Каталог бои на KEUNE

  • 83 305
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Здравей roshavka , първо благодаря ти за точната и изчерпателна информация, която ни даваш. Искам да ти задам един може би тъп въпрос  Embarassed Все се стремя към шоколадов цвят, не много тъмен и без червен отенък, но все не се получава или ако се получи пада след 2 седмици  и започва да червенее / Лореал Фериа/. Последния път се боядисах с Индола професионална - 4.0, но станах толкова наситено черна, че ми идваше да си обръсна главата, слава богу с много маски цвета падна до тъмно кафяво. Сега искам пак да се боядисам и се чудя дали да не си вземо някакво тъмно пепеливо русо или светло кафяво някакво неутрално или пепелно, както много пъти си съветвала. Дали ще хване боята / косата ми е тънка/ и дали мога, останало ми е съвсем малко боя от Индолата, да го смеся с другата боя, с надеждата да стане натурално кафяво?  Embarassed
Благодаря ти предварително!


Здравей Simple Smile Радвам се, че информацията, която давам ти е полезна. Шоколадовите цветове по принцип са със разни медни оттенъци, за да бъдат цветовете по-топли от другите.
Каква е основата ти в момента? Ако косата ти в момента е на ниво 4 както от последното боядисване, то подобен цвят тип шоколад не би се получил, защото той е на ниво 5-6 и няма да покрие по- тъмната коса.

# 61
  • Мнения: 298
Ами в момента цвета ми е някакво средно, натурално кафяво и аз не знам как точно да го опиша, но определено не е толкова тъмен като в началото. Днес на своя глава си взех тъмно русо на Фарком номер 6, честно казано 5 много ми хареса като цвят, но ме беше страх да не ми стане пак много тъмна. Обаче сега се чудя дали не сгреших, дали въобще ще хване върху сегашната основа. А и друго се чудя, корените ми са израснали около 2 см. и там определено ще стане по-светло.  Rolling Eyes newsm78

# 62
  • Мнения: 3
Ами в момента цвета ми е някакво средно, натурално кафяво и аз не знам как точно да го опиша, но определено не е толкова тъмен като в началото. Днес на своя глава си взех тъмно русо на Фарком номер 6, честно казано 5 много ми хареса като цвят, но ме беше страх да не ми стане пак много тъмна. Обаче сега се чудя дали не сгреших, дали въобще ще хване върху сегашната основа. А и друго се чудя, корените ми са израснали около 2 см. и там определено ще стане по-светло.  Rolling Eyes newsm78

Правилно си разбрала, че няма да стане ако сложиш русата боя номер 5 върху тъмната коса, както сама казваш корените ще се получат по- светли, а надолу цветът на кестенявото няма да се промени изобщо. Ако искаш да изсветлиш цвета си цялостно трябва да нанесеш римувър и да премахнеш наслагванията от боя. Като вече след това в зависимост колко от цвета си премахнала, ще може да се прецени какъв цвят като нюанс ще може да се постигне на косата.
Така, че не слагай сега тази боя, ефектът няма да е добър.
Кестенявото се е получило толкова тъмно, заради наслагването на цветовете. Кестеняво се прави един път като боядисване до постигане на желаният резултат, и след това само корени се правят. Ако цветът избленее тогава се прави лек мат за освежаване на цвета.
  bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Охо...чак сега видях каква хубава тема сте си спретнали...аз се боядисвам с KEUNE около година вече...страхотна е боята...
искам да попитам online мога ли да си купя боя и други продукти  Crazy

# 64
  • Мнения: 3
Охо...чак сега видях каква хубава тема сте си спретнали...аз се боядисвам с KEUNE около година вече...страхотна е боята...
искам да попитам online мога ли да си купя боя и други продукти  Crazy

Радвам се, че ти харесва темата Simple Smile Много добре сме я заформили нали, май липсваше една такава в бг мама Simple Smile

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
roshavka, ооо да... Crazy
а във Варна къде се продават освен в студио "Роос"  Thinking

# 66
  • Мнения: 3
roshavka, ооо да... Crazy
а във Варна къде се продават освен в студио "Роос"  Thinking

Нямам идеи къде другаде се продават във Варна, освен да се надяваме някой от Варна да се включи и да даде помощ Simple Smile Ако не се намери никой, мога да съдействам.

# 67
  • Мнения: 17 409
В салон ЦВетка/дано не спестявам нещо от името/- на Ген. Киселов се намира, точно срещу градинката зад Медицинския университет.

# 68
  • Мнения: 298
roshavka, благодаря ти за съветите, много си мила.   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 3
roshavka, благодаря ти за съветите, много си мила.   bouquet  bouquet  bouquet

Няма проблем, ако ти трябва съвет за нещо, съм наоколо   bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В салон ЦВетка/дано не спестявам нещо от името/- на Ген. Киселов се намира, точно срещу градинката зад Медицинския университет.

А знаеш ли какви са цените горе долу...искам да сравня дали не ги вземам на много високи цени... Crazy

# 71
  • Мнения: 10 684
Супер тема, браво на Рошавка.
Моята коса беше боядисвана в червени нюанци, ест.цвят - тъмно кестеняв. Исках по светъл, но за убиване на червеното и изравняване на цвета, през януари фризьорката ме боядиса с 5.5. на KEUNE. Стана чуден равномерен цвят, но също мнооого тъмен. Боята е супер, доста бавно падна и тя ми предложи следващия път да ме направи с номер 6.
На мен обаче все ми се иска по-светъл цвят - нещо като коняк например, нямам против да има червен оттенък. Въпросът ми е: Да се боядисам ли с номер 6 сега и постепенно да изсветлявам, или да поискам сега кичури с 2-3 тона по-светъл цвят (не рус)?

# 72
  • Мнения: 3
В салон ЦВетка/дано не спестявам нещо от името/- на Ген. Киселов се намира, точно срещу градинката зад Медицинския университет.

А знаеш ли какви са цените горе долу...искам да сравня дали не ги вземам на много високи цени... Crazy

Тук можеш да прегледаш цените от официалният вносител за клиентски продукти. Simple Smile Както и списък със продуктите

http://roshavka.wordpress.com/keune/

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тук можеш да прегледаш цените от официалният вносител за клиентски продукти. Simple Smile Както и списък със продуктите
http://roshavka.wordpress.com/keune/

Ммм, екстра...много благодаря   bouquet

аз обаче не виждам цена на боите...

# 74
  • Мнения: 3
Супер тема, браво на Рошавка.
Моята коса беше боядисвана в червени нюанци, ест.цвят - тъмно кестеняв. Исках по светъл, но за убиване на червеното и изравняване на цвета, през януари фризьорката ме боядиса с 5.5. на KEUNE. Стана чуден равномерен цвят, но също мнооого тъмен. Боята е супер, доста бавно падна и тя ми предложи следващия път да ме направи с номер 6.
На мен обаче все ми се иска по-светъл цвят - нещо като коняк например, нямам против да има червен оттенък. Въпросът ми е: Да се боядисам ли с номер 6 сега и постепенно да изсветлявам, или да поискам сега кичури с 2-3 тона по-светъл цвят (не рус)?

Радвам се, че ти харесва темата, доволна съм, че е полезна на всички, които търсят информация за марката. Честно да ти кажа, не знам каква е фризьорката ти, но това което е направила като боядисване с косата ти е крайно нелогично и трудно може да се оправи.
Първо- 5.5 е светло магагоново кестеняво. Върху вече боядисана в червено коса, този цвят подчертава червеното, не може да го покрие. Моето мнение е, че е трябвало да те направи със натурален цвят например 6.00, 6.1 или 6.19 за да се коригира червеното, така косата щеше да има много мек кестеняв цвят.
Втората грешка според мен е, че е направила косата ти много тъмна като ниво 5, което в последствие е трудно за коригиране, без изчистване на този цвят. Имам в предвид, че ако си на ниво 5 по скалата на цветовете и си тъмна, то ако тя те боядиса с номер 6, никакъв резултат няма да има, освен по- светли корени.
Това ще отнеме месеци и ще имаш постоянно разлика дължини- корени. Вариантът е или обецветяване, или кичури, които отново не трябва да бъдат изсветлени до много русо, само дотолкова за да могат да се нюансират в исканият от теб цвят. ю
Като на следващо боядисване могат да се наредят кичурите, между вече направените, като по този начин, да се постигне цялостно изсветляване на косата ти.
Въпроса е обаче как точно тя смята да оправи цвета на косата ти, важни са не само боите с които работиш, а как ги използваш, има и много голяма доза логика във фризьорството.
Надявам се, да съм ти дала някакъв полезен съвет как да действаш и съм ти обяснила защо даденият незадоволителен резултат е бил постигнат. Като не ми се иска по никакъв начин да засегна теб или фризьорката ти с думите ми.
Поздрави    bouquet Хубав ден ти пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт