Искам да се влюбя в съпруга си?!

  • 12 916
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Много полезна станала темата, научавам нови неща.  Mr. Green
Жалко, че прочетох късно, иначе можеше да накарам мъжа да си изпием сутрешното кафе в тази поза. Но нищо , в понеделник ще го пробваме.  Crazy Laughing

# 76
  • Linz
  • Мнения: 11 619
незнам какво ми става, не мога да си намеря място от вълнение, тръпката не може да се опише с думи, не мога да заспя. Преди бях все една такава апатична, а сега съм изпълнена с енергия, имам чувството , че мога всичко да направя и със всичко да се справя. Имам чувството че досега съм проспала живота си, че съм била една скучна тъпа патка, сега искам да наваксам всичко  Crazy
Във еуфория съм
Залиташ от крайност в крайност. Успокой топката... сега летиш, но да не паднеш болезнено.
И как можа със съседчето? ooooh! Едва ли има по-неподходящ. Моят съвет е да не повтаряш упражненията с него.

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аман от завист в тоя форум! Видя жената щастлива и... дай да и свием перушината Mr. Green

# 78
  • Мнения: 2 448
Рени, не завиждай! Млад, необвързан, под ръка, как така да не повтаря!  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 830
Мисля, че е време да пусна обява- Търся си млад съсед с цел подобряване на кръвообръщението ми и създаване на  приятни емоции  Crazy Crazy Crazy

# 80
  • Мнения: X
Аман от завист в тоя форум! Видя жената щастлива и... дай да и свием перушината Mr. Green

Аз завидях! Ми около мен живеят само дърти вампири, едно засукано съседче няма.  Sad

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
засукано съседче
...

# 82
  • Мнения: 1
Ами щом около тебе са дърти вампири, сети се сама кой е в ролята на засуканото съседче...

# 83
  • Мнения: 2 196
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

cybercat, гледай, кавам ти аз, че е извратена работата с тоя райбер и кафето.
Ми ще се разплиска кафето и някой трябва да почисти. А чистенето си е извращение, от където и да го погледнеш. Особено пък по време на секс.

# 84
  • Мнения: 593
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

Вчера оглеждахме едно апартаментче, където смятаме да се преместим, кухненското отделение е доста тясно - много подходящо за целта.  Mr. Green

Бианка, за чистенето по време на секс съм съгласна... и през ум не ми минава да го правя.  Laughing

Авторката, къде се потули? Да не вземеш сега от два стола да паднеш на земята?

# 85
  • Мнения: 1
Жената е заета със съседчето бе. Няма да седне да си губи времето при вас.

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, не завиждай! Млад, необвързан, под ръка, как така да не повтаря!  Mr. Green
Как да не завиждам- 22-годишно съседче... искам и аз! Мамка му, защо все на другите се падат такива услужливи комшийчета?! smile3516

# 87
  • Мнения: 5 468
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
Joy Joy ... мали, тази поза ще ме подлуди... Peace

# 88
  • Мнения: 776
След последните страници, които прочетох, дъвката ми се нажежи и се  наложи да я изплюя моментално  Joy

# 89
  • Мнения: 2 196
След последните страници, които прочетох, дъвката ми се нажежи и се  наложи да я изплюя моментално  Joy
Райбера се консумира с кафе, алооо! Не с дъвка! Плюй! Плюй ти казвам!

Общи условия

Активация на акаунт