Мол

  • 2 392
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 332
Борисе, ти нещо май се превъзбуди, а ?
Ти посети ли "нашия" МОЛ, че твърдиш, че "вашия" е по-хубав? Сега на МОЛ-ове ли ще се обиждамииииииииии?
FIFORANA, ти какво очакваше като влезеш в МОЛ-а, който е на няколко дни, да е празен  Laughing и в магазините да цари разпродажба за "Добре дошли".  Mr. Green
На мен пък много ми хареса как са го направили, по-различен ми изглежда от този в София. Всичко е чистичко и новичко  Hug , киното е супер, само дето паркингът е малък. Вярно е има голяма навалица все още, но пък и това дава възможност да се срещнеш случайно с много познати.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 191
Старозагорският МОЛ - най-хубавия МОЛ на света

Направо като личен комплимент го приемам  Mr. Green

Понеже такова ние сме проектантите...

# 17
  • Мнения: 3 913
Здравейте!Какво мислите за Мола вПловдив.
Оправда ли очакванията ви или сте разочаровани.

Kакво да мислим? МОЛ като МОЛ. Добре подредено, малко леко скъпичко, но кой е казал, че трябва да е евтино? Обаче друг е въпросът... Защо чак сега? - това първо и... Колко ли ще се задържат някои от фирмите предвид ниския стандарт в Пловдив (говоря за покупатените възможности на заплатите)?
Иначе пловдивчани обичат раздумки от рода на "Най-големият на Балканския полуостров". Сякаш това компенсира закъснението. Важното е да има някаква хвалба! Един вид "може чак сега, ама пък е най-големият. Нъц!". Лично аз не знам дали е най-големият, но тези неща откогааааа ги има в София! До сега ако искаше човек да си купи нещо от фирма различна от Мис Сиксти или Дизел и Риплей, които от години се дъвчат от "гъзарите" в града, трябваше ходене в София. Ами добре, че дойде МОЛ-ът казвам аз.

# 18
  • Мнения: 2 759
                       Тепърва ще видиш ти 'МОЛ-ът в бита и творчеството на пловдивчани'  Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 3 913
                       Тепърва ще видиш ти 'МОЛ-ът в бита и творчеството на пловдивчани'  Mr. Green.
Ама не е лъжа. Много раздувка много нещо. Пък после стоят и цъкат. Ами ще цъкат. Защото до сега едно си знаеха едно си баеха - Мис Сиксти, Пума, Дизел и пак... в обратния ред.
Ти да не би да населяваш и ти тези географски ширини, Виргиния?

# 20
  • Мнения: 71
Ха! Ние чакаме от Октомври (май беше) да отворят "нашия" в Ямбол. Последно беше на 10 Април - ама нейсе... пак няма да ги огрее. Отделен е въпросът, колко ще просъществува. Не и с обичайните цени, не и в Ямбол... Тия са луди да се хванат изобщо  Crazy . Ама иначе - виж- сградичката стана хубава. С години си стоя като строеж "dead centre" - сега поне има вид Wink .

# 21
  • Мнения: 2 759
...Ти да не би да населяваш и ти тези географски ширини, Виргиния?...
                        Уви, не. Но ми проглушават ушите ежедневно колко е хубаво при вас (не конкретно в МОЛ-а).

# 22
  • Мнения: 3 913
...Ти да не би да населяваш и ти тези географски ширини, Виргиния?...
                        Уви, не. Но ми проглушават ушите ежедневно колко е хубаво при вас (не конкретно в МОЛ-а).

Хайде да не ти казвам колко е "хубаво", че ще оспамя темата, ама с едно изречение само - Нямат кинти да ги косумират МОЛ-овете хората тук. Имам предвид преобладаващото средностатистическо население. Тези, които могат да си го позволят сега цъкат пред имената на фирми дето трудно произнасят и се чудят "Хм. И каква е сега тая фирма? Аз не съм я чувал/а". Ами такава - една дето не си я чувал/а.

# 23
  • Мнения: 4 915
                        Виждам, че ти специално си разочарована (иначе нямаше да го напишеш с малки букви  Twisted Evil). Сподели, какво стана?

Че "мол" си се пише с малки букви.    Не е абревиатура от букви като ЦУМ.  Wink Чуждица без български аналог. Засега.  Wink

# 24
  • Мнения: 7 112
Баси смотания град сме Crossing Arms. Нямаме МОЛ.
Но си имате Албена. Стрелящо човече  Simple Smile

Аз магазините обикновено ходя, когато ми трябва нещо. Не бих си навила на масрафа да се блъскам в ден-пик.
Ааа, да - на нашия селски мол са му измислили нововъведение. Разчистване на паркиращите там коли. Синя зона. Сега мога да ходя и да се уча да паркирам там. Laughing

# 25
  • Мнения: 936
Не съм ходила още там, нямам и такива намерения. Магазини като навсякъде.

# 26
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
И нас в Бургас едва тези дни ни удостоиха с мол, ама аз пък няма да го удостоя с присъствието си. Още повече с тези ужасии, дето ги чух за него, но няма да ги казвам, защото въобще не знам дали са вярни.
И наистина, стига сте писали мол с големи букви. Айде, тук в тази тема се разлигавихме вече, но така изписано изглежда сякаш МОЛ-а е нещо кой знае колко велико.

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има специална тема за МОЛ Пловдив в подфорум На Пазар.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360446.0
Там ще намерите необходимата информация. Peace

Общи условия

Активация на акаунт