни е третият зъболекар. За сега сме доволни, но не се знае дали няма да има и зъбар № 4  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 250
Честита рожба на Атлантика! Да и е живо и здраво детенцето! newsm51

# 79
  • София
  • Мнения: 7 673
ЧЕСИТО ЮНАЧЕ НА АТЛАНТИКА!  Hug
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ЩАСТЛИВО!
  ylinfant passifier

# 80
  • Мнения: 2 732
Добро утро ! Вчера моята установи ,че и се клатят два зъба -та въпросът ми е трябва ли да посетим зъболекар или да чакам сами да паднат newsm78?И ми заявява -мамо сега трябва да ям само меки храни  Joy.И заключи ябълката е твърда няма да ям hahaha hahaha.Това понеже едва хапва по някой плод.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 09:56 от VL7

# 81
  • Мнения: 1 692
Добро утро
VL7    ако не се клати много може да мине месец докато излезе. Поне за мен беше проблем , че бяха изскочили новите и ходихме да ги извади. Сега другите двата бях ги оставила сами да си паднат. НА единия му помогна детенце от градината, а другия тя без да иска го извади с вилицата.
Вчера ходихме да правим неща в градината. Направихме едно зайче и едно пиленце за Велик ден.
Другата седмица ще търсят яйца в гората (имат такъв обичай)  Grinning
Лек ден от мен.

# 82
  • Мнения: 141
добро утро Grinning
чета че на много наборчета се клатят или са им паднали зъбки,на Иво вече му се клати 1 долно зъбче и аз си мислех че е рано Embarassed,дано падне само,че ние сме много скарани със зъболекари Mr. Green

# 83
  • Мнения: 23 201
Добро утро ! Вчера моята установи ,че и се клатят два зъба -та въпросът ми е трябва ли да посетим зъболекър или да чакам сами да паднат newsm78?И ми заявява -мамо сега трябва да ям само меки храни  Joy.И заключи ябълката е твърда няма да ям hahaha hahaha.Това понеже едва хапва по някой плод.
На Дани от началото на март му се клати зъбче,бяхме два пъти на зъболекар през това време,но той каза,че няма нужда да ги вади,да си паднат сами.Не били достатъчно разхлабени и детето може да си ги ползва още малко.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 421
Моя син нали е при нашите на отглеждане и лечение вече две седмици.
Обаждаме му се по скайпа снощи и баща му иска да говори с него. Нашият не иска, казал на баба си - Това е излишно хабене на думи, нали ще си дойдат в събота!
Казвам Ви - това дете не е от мен!

# 85
  • Мнения: 14 133
Eтиа, не ще да си хаби времето с вас човечето.  Joy
Как сте двамата с малчо? Нали и ти беше болничка?  Sad

# 86
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз още не мога да се оправя. Той вече е добре.
Вчера целият ден е дивял с дядо си на вилата. Татко си имал работа и по едно време отива и какво да види - нашият изсипал една купчина дърва върху зюмбюлите.
Татко го питал защо - Ами защото не му харесвали ooooh!

Разбрали се били - татко да не казва на мама за цветята, а Люби да не казва, че дядо му си е накалял панталона(той татко все ги измисля такива хитринки).
Да, ама като се прибрали татко казал на мама за цветята и тя нали е с редки зъби отишла да пита Люби - защо го е направил. Та моя синковец се ядосал и казал - Ако искаш да знаеш пък дядо си накаля панталона!(ами щом дядо му го е издънил, той що да е капо) hahaha

# 87
  • Мнения: 23 201
Етиа,много весела история.

# 88
  • Мнения: 1 692
Етия ще ме умори от смях твоя синковец.  Joy  hahaha Защо не пази тайна баща ти.  Joy

# 89
  • Мнения: 1 142
Добро утро,момичета.От това което чета стигам до извода,че са ни умни и оправни наборчетата Joy.На Марти все още не му се клати нито едно зъбче,но често го мързи да си ги мие.Май на нас това ни е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт