Каталог бои на KEUNE

  • 83 268
  • 124
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Тук можеш да прегледаш цените от официалният вносител за клиентски продукти. Simple Smile Както и списък със продуктите
http://roshavka.wordpress.com/keune/

Ммм, екстра...много благодаря   bouquet

аз обаче не виждам цена на боите...

Не съм качила цени на боите и оксидантите, защото по принцип те са професионална употреба и не е добре да се продават масово, ако някой не е запознат със спецификата на продуктите. Самият вносител не е предоставил клиентски цени на боите, но са около 15 лв.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 roshavka, благодаря ти...точно това ме интересуваше   bouquet

# 77
  • Мнения: 3
roshavka, благодаря ти...точно това ме интересуваше   bouquet

За нищо   bouquet

# 78
  • Мнения: 17 407
18 лв, доколкото знам/боята за коса/.

# 79
здравейте,моля за помощ. Допреди 2 месеца бях с платинено руса коса,но реших да се потъмня  #Crazy и отидох на фриз.,но не ми хареса как ме боядисаха в корените стана с лек червен отенък а надолу между русо и кестеняво .Аз искам да постигна кестеняв цвят може и леко опушен но без червени отенъци . Благодаря ви предварително !!!!!!!!!!!!!!! Embarassed

# 80
  • Мнения: 3
здравейте,моля за помощ. Допреди 2 месеца бях с платинено руса коса,но реших да се потъмня  #Crazy и отидох на фриз.,но не ми хареса как ме боядисаха в корените стана с лек червен отенък а надолу между русо и кестеняво .Аз искам да постигна кестеняв цвят може и леко опушен но без червени отенъци . Благодаря ви предварително !!!!!!!!!!!!!!! Embarassed

6.1 и 6.19 могат да покрият предполагам цветът, който не харесваш в момента, освен ако не е наистина много тъмен. Тези са натурално- пепеливи без червен оттенък Simple Smile

# 81
Много благодаря !!!!!!!! Embarassed

# 82
  • Мнения: 3
За нищо Simple Smile  Peace

# 83
  • Мнения: 11 004
Преди 3 дена за първи път се боядисах с боя на Keune. Ако не се лъжа, нюансът е 7. Получи се страхотен светло кафяв цвят, какъвто с други марки бои не успях да постигна - или ставаше по-тъмен, или нюансът не се получаваше какъвто аз го искам. Надявам се тази боя да е трайна и да успея да избегна неприятния жълтеещ цвят, който ми се получаваше след около 10 измивания.

# 84
  • Мнения: 3
В салон ЦВетка/дано не спестявам нещо от името/- на Ген. Киселов се намира, точно срещу градинката зад Медицинския университет.

А знаеш ли какви са цените горе долу...искам да сравня дали не ги вземам на много високи цени... Crazy

Малко късно отговарям, но все пак надявам се да ти свърши работа -

http://www.roshavka.com/search/label/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1 … D0%BA%D1%82%D0%B8

Тук можеш да намериш публикувани официалните цени от дистрибутора, на които трябва да се продават продуктите.
Разбира се в различните салони може да има разминавания, но ти ще прецениш дали те устройват
Поздрави Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3
Преди 3 дена за първи път се боядисах с боя на Keune. Ако не се лъжа, нюансът е 7. Получи се страхотен светло кафяв цвят, какъвто с други марки бои не успях да постигна - или ставаше по-тъмен, или нюансът не се получаваше какъвто аз го искам. Надявам се тази боя да е трайна и да успея да избегна неприятния жълтеещ цвят, който ми се получаваше след около 10 измивания.

Ниво 7 не е светъл кестен, а е към русото. В зависимост от пигмента ти, може след отмиването да остава такъв нюанс, ако имаш голям процент побеляла коса, трябва да се боядисваш с едно ниво по- тъмен цвят, за да се запази.  Peace

# 86
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
На скоро отидох на фризьор.Боядисаха ме с Кюн като смесиха 4 и 5,19
За сега съм доволна,но ми казаха,че трябва да се наслои цвета няколко пъти за да стане перфектен!Следващия месец ще повторя и ще кача снимка Wink

# 87
  • Мнения: 3
Здравейте!
На скоро отидох на фризьор.Боядисаха ме с Кюн като смесиха 4 и 5,19
За сега съм доволна,но ми казаха,че трябва да се наслои цвета няколко пъти за да стане перфектен!Следващия месец ще повторя и ще кача снимка Wink

Добре комбинация за натурален цвят, в зависимост каква е била основата може и да е нужно да се направят две боядсисвания поне...

# 88
  • Мнения: 93
Здравей Рошавка!
Искам да те попитам нещо за боите на Кюн...
Става въпрос за РУСО - от няколко месеца насам реших отново да стана руса и пробвах с няколко бои и блондори. Косата ми е доста упорита на изсветляване. По препоръки си взех Велла Колестон 12/81, което на каталога си е направо бяло, но при мен се получава разлика с дължините. Онзи ден се боядисах на фризьор пак с Велла-та и той ми сложи и блондор в боята/според мен повече отколкото трябваше/ и стана... гадно - наложи се матиране.
Та в момента съм на няколко цвята.
Златка Райкова ми е позната и много ми харесва нейния цвят - та я попитах как го постига - каза че няма блондори по косата, нейната фризьорка я прави със смес от два номера на Кюн, като единия бил пепелив.
Та идеята ми е - с моят упорит косъм има ли вероятност Кюн да е боята, с която ще ставам РУСА без блондор?

# 89
  • Мнения: 299
Моята коса също е мноооооого упорита на изрусяване, но боята с която най-добре ми се получаваше светъл,рус и пепелив нюанс е Кюн 1517. За съжаление всяка коса е различна и не зная при теб дали ще стане, но аз съм тествала какво ли не и резултата с този цвят на Кюн беше единственото нещо, което стоеше почти така, както исках без да я обезцветявам.

Общи условия

Активация на акаунт