Искам да се влюбя в съпруга си?!

  • 12 861
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали? Те не се вземат от нищото. Сега ако тях ги мързии Thinking

# 16
  • Мнения: 4 736
 Много гадно.Как се връщат отшумели чувства, идея си нямам... И ако трябва да бъда честна, изобщо не мисля че е възможно. Аз зорлян театри не бих играла.

# 17
  • Мнения: 5 468
Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали?
Мхм... ама като се сваляш с някой и ти тупка сърцето, и ти се подкосяват краката от него, въобразявайки си, какво можеш да изживееш с него... не знаеш с какви гащи е, нали?  Laughing
Искам да кажа с това, че не гащите предизвикват "химията" между двама души.

# 18
  • Мнения: 152
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

# 19
  • Мнения: 2 448
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 398

Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

 Е това е истината.
 Без чувства нищо не става.

# 21
  • Мнения: 152
.
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green

И това може да е вариант.

# 22
  • Мнения: 82
да счулиш телевизора,и ако тогава не те погледне отиди да гледаш друг може да ти излезе късмета...

# 23
Ми не е пък така Crossing Arms  Mr. Green За да протече химическа реакция са необходими реактиви. И някой трябва да ги доставя, нали?
Мхм... ама като се сваляш с някой и ти тупка сърцето, и ти се подкосяват краката от него, въобразявайки си, какво можеш да изживееш с него... не знаеш с какви гащи е, нали?  Laughing
Искам да кажа с това, че не гащите предизвикват "химията" между двама души.

Разбира се, че не Simple Smile Но не ми се иска да се предава авторката. Не гащите, а фактът, че ги е купила, може да помогне. Един вид желанието да предизвика желание.

# 24
  • Мнения: 194
Не се насилвай да се влюбваш в съпруга си. Бракът може да е добър и без изпепеляващи чувства.

Да, ако изпепеляваш някъде навън.  Mr. Green
Peace

като прочета за секси белъо вече ми се драйфа Sick

# 25
  • Мнения: X
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Ох, просълзих се ... от хилеж!  /както и на Как Сийка от лафовете, ама това си е ясно/ Mr. Green
Напълно съм съгласна с написаното. Да не забравяме и другата форумска панацея след бельото и заведението - свещите и разговорите. Много разговори... А Карбовски преди години беше написал нещо много откровено и за съжаление вярно: "... на една жена тъкмо й откриеш клитора и тя вземе, че ти омръзне..." Това е животът, за съжаление. Като си отиде страстта си отива и всичко останало. По-бавно, но си отива. Е, освен, ако не си останат нещата по старому - той пред телевизора, тя във форума.

# 26
  • Мнения: 301
Секси бельото като панацея  Laughing да го определим като лозунг за ДиС.

Съветите за ревност, и комшии, и есемеси ... не е ли по-лесно и по-честно спрямо двама ви, просто да му покажеш, че ти го обичаш и желаеш, да "погледаш" телевизия с него - не до него, а сгушена в него. С малко нежност, еротика (може и по памучна пижама, да знаете) и без много думи. Мъжете не залагат толкова на думите, колкото жените (поне моя е от мълчаливците), но ако още те обича, не мисля, че би предпочел телевизора пред теб при подходяща и ненатрапчиво-елегантна покана.  Crazy
Изказах се. Сега, ако има отнякъде мъжа ми да ме прочете, 100% ще каже - бърборко, това ние правим ли го?  Laughing

# 27
Добре де, значи според повечето от вас жената не трябва да прави нищо, защото е предварително обречена на провал Confused

# 28
Насила хубост не става, за съжаление. Някъде нещо се е прекъснало. Във всеки брак има верига като ДНК, която носи и лош ген. Въпросът е как да не се превърне в карцином. Как да се отърсим от ежедневностите и да избягаме от пластовете сиво, покрили пъстротата на влюбения човек.
От опит знам, че човек има живота, хората около себе си, здравето си като даденост и затова не им обръща внимание, точно защото мисли, че "винаги ще  е така". Най-примамливи са недостижимите обекти. Затова, престани да бъдеш лозата, а стани отново киселото грозде.

# 29
  • Мнения: X
Добре де, значи според повечето от вас жената не трябва да прави нищо, защото е предварително обречена на провал Confused

Жената се е оплакала, че не желае мъжа си и това й е проблем. Причините за това могат да са хиляди - да не се разбират, той да не получава задоволителен секс и затова с времето да губи интереса към жена си, да водят скучен живот, в който всеки чака от другия нещо да се промени, да са от хората, които смятат, че това е семейният живот и той да се е примирил, а тя да се разтоварва във форума като се оплаче и й олекне, пък после пак да си я карат по старому... В едно семейство за подобно положение са нужни двама. Ние можем да си говорим каквото си искаме, ама във всяко семейство си има причини, които са като вътрешно-фирмената / с тире ли се пишеше/ тайна. И те така... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт