Д-Р ТОМОВ ВАРНА

  • 172 662
  • 200
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 407
С бебето не би трябвало да чакаш. РАзбира, да.
Аз съвсем се обърках вече- къде работи в момента д-р Томов?

# 61
  • Мнения: 1 699
Ами аз винаги съм ходила в частния му кабинет, който е срещу бившата пицария Донатело.И сега знам че преглежда там.Но за събота незнам newsm78

# 62
  • Мнения: 796
Аз скоро ходих в частния му кабинет,но и там е без часове.След 17 часа мисля,че започва да преглежда,аз чаках 1.30 може би.Същия ден сутринта се обадих на мобилния му и вдигна някаква жена,каза да отида към 18 часа,но това нищо не означава де,чакаш си реда и това е.
Може по телефона да попиташ с малко бебе няма ли да те прегледат с предимство,смятам,че няма да има проблем.

# 63
  • Мнения: 104
Мисля, че работи само в частния си кабинет вече. Но с бебе предварително питай по телефона! Няма да го изтипосваш мъничето в тези жеги! Абсурдно е! Бебета или не, до колкото знам си разбира наистина. НО предварително им кажи, че си с бебе! Евентуално ако отидеш там чукни да се обадиш, че си пристигнала!

# 64
  • Мнения: 1 699
Благодаря ви момичета.Ние вече го посетихме даже в събота още.По принцип жената каза че не работи,но явно понякога работи ,защото беше така любезен да ни приеме...-та дори той ни се обади по-късно да отидем....Незнам защото казах че сме с малко детенце ли  newsm78 Както и да е прави му чест....И каза, че ще влезем веднага като отидем и няма да чакаме.Имаше и още 1-2-ма чакащи.После разбрах че с уговорка ходи и събота.
Хубав ден ви желая   bouquet

# 65
  • Мнения: 98
извинете,че се намесвам,но за бебета аз съм мноооого доволна от д-р Страткова. тя работеше дори в един и същи кабинет с въпросния доктор. сега и аз се каня да ходя при него и разглеждам из нет-а за координатите му Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте,някой може ли да даде актуални адрес,телефон и работно време на д-р Томов.До колкото видях от 08:00 до 12:00 е в "Света Анна",поне така пише на сайта им,но не знам дали става въпрос за същият доктор(мисля че да). http://www.sveta-anna.com/bg/kojni-bolesti Благодаря Ви предварително!

# 67
  • Мнения: 55
работи на Опълченска 23 тел. 0888/376532

# 68
  • Мнения: 601
А някой би ли ми казал колко струва премахването на бемка с лазер при д-р Томов?

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте, ако някой от Вас се е сблъсквал с моя проблем моля да ми даде съвет.Имам себореен дерматит и наскоро ходих при доц. Томов, а също така и при синът му д-р Г.Томов. Двамата ми изписаха различни лекарства. Единия ми каза че се лекува това състояние, а другия че неможе да се излекува. Много съм объркана и незнам кой от двамата специалисти да послушам!!!!

# 70
  • Мнения: 55
А кой от двамата ти каза, че се лекува? Моят съпруг от няколко години му поставиха тази диагноза, и нищо не му помогна до сега, а пролетта като отиде при младият, той му каза, че е псориазис.

# 71
  • Мнения: 2 030
При хирургичното махане на кафява бенка от лицето накой знае ли каква е процедурата? Какво точно иска лекаря предварително, може ли с направление /щом е козметична операция/?
Белегът за колко време се заличава?

# 72
  • Мнения: 1
Toва е най-добрият дерматолог във Варна!! Не му коментирайте държанието,а се радвайте,че е един от малкото,които разбират от работата си!!!В частния си кабинет не преглежда с направления!!!

# 73
  • Мнения: 601
След като си запознат с работата му. Кажи какви са цените за махане на бемка. Прави ли се хистология след това. Повече инфо моля?  Praynig

# 74
  • Мнения: 0
Д-р Томов(възрастния) според мен трябва да се откаже, не е адекватен, не е в час със новите методи на лечение.....никога няма повече да отида при него не ми помогна с нищо дори след леченията му проблема ми се задълбочи......за мен този "лекар" не може да бъде наречен специалист. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт