Искам да се влюбя в съпруга си?!

  • 12 886
  • 143
  •   1
Отговори
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad

# 1
  • Мнения: 25 753
А защо изобщо се омъжи за него?

# 2
  • Мнения: 1 844
след като не го обичаш и желаеш,защо се омъжи за него?!
начин няма да обикнеш някого насила,но поне го цени и уважавай,сама казваш,че е добър съпруг.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 #2gunfire   bouquet  Praynig  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 59
А защо изобщо се омъжи за него?
И аз това питам.

# 5
  • Мнения: 2 448
Прати го при мене твоя мъж на обучение, ако се вслуша в съветите ми със сигурност ще се почувстваш желана и специална. Ама няма да е безплатно да знаеш.  Mr. Green

# 6
Омъжих се за него защото тогава имаше чувства, чувствах се най-най, когато съм с него, той ме милваше , галеше , казваше ми колко ме обича, гледаше ме с обожание, слушаше ме в захлас когато му говорех, а сега гледа само ТВ-то и казва, че ме чува, дори не ме поглежда Cry
Паси, по-добре мен научи как да му привлека вниманието?

# 7
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad

Винаги ли е било така?

# 8
  • Мнения: 25 753

Паси, по-добре мен научи как да му привлека вниманието?

Не знам Паси какво ще те научи, ама ако питаш мен, покани комшията на гости и минете 2-3 пъти пред екрана на телевизора, на път за спалнята...
И това ако не помогне, изгони го.  Mr. Green

# 9
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad

Винаги ли е било така?

Така, както го описваш, излиза, че по-скоро на него му е скучно с теб. Ако искаш да му привлечеш вниманието, направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо, катализирай малко нещата.

# 10
  • Мнения: 5 468
Ами това е очакваното развитие в една дълга връзка. Минат ли 2-3-4 години... пиши ги бегали и двамата. Те всички са така... докато те хванат - цуци-гуци... после - телевизора, дистанцията и мърморенето нон стоп.

# 11
  • Мнения: 2 448
Паси, по-добре мен научи как да му привлека вниманието?

Накарай някоя приятелка , на която си вкарала телефона и под мъжко име да ти прати смс в полунощ с нежни слова.  Mr. Green Много привлича вниманието. Ако не помогне, послушай съвета на Как'Сийка.  Laughing

# 12
  • Мнения: 25 753

Накарай някоя приятелка , на която си вкарала телефона и под мъжко име да ти прати смс в полунощ с нежни слова.  Mr. Green Много привлича вниманието.

И шамарите.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 468
направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

# 14
  • Мнения: 25 753
С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите...

Ами не знам, ама тя пита как да се влюби отново в мъжа си, не той.  Mr. Green
Аз от цялата работа разбрах, че когато е бил лудо влюбен и я зяпал с обожание, тя го е обичала. Но понеже сега той харесва повече телевизора от нея, тя го разлюбва.
Драма!

# 15
направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали? Те не се вземат от нищото. Сега ако тях ги мързии Thinking

# 16
  • Мнения: 4 754
 Много гадно.Как се връщат отшумели чувства, идея си нямам... И ако трябва да бъда честна, изобщо не мисля че е възможно. Аз зорлян театри не бих играла.

# 17
  • Мнения: 5 468
Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали?
Мхм... ама като се сваляш с някой и ти тупка сърцето, и ти се подкосяват краката от него, въобразявайки си, какво можеш да изживееш с него... не знаеш с какви гащи е, нали?  Laughing
Искам да кажа с това, че не гащите предизвикват "химията" между двама души.

# 18
  • Мнения: 152
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

# 19
  • Мнения: 2 448
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 398

Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

 Е това е истината.
 Без чувства нищо не става.

# 21
  • Мнения: 152
.
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green

И това може да е вариант.

# 22
  • Мнения: 82
да счулиш телевизора,и ако тогава не те погледне отиди да гледаш друг може да ти излезе късмета...

# 23
Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали?
Мхм... ама като се сваляш с някой и ти тупка сърцето, и ти се подкосяват краката от него, въобразявайки си, какво можеш да изживееш с него... не знаеш с какви гащи е, нали?  Laughing
Искам да кажа с това, че не гащите предизвикват "химията" между двама души.

Разбира се, че не Simple Smile Но не ми се иска да се предава авторката. Не гащите, а фактът, че ги е купила, може да помогне. Един вид желанието да предизвика желание.

# 24
  • Мнения: 194
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green
Peace

като прочета за секси белъо вече ми се драйфа Sick

# 25
  • Мнения: X
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Ох, просълзих се ... от хилеж!  /както и на Как Сийка от лафовете, ама това си е ясно/ Mr. Green
Напълно съм съгласна с написаното. Да не забравяме и другата форумска панацея след бельото и заведението - свещите и разговорите. Много разговори... А Карбовски преди години беше написал нещо много откровено и за съжаление вярно: "... на една жена тъкмо й откриеш клитора и тя вземе, че ти омръзне..." Това е животът, за съжаление. Като си отиде страстта си отива и всичко останало. По-бавно, но си отива. Е, освен, ако не си останат нещата по старому - той пред телевизора, тя във форума.

# 26
  • Мнения: 301
Секси бельото като панацея  Laughing да го определим като лозунг за ДиС.

Съветите за ревност, и комшии, и есемеси ... не е ли по-лесно и по-честно спрямо двама ви, просто да му покажеш, че ти го обичаш и желаеш, да "погледаш" телевизия с него - не до него, а сгушена в него. С малко нежност, еротика (може и по памучна пижама, да знаете) и без много думи. Мъжете не залагат толкова на думите, колкото жените (поне моя е от мълчаливците), но ако още те обича, не мисля, че би предпочел телевизора пред теб при подходяща и ненатрапчиво-елегантна покана.  Crazy
Изказах се. Сега, ако има отнякъде мъжа ми да ме прочете, 100% ще каже - бърборко, това ние правим ли го?  Laughing

# 27
Добре де, значи според повечето от вас жената не трябва да прави нищо, защото е предварително обречена на провал Confused

# 28
Насила хубост не става, за съжаление. Някъде нещо се е прекъснало. Във всеки брак има верига като ДНК, която носи и лош ген. Въпросът е как да не се превърне в карцином. Как да се отърсим от ежедневностите и да избягаме от пластовете сиво, покрили пъстротата на влюбения човек.
От опит знам, че човек има живота, хората около себе си, здравето си като даденост и затова не им обръща внимание, точно защото мисли, че "винаги ще  е така". Най-примамливи са недостижимите обекти. Затова, престани да бъдеш лозата, а стани отново киселото грозде.

# 29
  • Мнения: X
Добре де, значи според повечето от вас жената не трябва да прави нищо, защото е предварително обречена на провал Confused

Жената се е оплакала, че не желае мъжа си и това й е проблем. Причините за това могат да са хиляди - да не се разбират, той да не получава задоволителен секс и затова с времето да губи интереса към жена си, да водят скучен живот, в който всеки чака от другия нещо да се промени, да са от хората, които смятат, че това е семейният живот и той да се е примирил, а тя да се разтоварва във форума като се оплаче и й олекне, пък после пак да си я карат по старому... В едно семейство за подобно положение са нужни двама. Ние можем да си говорим каквото си искаме, ама във всяко семейство си има причини, които са като вътрешно-фирмената / с тире ли се пишеше/ тайна. И те така... Simple Smile

# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Добре де, защо толкова се вглеждате в тази страст? Аз не съм сигурна, че изпитвам страст към съпруга си като в началото, но за мен е по-ценно, че се обичаме, разбираме, смеем се заедно, гледаме в една посока, а секса не е изпепеляващ, но в никакъв случай не е скучен...

# 31
  • Мнения: 113
Повече разнобразие във всекидневието, приемане на различни предизвикателства...

# 32
А ако някоя изпрати любовен смс на мъжа й, дали няма да го заобича повече?!

# 33
  • София
  • Мнения: 170
А ако някоя изпрати любовен смс на мъжа й, дали няма да го заобича повече?!

Не, няма. Казвам го от собствен опит. Изпитваш всичко друго / ревност, дразнене и т.н/ , но не и обич.  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 607
А ако някоя изпрати любовен смс на мъжа й, дали няма да го заобича повече?!
А ако пробва тя да прати смс на мъжа си? newsm78 Laughing
Хора някой го беше написал и преди мен няма ли я химията нещата не са на добре Sad

# 35
  • Мнения: 212
Какви sms-и, какви въртели бе хора. Страста, много ясно, че след 2-3 години няма да е същата.Аз от близо 2 години живея с приятеля си и да ви кажа не е като в началото, но постоянно откривам някакви нови неща в него,които ми харесват и има моменти в които ни е тъпо заедно и всеки се забива да си прави някакви, негови си глупости. Както има моменти в които сме заедно.И аз не разбирам за какво трябва да се изпада в размисли и страсти, как било преди и как сега, и то даже преди да сте си поговорили на тази тема.Такива неща трябва да се обсъждат. Tired

# 36
  • Мнения: 152
Хвани мен за любовник и... ще ти се наредят нещата.  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 721
от колко време сте заедно.има моменти когато човек си задава подобни въпроси обикновено в началото до към 3/5год.това е периода на опознаване и приемане на +и- на половинката.но ако той е мил и добър съпруг  и ме уважава,заради това бих го обикнала.страстта с времето поотшумява,ако е имало любов обаче няма как да изчезне.аз вече няколко пъти съм се влюбвала в съпруга ми точно заради уважението,разбирането,подкрепата,грижовността и отговорността му.не е романтичен но тези му качества го правят най страхотния мъж,а мен карат да се чувствам специалната жена за него.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
И аз се чудя възможно ли е след 5-10 години с един човек да ти тупа сърцето като го видиш  Thinking Разделям се с 4 зъба за това Party  (нали Кошлуков във ВИП-къщата каза, че си жертва няколко зъба за изпепеляващата любов).

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вземи да порастнеш. И аз искам да мога да се влюбя като на 15, но вече не мога да изпитам тия младежки трепети. Радвай се че имаш "мил и добър съпруг", много жени и това нямат. Остави големите очаквания, за да не пропускаш дребните радости. Ако той вижда щастлива и доволна от живота си, а не унила и спаружена жена в къщи, и неговото отношение към теб ще е по-различно. Никой не обича постоянно недоволните и мрънкащите хора. Просто не оставяй твоето щастие да зависи изцяло от него, имай си и свой личен живот (както и да го разбираш).

# 40
  • Мнения: 593
Изкарвай го навън поне веднъж в седмицата, за предпочитане през уикендите. На ресторант, на хижа, на разходка в парка, из града, ходете на гости, канете си гости... абе отдалечавай го понякога от телевизора.  Wink
Малко повече разнообразие и всичко ще си дойде на мястото. И за двама ви ще е интересно.  Peace

# 41
  • Мнения: 261
ТИ МАЙ НЕ УМЕЕШ ДА ЦЕНИШ ТОВА,КОЕТО ИМАШ . КАКВО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДА ИМАШ ДОСЕБЕ СИ ТАКЪВ ТОЧЕН СЪПРУГ
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙ ,ЧЕ ЛЮБОВТА Е БЪРЗО ПРЕХОДНА, САМО СИЛНАТА ЛЮБОВ ПРЕРАСТВА В ЕЖЕДНЕВНА ОТГОВОРНОСТ,ПРИВЪРЗАНОСТ,ДОБРО ОТНОШЕНИЕ И ДОБРИ ПРИКАЗКИ,ТИ ГО ИМАШ ТОВА,ЗНАЧИ СИ ЩАСТЛИВКА

# 42
Ти явно не знаеш какво искаш. Мъжът ти бил мил и добър съпруг пък си недоволна.
Че и самотна - ами намери си занимания - ходи на фитнес, на басейн, на работа, гледай деца, знам ли - каквото ти харесва.
Не бъди зависима от него - има толкова неща, които да се правят. И за какво ти е някой дето все да ходи зад полата ти и да не те оставя да намигнеш на чужд мъж даже))))))
Истински проблем е ако пие, ако те бие, ако те ревнува и не те пуска никъде. А той бил мил и добър и ти се оплакваш - явно скучаеш и си измисляш сама проблемите.
Сигурно се броят на пръсти браковете, в които страстта се запазва както в началото.

# 43
  • Мнения: X
Ако поговорите добронамерено за този проблем, може би той ще те разбере и ще реши да промени поведението си. И да има повече време да сте заедно и повече жестове на внимание.
Но пък понякога нашите очаквания за връзката ни пречат да я оценим обективно.
Лично на мен хич не ми харесват хората, които много добре знаят как да се държат и какво би харесало на партньора им в началото на връзката, а после забравят и не ги интересува. Бившият ми съпруг беше точно такъв. Знаеше с какъв малък жест може да ме накара да се чувствам обичана, но просто явно е преценявал, че това е излишно усилие...

# 44
  • Мнения: 2 448
Цитат
ТИ МАЙ НЕ УМЕЕШ ДА ЦЕНИШ ТОВА,КОЕТО ИМАШ. КАКВО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДА ИМАШ ДОСЕБЕ СИ ТАКЪВ ТОЧЕН СЪПРУГ

Цитат
Tи явно не знаеш какво искаш. Мъжът ти бил мил и добър съпруг пък си недоволна.

Човек сам усеща липсите си. Какво по хубаво от ........... тук изречението написано от различни хора би завършвало по различен начин. Дори и да се опита да намери заместители на липсващото, ще бъде временно и не удовлетворяващо, докато в един момент животът ще поднесе решение на уравнението, но най вероятно с нови неизвестни.

# 45
  • Мнения: 2 908
Ох,Паси,ти с твоите страсти... ooooh!
Между другото много ти се раздвам,че живееш страстно живота си,но момичетата по-горе са казали много точно-искаш,не искаш страстта си заминава все някога и ако съпруга ти е добър,грижовен не се изхвърля с лека ръка. Аз не знам колко жени  на този свят усещат липси всеки ден и имат смелост или пък смятат за редно въобще да хвърлят съпруга си в коша за боклук и да се метнат на следващият-нали и  с него страстта ще свърши и пак ще е "самотна,неудовлетворена.." и така-на следващият..само и само да има страст. Ама ако наистина има много такива жени...ами мъжете са прави тогава,че жените сме кучки. Thinking

# 46
  • Мнения: 194
Имаше момент, когато исках да се влюбя отново.........

Към днешна дата , не искам

Безвъзвратно е Wink

# 47
  • Мнения: 2 448
Ох,Паси,ти с твоите страсти... ooooh!

Този път няма да обяснявам за теб дълъг пост, защото не можеш да ме четеш.
Къде видя в поста ми думата страст, че си позволяваш да ме тълкуваш толкова елементарно.
Ако обичаш пиши си мнението без да правиш анализи на нещо, което не съм казала, а ти пък не си разбрала.

# 48
  • Мнения: 5 468
или пък смятат за редно въобще да хвърлят съпруга си в коша за боклук и да се метнат на следващият-нали и  с него страстта ще свърши и пак ще е "самотна,неудовлетворена.." и така-на следващият..само и само да има страст.
Не става въпрос да има страст во век и веков. Но настъпилата досада и апатия от връзката с човека, който си... лежането пред тв на диванчето, празния поглед, "оглушаването" като му говориш... та това е първата крачка към раздялата...
Този така отегчен съпруг в къщи, като види на улицата някоя хубава жена се блещи като маймун! Този така уморен от работа съпруг в къщи, разплут на диванчето, му се омазнява гъзеца като някоя чужда жена зафлиртува с него в офиса му или в завода му или където там работи. Много често тези мъже са така отегчени вкъщи, защото акъла им е някъде на майната си... и от съпругата си очакват само да има кюфтета, да е платила тока, да е напазарувала това онова. А като тя поиска някакъв елементарен жест на внимание от негова страна се почва - Ех, кога ще пораснеш!?, Оф... като дете си!... Има и друго: "Харесваш ли ме?" "мхмх...а? о, да, да!", "А обичаш ли ме?" "Много ясно де, какви са тия въпроси".... еееехххх.... сине майчин... дали така говориш на любовницата си? Или там се кълчиш като евтина уличница, кокетничиш и глупееш..
пфуй и аз какво запалих Blush Mr. Green

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз ти се чудя какво подпали Laughing
Страстта си е страст, тя си отива след време. Припламва периодично, но вече не е същата. Виж, вниманието и уважението трябва да останат. И тук ключовата роля на прашките отпада. Общите интереси, общите хобита, общите планове, са онова, което кара двама души да си говорят. Ама не плановете за утрешната мусака.

# 50
момичета най-сърдечно ви благодаря за съветите

  bouquet

Мисля, че днес направих много голяма грешка   Embarassed
Изневерих на мъжа ми, незнам защо го направих, стана неволно, със съседа ми, той е много младо момче, на 22 години е.
Сега се чувствам от една страна гадно, но от друга чувството да се криеш, да имаш тайни ме кара да се чувствам пак жива, все едно днес се родих отново и сам пак на 17.
Даже мъжа ми когато се прибра от работа леко започнах да флиртувам с него.
Знам, че ще ме заплюете, но сега се чувствам отново ЖЕНА  Party

# 51
  • Мнения: 5 468
 Joy Joy Joy
Разкажи как беше младото еренце... стига вече за тоя твоя мъж.

# 52
  • Мнения: 2 013
Охааа  smile3508
Запис!  Mr. Green

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Някой питаше как ставали топ-темите... Ей така - завръзка, общи приказки и неочакван край Mr. Green

# 54
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
 tooth
Ето, нещата се наредиха.
Всички са усмихнати, изпълнени, подхвръкващи.
Пък аз нека си пържа кюфтетата.

# 55
имам едни заделени пари, бях си ги скрила за черни дни.
Мисля утре да отида на фризьор, искам да си направя нова прическа, ще се изруся, винаги  ми е било мечта, и след това отивам на маникюр, след това ще отида да си купя черни жартиери, винаги съм мечтала за такива. Нямам никакъв апетит, днес хапнах само малко салатка,
ако продължи в същия дух може и да поотслабна.
Толкова ми е готино в момента момичета, мъжа ми ми каза че съм сияела и от очите ми излизали искри и че съм имала много по-различно излъчване, на което аз само леко се усмихнах
 Embarassed

# 56
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
А ще го хоризонтираш ли, или ти стига преживяното по-рано днес.

# 57
  • Мнения: 5 468
....на което аз само леко се усмихнах
 Embarassed
А аз бих му се изсмяла грозно и вулгарно е така ХА ХА ХА Twisted Evil!!!

# 58
  • Мнения: 339
Ъъъъ,  а след неочакваната развръзка влюби ли се отново в съпруга ти или се влюби в съседа  newsm78. Да знаем ако изневярата помага да се върне любовта , следвашия път направо да даваме такъв съвет, щом вече има прецедент  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 013
По-скоро в съседа!Доколкото разбрах той е направил така,че от очите и да хвърчат искри!  4470

# 60
незнам какво ми става, не мога да си намеря място от вълнение, тръпката не може да се опише с думи, не мога да заспя. Преди бях все една такава апатична, а сега съм изпълнена с енергия, имам чувството , че мога всичко да направя и със всичко да се справя. Имам чувството че досега съм проспала живота си, че съм била една скучна тъпа патка, сега искам да наваксам всичко  Crazy
Във еуфория съм

# 61
  • Мнения: 2 013
А по въпроса с влюбването в мъжа ти,отново?  Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 1 825
направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Толкова точно си го описала... Но аз пък все се надявам да не е истина. Явно съм от онзи тип, "страдащи по минали вълнения".

Редакция: сега прочетох развръзката. Чак аз се развълнувах. Joy

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 01:28 от Емел

# 63
  • Мнения: 25 753
Мдааам... Де го чукаш, де се пука...  Joy

# 64
  • Мнения: 2 196
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.

# 65
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
с най-хубавото ... що за въпрос.
или е била без бельо ...

# 66
  • Мнения: 2 196
Ти си съседчето?!

# 67
  • Мнения: 152
Сега вече е време да смениш неактуалното "тъжна съм" с "весела съм"!

# 68
  • Мнения: 25 753
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.


А мен - колко пъти, в какви пози, какви са му размерите... Такива неща.  Blush

# 69
  • Мнения: 593
По въпроса за съпруга - отиват ли му рогата?  smile3536

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

хохохо  не се вмествам във възрастовата граница ...

# 71
  • Мнения: 2 196
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.


А мен - колко пъти, в какви пози, какви са му размерите... Такива неща.  Blush

Да допълня. Имаше ли райбер и кафе? Винаги ми е било чудно защо тези две неща се свързват със секса. Подозирам, че е някакво извращение. Ми така де, за какво точно се ползва райбера в случая?

# 72
  • Мнения: X
Абе знаех си аз, че сексът е универсално лекарство за тия болежки  Grinning Grinning Grinning

# 73
  • Мнения: 593
Да допълня. Имаше ли райбер и кафе? Винаги ми е било чудно защо тези две неща се свързват със секса. Подозирам, че е някакво извращение. Ми така де, за какво точно се ползва райбера в случая?

Кафето е за предразполагане, а райбера - за да се залости вратата (че да не ги изненада някой), Бианка  Joy
А ти какво си мислиш, че се прави с него?  Joy

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

# 75
  • Мнения: 2 448
Много полезна станала темата, научавам нови неща.  Mr. Green
Жалко, че прочетох късно, иначе можеше да накарам мъжа да си изпием сутрешното кафе в тази поза. Но нищо , в понеделник ще го пробваме.  Crazy Laughing

# 76
  • Linz
  • Мнения: 11 619
незнам какво ми става, не мога да си намеря място от вълнение, тръпката не може да се опише с думи, не мога да заспя. Преди бях все една такава апатична, а сега съм изпълнена с енергия, имам чувството , че мога всичко да направя и със всичко да се справя. Имам чувството че досега съм проспала живота си, че съм била една скучна тъпа патка, сега искам да наваксам всичко  Crazy
Във еуфория съм
Залиташ от крайност в крайност. Успокой топката... сега летиш, но да не паднеш болезнено.
И как можа със съседчето? ooooh! Едва ли има по-неподходящ. Моят съвет е да не повтаряш упражненията с него.

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аман от завист в тоя форум! Видя жената щастлива и... дай да и свием перушината Mr. Green

# 78
  • Мнения: 2 448
Рени, не завиждай! Млад, необвързан, под ръка, как така да не повтаря!  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 830
Мисля, че е време да пусна обява- Търся си млад съсед с цел подобряване на кръвообръщението ми и създаване на  приятни емоции  Crazy Crazy Crazy

# 80
  • Мнения: X
Аман от завист в тоя форум! Видя жената щастлива и... дай да и свием перушината Mr. Green

Аз завидях! Ми около мен живеят само дърти вампири, едно засукано съседче няма.  Sad

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
засукано съседче
...

# 82
  • Мнения: 1
Ами щом около тебе са дърти вампири, сети се сама кой е в ролята на засуканото съседче...

# 83
  • Мнения: 2 196
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

cybercat, гледай, кавам ти аз, че е извратена работата с тоя райбер и кафето.
Ми ще се разплиска кафето и някой трябва да почисти. А чистенето си е извращение, от където и да го погледнеш. Особено пък по време на секс.

# 84
  • Мнения: 593
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

Вчера оглеждахме едно апартаментче, където смятаме да се преместим, кухненското отделение е доста тясно - много подходящо за целта.  Mr. Green

Бианка, за чистенето по време на секс съм съгласна... и през ум не ми минава да го правя.  Laughing

Авторката, къде се потули? Да не вземеш сега от два стола да паднеш на земята?

# 85
  • Мнения: 1
Жената е заета със съседчето бе. Няма да седне да си губи времето при вас.

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, не завиждай! Млад, необвързан, под ръка, как така да не повтаря!  Mr. Green
Как да не завиждам- 22-годишно съседче... искам и аз! Мамка му, защо все на другите се падат такива услужливи комшийчета?! smile3516

# 87
  • Мнения: 5 468
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
Joy Joy ... мали, тази поза ще ме подлуди... Peace

# 88
  • Мнения: 776
След последните страници, които прочетох, дъвката ми се нажежи и се  наложи да я изплюя моментално  Joy

# 89
  • Мнения: 2 196
След последните страници, които прочетох, дъвката ми се нажежи и се  наложи да я изплюя моментално  Joy
Райбера се консумира с кафе, алооо! Не с дъвка! Плюй! Плюй ти казвам!

# 90
  • Мнения: 1 393
Какви работи ставали  Mr. Green Може вместо антидепресант да ползваме съседа,само да няма странични ефекти като привикване или изненада в поза райбер от съпруга  Joy hahaha

# 91
  • Мнения: 2 013
Хайде,авторката  Party казвай какво става? До къде я докара със съседчето?А с благоверния?  Thinking

# 92
  • Мнения: 7
За съжаление  голям % двойки след брака започват да гледат един на друг като даденост,сякаш стават част от интериора.Представлението е свършило и двамата се отдават на заслужена почивка...Много кофти!Обикновенно единият се пробужда и вижда,че това вече не е човека с който са тръпнели заедно,а другият се чувства много удобно в брачната летаргия.За мен и брака е бизнес,инвестиция,там също трябва да се стараеш,да си на ниво,винаги да си адекватен,щото иначе кризата неизменно настъпва и те хваща съкращението #Crazy

# 93
  • Мнения: 2 013
jarface много точно си го казала.Съгласна съм с теб!
Но ако ти си половинката която иска да си върне "доброто старо време",а вижда че няма шанс тогава какво?
Всеки загасващ брачен огън ли се подпалва със "засукан съсед"?  Thinking
 #Crazy

Ето нещо по темата  Mr. Green
http://vbox7.com/play:0d301417

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:18 от ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣

# 94
  • Мнения: 82
да счупиш телевизора,и ако тогава не те погледне отиди да гледаш друг може да ти излезе късмета...
ми то имало господ,видя ли?

# 95
момичета имам много да разказвам.
Днес се разбрах със една приятелка да изляза, между другото ми е най-добрата, всичко и разказвам, тя не е женена, а и няма намерение и много ме разбира. Ходихме на фризьор, изрусих се, но не стана толкова русо както исках, стана леко рижаво, но пък много секси. След това ходихме да си купя бельо, купих си червени бикини и сутиен и черни, два комплекта и черни жартиери и черни обувки на 10 см токче, леле откога не сам имала такива. Почувствах се много готино, все едно че полетя. Точно като се прибирахме срещнахме съседчето, и той беше с колата и наду клаксона, направо се почувствах като в 8 клас, пратих му една въздушна целувка, но дискретно. Малко ме беше страх, да не ме види някой, защото той живее с майка си, а тя е една стара клюкарка и ще ми разкаже играта ако подуши нещо  Embarassed
Постоянно си мисля за него, не мога да го опиша това чувство, не е влюбване, ама готин, слабичък, младичък, стегнатичък, прическата направена, гелосано бритонче, мирише на младо ах ах  Embarassed 22 годишен друга казва
Мъжа ми се прибра вечерта, влезе да се къпе и аз оп след него, той в първия момент беше доста объркан  Shocked , но после му хареса, отдавна не ме беше виждал в екшън.
След това правих салата за двамата в кухнята, както я правих в студентските години, само по престилка, не че ми трябваше престилката, ама се чувствам като на 20 и се държа така. Няма да разказвам за изживяването в кухнята, но ако масата утре се разпадне, вината е само моя  Twisted Evil
И вече се убедих, понякога изневярата понякога спасява брака, колкото и налудничево да звучи.
След това докато папкахме салатка се гушнах в мъжа ми и той ми каза, че съм се държала днес като .... любовница  Crazy
и много го кефело така  #Crazy

Горещи целувки на всички  Hug

# 96
  • Мнения: 2 448
Само да попитам, че и мен ме загриза любопитството, ти като прави секс в кухнята с мъжО, съседчето ли си представяше, че инак не ми се връзва, преди два дни каза, че мъжа ти не те привлича, не те карал да се чувстваш специална, а сега голям кеф?  Crazy

п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 25 753
 Joy

ПП Само не разбрах, в крайна сметка влюби ли се отново в мъжа си или го изчука ей-тъй, от прост курвалък?

# 98
  • Мнения: 398
 филмите пасти да ядат.

Паси , ама бельото спасява до някъде страстта , ама любовта си е нещо друго. Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 2 077
Не вярвам и димучка да е истина.
Но иначе много лек и готин разказ.

# 100
  • Мнения: 1 270
И аз се чудя възможно ли е след 5-10 години с един човек да ти тупа сърцето като го видиш  Thinking Разделям се с 4 зъба за това Party  (нали Кошлуков във ВИП-къщата каза, че си жертва няколко зъба за изпепеляващата любов).
Давай зъбите  hahaha
9 години изпепеляваща, уви за мен любоФ
Дълга история..., мразя го, обичам го...но ДА - на улицата го виждам и започвам да треперя. Единственият е за мен /поне на този етап/
Що се отнася до темата ... рутина...нормално  Peace

# 101
Само да попитам, че и мен ме загриза любопитството, ти като прави секс в кухнята с мъжО, съседчето ли си представяше, че инак не ми се връзва, преди два дни каза, че мъжа ти не те привлича, не те карал да се чувстваш специална, а сега голям кеф?  Crazy

п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green
не снам как да ви го обясня, за да не ме разберете погрешно. През главата ми въобще не ми минаваха мисли дали съм влюбена или не, чувствах се много секси жена и малка мръсница и че мога да имам всеки мъж, това ми подпали страстта и пожелах  да имам и моя мъж отново и отново, като бройка. Вече чувствам и пеперудите само че не са свързани с определен мъж, трудно е за обяснение. Сега толкова се харесвам и така ми се вдигна самочувствието. Незнам дали да не повторя случката със съседчето, от една страна искам пак, но ме е страх да не си загубя мъжа, страх ме е да не прекаля и да се увлека прекалено. Ще му мисля утре, днес ще се наслаждавам на мъжо. Той преди ми беше много скучен и тъп, само мачове и телевизора, след днешната случка ме гледа с оня глуповато влюбен поглед като на млади години и това много ми харесва, даже се съгласи да гледаме неприлични танци гушнати в хола. Като ми говори леко му трепери гласа, все едно се притеснява да не каже нещо глупаво и да се изложи, точно като преди около един век.  Сега трябва да излизам, ще разказвам утре пак  Embarassed

# 102
  • Мнения: 25 753
Аууу, къде отиваш по това време, ах ти, палавница такава!  Crazy

# 103
  • Мнения: 1 270
Е как къде, да танцува неприлични танци.
Ама ние кво прайм тука  newsm78 петък вечер

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
И аз се чудя възможно ли е след 5-10 години с един човек да ти тупа сърцето като го видиш  Thinking Разделям се с 4 зъба за това Party  (нали Кошлуков във ВИП-къщата каза, че си жертва няколко зъба за изпепеляващата любов).
Давай зъбите  hahaha

Е, не това, аз имах предвид че  ги давам само и само на мен да ми се случи  Peace Всичките зъби си давам, без майтап.

А по  темата - ето какво било - не че мъжът й не я привлича, просто й (им) е липсвала тръпката, която влияе не само на отношението към съпруга, но оттам и на неговото отношение.

Поне разбрахме, че е възможно да се върне тръпката и най-вече как  Laughing

# 105
  • Мнения: 398
 Мацката , маи ни изпързаля и отиде на парти. Mr. Green

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега трябва да излизам, ще разказвам утре пак  Embarassed

В очакване сме на следващия епизод.

# 107
  • Мнения: 25 753
Ама ние кво прайм тука  newsm78 петък вечер

Миии... Някои мъже работят, а жените им не горят от желание да се опрашват с комшиите.
Пък може и за липса на подходящи съседски екземпляри да става въпрос?  Mr. Green
А може любовта към съпрузите ни никога да не е изгасвала, а напротив, да се разгаря от ден на ден?  Flutter



В очакване сме на следващия епизод.


Аз залагам на таксиджията!  Peace

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
А може любовта към съпрузите ни никога да не е изгасвала, а напротив, да се разгаря от ден на ден?  Flutter

Нали се шегуваш ?  Mr. Green Щото това не може да е сериозно.

# 109
  • Мнения: 2 448
Мацката , маи ни изпързаля и отиде на парти. Mr. Green

Напоследък усещам, че предпочитам да обуя кънките и да се пусна тук по пързалката, пред купонясване на кръчма до зори.  Tired Явно липсата на засукани съседчета си казва думата.   Cry

# 110
  • Мнения: 2 196
Како, как ще се фръцка по престилка на пиацата?!Ще и измръзне ъъъъ ентусиазма. Crazy
Щото, както се оказа, всичко е в престилката. И съседчетата.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мацката , маи ни изпързаля и отиде на парти. Mr. Green

Напоследък усещам, че предпочитам да обуя кънките и да се пусна тук по пързалката, пред купонясване на кръчма до зори.  Tired Явно липсата на засукани съседчета си казва думата.   Cry

 Laughing Паси, я се огледай за някой готин съсед!  Mr. Green

Е как къде, да танцува неприлични танци.
Ама ние кво прайм тука  newsm78 петък вечер

Петък вечер, четем сериала  Laughing

# 112
  • Мнения: 398
 Аз залагам на някое барманче , че с таксиметровия шофьор ще е много класическо.

 

# 113
  • Мнения: 1 270
Светле не ти трябва изпепеляваща любов - боли  Tired
Как Сийке - ако ще ме опраши резултатно направо да идва  Joy

# 114
  • Мнения: 25 753
Како, как ще се фръцка по престилка на пиацата?!Ще и измръзне ъъъъ ентусиазма. Crazy


Що да мръзне, бе? Миуото вече е купило кожено палто, в знак на обич и възхита от счупената маса. Нали си представяш замаха, с който палтото се разгръща и изражението на таксиджията? Аз да, оооо, да!  smile3521

Аз залагам на някое барманче , че с таксиметровия шофьор ще е много класическо.

 

То пък комшията блика от оригиналност...  Whistling

# 115
  • Мнения: 2 448


 Laughing Паси, я се огледай за някой готин съсед!  Mr. Green


Лоша работа ти казвам край мен всичкото рода, братовчеди.  ooooh!

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 2 090


 Laughing Паси, я се огледай за някой готин съсед!  Mr. Green


Лоша работа ти казвам край мен всичкото рода, братовчеди.  ooooh!

Аууу, сложна работа, наистина, роднински взаимоотношения  Joy Не ти трябват такива неща!  Wink

# 117
  • Мнения: 2 196
Много сме лоши начи! Joy
Това е, защото нямаме млади съседчета. Моите са с по шейсет години трудов стаж.
А аз даже и престилка нямам.  Cry
Добре, че имам точилка, та да насочвам правилно приоритетите на Милото.

# 118
  • Мнения: 1 270
Баси, а около мен - бившето му гадже
Бащата на бившето му гадже ...
Тцъ, тцъ кофти квартал
Ма сега като се замисля то и ний сме си като роднини  Joy

# 119
  • Мнения: 398
 При мен пък само гора.Освен да хвана гората и ще се оправя. Joy

# 120
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Много сме лоши начи! Joy
Това е, защото нямаме млади съседчета. Моите са с по шейсет години трудов стаж.
А аз даже и престилка нямам.  Cry
Добре, че имам точилка, та да насочвам правилно приоритетите на Милото.

Брях, аз и точилка нямам. Лошо!  Laughing

Баси, а около мен - бившето му гадже
Бащата на бившето му гадже ...
Тцъ, тцъ кофти квартал
Ма сега като се замисля то и ний сме си като роднини  Joy

Ъх, т'ва е лошо!  Mr. Green

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Светле не ти трябва изпепеляваща любов - боли  Tired

Боли, ама и трепти под лъжичката  Laughing Ти го каза.

# 122
  • Мнения: 2 186
 atwork Все още няма продължение...

# 123
  • Мнения: 593
Eee, събота сутрин е,  нека се наспи авторката. 
После може и едно сутрешно (кафе с райбер) с благоверния да удари...  Crazy

# 124
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
На коя планета беше,когато се женехте newsm78

# 125
  • Мнения: 398
 
На коя планета беше,когато се женехте newsm78

 Явно на Марс , а тия дни успешно се е телепортирала отново на Венера.

 Ама много дълго продължават снимките на новия епизод.Или мацката остана без сили от толкоз левенти около нея.

# 126
  • Мнения: 25 753
А може да е забегнала с трети. Аз продължавам да залагам на таксиджията.  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 3 827
добре тръгна тази история  , но после пресоли манджичката малко

# 128
  • Мнения: 176


п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green

Аз не видях никъде бельо, вкарано в практическа употреба, която да доказва спасителната му роля.  Видях само домакинска престилка.


Не вярвам и димучка да е истина.
Но иначе много лек и готин разказ.

Абе и аз така като Емето - особено оня лаф с "гелосаното бретонче" - много ме усъмни  Wink  Таксиметровият шофьор вярно е класика -
направо се изчервявам, като се сетя, че с мъж ми като се сваляхме, и той такси въртеше  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 398
 Добре де , и мен ме навихте и започнах да залагам на таксиджията , ама не се отказвам и от последващо включване с барманче.

добре тръгна тази история  , но после пресоли манджичката малко

 А още не е нищо.Чакаме и другите персонажи.

# 130
  • Мнения: 2 448


п.п. И нека сега се изкажат против спасителната роля на секси бельото!  Mr. Green

Аз не видях никъде бельо, вкарано в практическа употреба, която да доказва спасителната му роля.  Видях само домакинска престилка.


Ама как, само акта на купуването и мисълта за него я е накарало да се превърне в секс тигрица. Дори не се е налагало да го слага.  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 176



Ама как, само акта на купуването и мисълта за него я е накарало да се превърне в секс тигрица. Дори не се е налагало да го слага.  Mr. Green

Аааа, така може.  Sunglasses  Иначе и аз съм фен на бельото - все пак трябва да правиш нещо, за да разнообразиш сексуалния си живот - и за себе си, и за мъжа.  Не да се отдаваш на мързел и инерция и да се оправдаваш, че страстта като мине - и край.  По-добре първо бельо да си купя, отколкото да скоча на съседчето.

# 132
  • Мнения: 25 753
  По-добре първо бельо да си купя, отколкото да скоча на съседчето.


Ти пък! За какво ще си купуваш секси бельо, ако не да го покажеш на някого? Само на мъжа не става - я забележи, я не, пък ако забележи, първата му работа ще е да попита колко струва и да се хване за сърцето. Мани, не ти трябва!  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 398
Ти пък! За какво ще си купуваш секси бельо, ако не да го покажеш на някого? Само на мъжа не става - я забележи, я не, пък ако забележи, първата му работа ще е да попита колко струва и да се хване за сърцето. Мани, не ти трябва!  Mr. Green


  Joy

 Или както една позната се оплакваше ,че при вида и по секси бельо излизайки от банята , любимият се изцепил " Ам не ти ли е студено.Я бързо се обличай."

# 134
  • Мнения: 1 726
Мдааа, като си напише домашните, може и да се появи hahaha

# 135
  • Мнения: 171
Мдааа, като си напише домашните, може и да се появи hahaha

... които са секси-разказчета с неочакван край?  Laughing

Къв таксидждия, бе - жената е семейна, живее в стара панелка, чешмата й капе от месеци, мъж й постоянно вперен в ТВ-то... Тя окрилена би направила какво ли не за да върне семейния уют, да помогне, да се впрегне един вид...

Залагам на водопроводчика!

# 136
  • Мнения: 593
Може пък следващия да е гинеколога от тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383035.0

или стоматолога от тази:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383726.0

Момичета, авторката се потули, започнахме ръсим "умнотии" ... намирисва ми на ключ...

# 137
  • Мнения: 1 270
 Joy гинеколога  Peace Joy

# 138
  • Мнения: 247
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad
Брей, какво нещо е когато една жена не може да разчита на собствената си фантазия, за да си уреди собственото женско щастие. Пък казват много малко трябвало...

# 139
  • Мнения: 451
Мен ме интересуват подробностите около оплитането на младока... Mr. Green
С кафе ли, без кафе ли?...
Или направо му се хвърли в асансьора и му викна "Давай, младши!"...

# 140
  • Мнения: 2 196
Сигурно е била по шлифер, модерно назоваван тренч, и бельо.
А кое двайсет годишно съседче би издържало на гледката на разтварящ се доброволно шлифер?
То и шейсет годишните съседи не биха издържали, обаче вместо райбер,ще участва линейка , а в историята се търси малко по-друг ефект.

# 141
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
звъннала на звънеца, и го извикала че има теч който трябва да се запуши, той отишъл, засилил се към кухнята да види чешмата, а тя разтворила тренча с думите теча е тук, не там ....

# 142
  • Мнения: 8
....на което аз само леко се усмихнах
 Embarassed
А аз бих му се изсмяла грозно и вулгарно е така ХА ХА ХА Twisted Evil!!!
Laughing :lol:haha

# 143
  • Мнения: 1 394
А каква е била причината да се омъжиш за него?Да не са ви обрекли родителите и един за друг още като сте били деца???Или има много пари и ти се подлъга,че заради тях ще го обикнеш някой ден???Не си ли се влюбила досега в мъжа си-това няма да стане с магическа пръчка.Човек се влюбва и се жени!-това е мое правило,но другите може да не мислят така.Според мен ,за да се омъжиш за някой,най-важното условие е ,че трябва да го обичаш...иначе...не виждам смисъл да живея с този човек...

Общи условия

Активация на акаунт