ПЛЕВЕН - 90

  • 12 582
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 887
Честит рожден ден, Ася! Честита дъщеричка!
Да е жива и здрава и много да ви радва!


Ето и малко снимки на Анчето. Да се похваля жълтеницата вече й мина.  Party

# 31
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Ася и честита й дъщеричка!   bouquet

# 32
  • Мнения: 87
Ай ся щи са обиждами, Алена е една меркантилна бабиера, пък аз като една фея са явявам.  Laughing
Гледай  Дикси да не е 26-ти, че е сложно число и носи на притежателя си куп трудности. Иначе ако си имаш набелязана ще врачувам при споменаване без да носиш захар. Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
green eyes, чудесна новина.  Grinning

# 34
  • Мнения: 4 390
Малей, Дикси... ooooh! Joy Съчувствам ти. Laughing
Добре, че не беше разсипала олио, че нейният бой германски тогава.
Тя като малка ми е правила подобен номер, но аз си бях виновна тогава, че съм го оставила достъпно...

За 29 знам, че не е за предпочитане.

green eyes, порасна и Анчето. Grinning Радвам се, че вече е добре.


# 35
  • Мнения: 5 026
Като за бой говорите-аз оня ден шляпнах дупето на Божидар,че направо изтерясах от дивотиите му-после 2 часа ревах, че съм го ударила. Май не е за мен това  Laughing

# 36
  • Мнения: 189
Пламси,поръчахме от тазгодишния модел.Като няма никъде,и аз изкуках вече тотално-след 2 поръчки и 2 отказа,тези хорица ще ми докарат количката още утре.Без пари.Махна ми се това тегло от главата,иде следващо скоро,ама ще почака.При следваща разходка,може още утре ако я доставят навреме ще се изфукаме,само чанта трябва да си намеря подходяща,че 90лв за нея няма да дам.

# 37
  • Мнения: 262
ей, момиче, в тая криза поне няколко бучки за кафето...

# 38
  • Мнения: 2 070
Пламси, ти ме уби с тия висящи крака! На всички големи деца краката им са надолу в количките, на техните бебета сега им е рано, Константина ще я слага цялата вътре, пък като порасне е нормално краката да висят. Ти нали си возила Люси и знаеш как е.

Днес ме продуха вятъра, а Елена добре си поспа. Сега ще чета новата тема, явно сте седели по къщята, три старници...

Честита дъщеричка на Мама Ася!!!!

# 39
  • Мнения: 22 456
Хайде скок и аз тук. ))))
Ние излизахме малко да понапазаруваме това, онова и минахме по старата главна. Там не съм стъпвала от няколко месеца, тук там направили нов магазин. )) Има и нов бебешки с доста сладурски дрешки, имаше и колички и столчета за кола. ) Че нали аз сега пък такова трябва да купувам. )))
Минах и през Джиани.....охх, тази година страхотни обувки са заредили, харесах си поне 5-6чифта. ))

Константина, е, честито за количката предварително, пък после ще се хвалиш по центъра с нея. ))))

За висящите крака - че те на всички деца като пораснат малко започват да им висят краката. Не съм забелязала на Калина това да и пречи да спи, или да и е неудобно. То, за да не висят човек шлеп трябва да си купи, а не количка.

# 40
  • Мнения: 189
Грета,тризнаците изписаха ли ги?В Плевен ли са си вече?

# 41
  • Мнения: 50
Абе то си има колички ,дето много им висят краката и си личи ,че не му е удобно на детето. И аз съм забелязвала. ОФффф само се надявам и9 нашата да не е така.Още немога да кажа.

# 42
  • Мнения: 0
Ай ся щи са обиждами, Алена е една меркантилна бабиера, пък аз като една фея са явявам.  Laughing
Гледай  Дикси да не е 26-ти, че е сложно число и носи на притежателя си куп трудности. Иначе ако си имаш набелязана ще врачувам при споменаване без да носиш захар. Laughing Laughing Laughing
Ние сме на 26 и какво за тази дата и на мен ми стана интересно.
Миналата година на този ден се мъчих с болки в родилно, но не се роди на 25, а се родиха 4 момичета и аз си мислех е няма да е днес, явно е женски ден. А на 26 бяха 5 момчета и ние  Laughing . Много интересно се получи. Та така де утре ще имаме рожден ден  Grinning .

# 43
  • Мнения: 2 070
Ето ви нещо интересно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382732.0
Аз вече се регистрирах, изтеглих и гледах филма. Много е добър. Препоръчвам много много.
Също и Великата тайна на водата, ако все още не сте го гледали.

# 44
  • Мнения: 1 951
nomadka, Дивиана, значи отпадат 26-ти и 29-ти. Остават ми 27, 28, 30. Чудесно редуцирахме избора  Laughing
Остава и бебето да е съгласно и да не е заето нещо  Mr. Green
nomadka, боб, леща, морска сол....?

Количката ми, лятната, на Маг Ингланд имаше възможност да се вдига и това за краката, така, че на Митко никога не му висяха краката, дори на 2г. като беше  Peace

Общи условия

Активация на акаунт