Искам да се влюбя в съпруга си?!

  • 12 918
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 393
Какви работи ставали  Mr. Green Може вместо антидепресант да ползваме съседа,само да няма странични ефекти като привикване или изненада в поза райбер от съпруга  Joy hahaha

# 91
  • Мнения: 2 013
Хайде,авторката  Party казвай какво става? До къде я докара със съседчето?А с благоверния?  Thinking

# 92
  • Мнения: 7
За съжаление  голям % двойки след брака започват да гледат един на друг като даденост,сякаш стават част от интериора.Представлението е свършило и двамата се отдават на заслужена почивка...Много кофти!Обикновенно единият се пробужда и вижда,че това вече не е човека с който са тръпнели заедно,а другият се чувства много удобно в брачната летаргия.За мен и брака е бизнес,инвестиция,там също трябва да се стараеш,да си на ниво,винаги да си адекватен,щото иначе кризата неизменно настъпва и те хваща съкращението #Crazy

# 93
  • Мнения: 2 013
jarface много точно си го казала.Съгласна съм с теб!
Но ако ти си половинката която иска да си върне "доброто старо време",а вижда че няма шанс тогава какво?
Всеки загасващ брачен огън ли се подпалва със "засукан съсед"?  Thinking
 #Crazy

Ето нещо по темата  Mr. Green
http://vbox7.com/play:0d301417

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:18 от ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣

# 94
  • Мнения: 82
да счупиш телевизора,и ако тогава не те погледне отиди да гледаш друг може да ти излезе късмета...
ми то имало господ,видя ли?

# 95
момичета имам много да разказвам.
Днес се разбрах със една приятелка да изляза, между другото ми е най-добрата, всичко и разказвам, тя не е женена, а и няма намерение и много ме разбира. Ходихме на фризьор, изрусих се, но не стана толкова русо както исках, стана леко рижаво, но пък много секси. След това ходихме да си купя бельо, купих си червени бикини и сутиен и черни, два комплекта и черни жартиери и черни обувки на 10 см токче, леле откога не сам имала такива. Почувствах се много готино, все едно че полетя. Точно като се прибирахме срещнахме съседчето, и той беше с колата и наду клаксона, направо се почувствах като в 8 клас, пратих му една въздушна целувка, но дискретно. Малко ме беше страх, да не ме види някой, защото той живее с майка си, а тя е една стара клюкарка и ще ми разкаже играта ако подуши нещо  Embarassed
Постоянно си мисля за него, не мога да го опиша това чувство, не е влюбване, ама готин, слабичък, младичък, стегнатичък, прическата направена, гелосано бритонче, мирише на младо ах ах  Embarassed 22 годишен друга казва
Мъжа ми се прибра вечерта, влезе да се къпе и аз оп след него, той в първия момент беше доста объркан  Shocked , но после му хареса, отдавна не ме беше виждал в екшън.
След това правих салата за двамата в кухнята, както я правих в студентските години, само по престилка, не че ми трябваше престилката, ама се чувствам като на 20 и се държа така. Няма да разказвам за изживяването в кухнята, но ако масата утре се разпадне, вината е само моя  Twisted Evil
И вече се убедих, понякога изневярата понякога спасява брака, колкото и налудничево да звучи.
След това докато папкахме салатка се гушнах в мъжа ми и той ми каза, че съм се държала днес като .... любовница  Crazy
и много го кефело така  #Crazy

Горещи целувки на всички  Hug

# 96
  • Мнения: 2 448
Само да попитам, че и мен ме загриза любопитството, ти като прави секс в кухнята с мъжО, съседчето ли си представяше, че инак не ми се връзва, преди два дни каза, че мъжа ти не те привлича, не те карал да се чувстваш специална, а сега голям кеф?  Crazy

п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 25 889
 Joy

ПП Само не разбрах, в крайна сметка влюби ли се отново в мъжа си или го изчука ей-тъй, от прост курвалък?

# 98
  • Мнения: 398
 филмите пасти да ядат.

Паси , ама бельото спасява до някъде страстта , ама любовта си е нещо друго. Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 2 084
Не вярвам и димучка да е истина.
Но иначе много лек и готин разказ.

# 100
  • Мнения: 1 270
И аз се чудя възможно ли е след 5-10 години с един човек да ти тупа сърцето като го видиш  Thinking Разделям се с 4 зъба за това Party  (нали Кошлуков във ВИП-къщата каза, че си жертва няколко зъба за изпепеляващата любов).
Давай зъбите  hahaha
9 години изпепеляваща, уви за мен любоФ
Дълга история..., мразя го, обичам го...но ДА - на улицата го виждам и започвам да треперя. Единственият е за мен /поне на този етап/
Що се отнася до темата ... рутина...нормално  Peace

# 101
Само да попитам, че и мен ме загриза любопитството, ти като прави секс в кухнята с мъжО, съседчето ли си представяше, че инак не ми се връзва, преди два дни каза, че мъжа ти не те привлича, не те карал да се чувстваш специална, а сега голям кеф?  Crazy

п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green
не снам как да ви го обясня, за да не ме разберете погрешно. През главата ми въобще не ми минаваха мисли дали съм влюбена или не, чувствах се много секси жена и малка мръсница и че мога да имам всеки мъж, това ми подпали страстта и пожелах  да имам и моя мъж отново и отново, като бройка. Вече чувствам и пеперудите само че не са свързани с определен мъж, трудно е за обяснение. Сега толкова се харесвам и така ми се вдигна самочувствието. Незнам дали да не повторя случката със съседчето, от една страна искам пак, но ме е страх да не си загубя мъжа, страх ме е да не прекаля и да се увлека прекалено. Ще му мисля утре, днес ще се наслаждавам на мъжо. Той преди ми беше много скучен и тъп, само мачове и телевизора, след днешната случка ме гледа с оня глуповато влюбен поглед като на млади години и това много ми харесва, даже се съгласи да гледаме неприлични танци гушнати в хола. Като ми говори леко му трепери гласа, все едно се притеснява да не каже нещо глупаво и да се изложи, точно като преди около един век.  Сега трябва да излизам, ще разказвам утре пак  Embarassed

# 102
  • Мнения: 25 889
Аууу, къде отиваш по това време, ах ти, палавница такава!  Crazy

# 103
  • Мнения: 1 270
Е как къде, да танцува неприлични танци.
Ама ние кво прайм тука  newsm78 петък вечер

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
И аз се чудя възможно ли е след 5-10 години с един човек да ти тупа сърцето като го видиш  Thinking Разделям се с 4 зъба за това Party  (нали Кошлуков във ВИП-къщата каза, че си жертва няколко зъба за изпепеляващата любов).
Давай зъбите  hahaha

Е, не това, аз имах предвид че  ги давам само и само на мен да ми се случи  Peace Всичките зъби си давам, без майтап.

А по  темата - ето какво било - не че мъжът й не я привлича, просто й (им) е липсвала тръпката, която влияе не само на отношението към съпруга, но оттам и на неговото отношение.

Поне разбрахме, че е възможно да се върне тръпката и най-вече как  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт