ПЛЕВЕН - 90

  • 12 574
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Честито бебче и честит рожден ден,Ася!  bouquet

Арита,и на мен ми липсваш!Как е Ема?

А Диляна нямат ли нет?

# 16
  • Мнения: 1 951
Диляна няма нет. Какъв нет? Те обхват нямат ни Мтел, ни Глобул, ни никой.... Tired
Сега правели подписка да им се прекара ADSL.

Атракция е добре. По-късно ще се разпише. Ходи на работа  Grinning

# 17
  • Мнения: 248
Честита дъщеричка и честит рожден ден на мама Ася!   bouquet

# 18
  • Мнения: 22 433
Честита дъщеричка на мама Ася и Честит Рожден Ден! Да са много щастливи и двете!

# 19
  • Мнения: 40
Дикси, къде точно се намира складчето, че аз често го посещавах като ни беше тук наблизо?

# 20
  • Мнения: 1 951
Все забравям да напиша, а съм обещала ( аз май само забравям напоследък  ooooh!), че ако някой си търси жена за гледане на дете, мога да съдействам.
Жената, която гледа Митко ( тя е била педагожка и директорка на  детска градина на Сторгозия) ме помоли да поразпитам, защото тяхната бивша старша сестра е сега без дете, т.е. изгледала го е и търси ново.
По думите на нашата Мима, е много добра, съвестна и т.н. само хубави неща.
Така, че ако някой се интересува или познава такъв мога да му дам координати.



Svetlla_77, намира се на "Дойран", в посока гарата се пада точно под Сортови семена. Нова сграда е. И вече е доста по-голямо помещение.

# 21
  • Мнения: 814
  bouquet Благодаря ви, момичета, че не сте ме забравили и съм ви липсвала!
Вярно е, че не пиша, но пък ви наглеждам редовно Wink!
Емичка е добре, вече навърши  три годинки, че и месец отгоре, чаровница е - както всички ваши дечица, пълни живота ми с щастие и радост и обичта ни е взаимна!
Много нови бебчета - плевенчанчета има, чакам  благи вести от Дикси, Дивиана, Атракция - с вас се познаваме отпреди, а и от останалите бъдещи майки Hug!
Дивианче, не се сърди на Велина, тя е такова красиво и лъчезарно дете!
Валенце, твоите момичета доста са пораснали, станали са още по-големи чаровници!
Ама те всички деца са големи сладурчета - нека са ви живи и здрави!

# 22
  • Мнения: 544
Честит Рожден Ден и Честита дъщеричка на Ася!   bouquet

Пламси, нашата количка е с таблички пред бебето и отзад за майката. В предната тема бях пуснала снимка - Чиполино Каролина. Малка е, може би ще се събира в багажника ви. И е лека - 7 кг.

# 23
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден на мама Ася и честито бебче !Да са живи и здрави    bouquet
Пламси,и моята лятна количка е като на Бранимира-Чиполино Каролина.
Купих я в началото на септември/до последно и аз се чудех като Деси дали да си ползвам комбинираната/ и съм много доволна.Събира се идеално в колата за разлика от комбинираната,щом даже и такситата ме возят без проблем-дори я слагат на предната седалка сгъната.Лека е,с таблички,на Симона още не й висят краката,нито й е тясна,ама тя си е фина мома-9.5 кг,има и пълно легнало положение.
http://img299.imageshack.us/img299/4126/carolinapink.jpg

# 24
  • Мнения: 262
Честит Рожден ден на мама Ася! Честита дъщеря! Да расте здрава и весела!
Ася, направи си ти подарък за рождения ден. Чакаме да поразкажеш.  При кой ражда  например Wink

Деси, доставката е доставена  Laughing

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА АСЯ И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДВЕЧКИТЕ И МНОГО УСМИВКИ ДА ИМА В ЖИВОТА ВИ!

Арита, добре завърнала се  Hug!

Дивиана , какво толкова е сътворила прекрасната ти дъщеричка Simple Smile, че е успяла да те ядоса толкова ...  Hug

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
Видях я Каролината. Не е лоша. Пише,че е 7кг. Като съм се запънала и за цвета-червен например. Crazy От нея има розова,която пак е хубава де.
Константина,какво стана? Решихте ли вече?

# 27
  • Мнения: 87
Здраве и щастие желая на бебка и на майка рожденничка! Хубава дата са си избрали - 2 число на женствеността, 5 число на парите и стабилните придобивки, и 2+5=7 това са хора с дух за пътешествия и свобода. Орисниците да не чакат повече подсказки, а бързо да вадят дарове!  babydust7
Честно казано темата колички сериозно ме умори. Ще хвана да дам на някой пари и каквато ми избере такава. То баба знае и две и двеста! ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 390
Люси, тя отдавна ми беше заскачала по куфража. Grinning
Разсипала из целия хол една голяма чаша горещ шоколад, но не ми казала. Изигра театър в кухнята, колко я било срам, че се окапала по блузата, разрева се, че съм щяла да й се карам /което не правя толкова често Stop/ и толкова. Успокоих я, сложих блузата за пране и продължих да си върша работата. След малко, обаче, отивам в хола, хлъзвам се и политам. Горещ шоколад на локвички. Навсякъде. По земята, по фотьойли, диван и една хвърлена напоена със същото кърпа се оттича върху компютъра ми. Ох, майко... Виках и бих, бих и виках Blush - страшна ставам, когато яхна метлата. Blush

# 29
  • Мнения: 1 951
Хахаха, Дивиана  Joy
Имах същото изпълнение с Митко и едно цяло шише бебешко олио. По стените, по пода, по монитора, по стола за компютъра..........навсякъде. Знаеш ли как се бърше олио? А на стените още им личи.
А как се пързаля?  Joy


Браво nomadka, браво Алена !!!!!! Mr. Green
Айде сега ми измисли дата за края на април. Ама съвсем края - преди скапаните почивни дни 01.05.- 06.05.

Общи условия

Активация на акаунт