Отчет на набор 2003 - 46!

  • 11 071
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 133
Етиа, ама бива ли татко ти така да издъни малчо.  hahaha
Сладури.  Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 3 421
Хъм, по мое мнение мама е издънила работата.

Така написано като го прочитам и на мен ми става смешно, но в действителност... знаете ли какви хубави, едри зюмбюли бяха. Grinning




# 92
  • Мнения: 468
Честито бебче на Атлантика.
Любо още е в къщи , вече втора седмица.Ще го държа и утре, и ако всичко е наред в четвъртък на градина.И самият той иска вече да ходи. Другата седмица ще имат тържество, а и рожденния му ден наближава трябва да е здрав.
Зъби още не се клатят , както вече съм казвала Любо има 4 пломби, и се държи по смело от мен при зъболекаря.
Ваксината незнам кога ще я бием , то все някой от двамата малчовци е болен..На дребната отлагам една ваксина от декември.

# 93
  • Мнения: 14 133
Браво на Любо за геройството при зъболекаря.  Hug
За ваксината, личната на Сашо още нищо не е казвала, но и има малко повече от 2 месеца, докато навърши 6 годинки...  newsm78

# 94
  • Мнения: 922
И ние все още отлагаме ваксината. Хайде да се стопля, че да си отиват тез болести. Днес Ники вече е на градина.

# 95
  • Мнения: 922
Добро утро
Голяма пустош. Да се почерпим по едно кафе:

# 96
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Добро утро!
Дидони, мерси за кафенцето!

За ваксината: Алекс има РД лятото и питах джи-пи-то кога ще я слага. Разбрах ме се септември месец, кога ще го водя на профилактичен.
Снощи ходихме до селото където живее свекървата и малкото говедо отказа да й каже здравей, не й обърна никакво внимание и само питаше кога си тръгваме. Тя се разплака и стана една.... ooooh!, но господинчото въобще не се умилостиви. Обта й зюбюлите, подари ми ги ( отказа да  откъсне и за нея), настани се в колата и само викаше:"хайде да си ходим". Сраааам Embarassed Сега очаквам свеки да ми се обади и да ми се скара  ooooh!
Тази и другата седмица са сборни групи и само мрънка да останел с мен в къщи. И на мен ми се иска но няма как да излизам навън с него и да си играем  Sad. Ще подивее затворен тук и пак ще има мрън-мрън  ooooh!
Лек и спокоен ден  Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 7 673
Добро утро и мерси за кафенцето.  Hug
Ели, а не може ли например да го оставиш с уговорката да те слуша и да не те изморява. Аз така направих миналото лято. Като излязох по майчинство, си го оставих Павел при мен (най-вече с презумцията, че после за известно време знаех, че няма да мога да му обръщам изцяло внимание). Той се съобразяваше много със състоянието ми - не ми се е налагало да го гоня нанякъде.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Даже накрая от парка тръгнахме направо за родилното.  (само попътно го остовихме вкъщи при батко му)  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 23 462
Засега не сме слагали ваксината,личната каза да отидем,окогато искаме.Аз вчера обясних на Дани ,че ще го водя да го боцнат и като взе да реве.Горкия.Аз го питам:
 - Защо  плачеш сега,не сме тръгнали да ти я слагаме.Освен това не боли инжекцията,помниш ли като ти взимаха кръв от пръстчето,толкова болка ще усетиш.
А той продължава  да плаче и ми казва:
 - Добре ,мамо,но аз може ли да си поплача малкооооо.
Горкия,след едно пребиваване в болница преди две години,помни абоката,който му сложиха и много го е страх.

# 99
  • Мнения: 530
Добро утро!Честит ви 1-ви април

Ваксината и аз смятам да я слагам лятото.Пак сте отворили темата за зъболекарите.Днеска ще водя Габи и съм на тръни миналия път изобщо не си отвори
 устата.Трябва да и направят две пломби и не знам как ще стане.
Лек ден.

# 100
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Ирина, с проблемна бременност съм и пазя леглото. Много рядко си позволявам да излизам навън. Той се съобразява че съм трудноподвижна, но как да го затворя по цял ден вкъщи  Sad. Той иска да съм му другарче в игрите а аз не мога. До нас има парк но там все бебета ходят и няма с кого да се заиграе. Ей затова не мога да го оставя в къщи  Sad

# 101
  • София
  • Мнения: 7 673
Ели, не знаех това  Hug Само да не съм те засегнала нещо, без да искам.  Hug
Мъничко остава още.   bouquet

# 102
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Не си ме засегнала. Знам че искаш да помогнеш. Нали си мама с голям опит  Heart Eyes Hug

# 103
  • Мнения: 14 133
Ели, няма как, ще ги изтрае Алекс сборните групи. Там поне има с кого са играе.
Свекърва ти излишно се вързва.  Thinking Сашо понякога, когато не е на кеф гони всички наред от неговата стая.   ooooh! Как ли пък няма да му ревна на капризите.  Laughing После сам идва да си търси компания за игрите.  Joy
Ваксината и аз сигурно през лятото ще искам да му я слагат.  newsm78

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 10:09 от chibi

# 104
  • София
  • Мнения: 7 673
Не си ме засегнала. Знам че искаш да помогнеш. Нали си мама с голям опит  Heart Eyes Hug
Heart Eyes Hug  bouquet
А иначе и моят синковец на моменти се проявява недружелюбно към баба и дядо (а те го отгледаха до 3-годишен). Те обаче не му се връзнат хич.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт