Д-Р ТОМОВ ВАРНА

  • 172 877
  • 200
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 293
Наскоро ходих при младия Томов.Имам за махане кафяви петна по лицето в следствие от двете бременности.Изписа ми кремове ,след тях предстои лазер,той струва 100 лв.После ще има и химически пилинг,дано се отърва от тях.Кремовете ги мажа от една седмица и вече се вижда малко ефект.Другото е,че преди Нова година ходих при Томов бащата,който ми каза,че едното петно било бемка,а сина ми каза,че не е бемка,а си е петно и ще ми го махне и него с лазера.Това малко ме обьрка,но доколкото разбирам от тук младия явно е по-добьр.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 773
Моето мнение е, че Томов -младия е доста самоуверен , да не кажа нагъл. Държи се високомерно, абе много ме подразни. Прегледа ужасно кратък без много обяснения. Не обичам такива хора и не бих отишла повече при него. Мъжът ми пък ходи при баща му. Сума ти инжекции и скубане на пари без абсолютно никакъв ефект. И за двамата имам лошо мнение.

# 77
  • Мнения: 293
Ходя от 11 години само при двамата Томови заедно с цялото ми семейство.Сбьркана диагноза или лечение не сме имали нито ведньж като изключим разминаването им за вьпросното петно.
Младия Томов никога не се е дьржал лошо с нас,явно сме го целили в добро настроение винаги.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 773
Не става въпрос за настроение. Държи се лигаво като се е полуизлегнал на стола си все едно съм му на гости.

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте!Моля някой , който има настоящите координати на Д-р Томов ( син ) да ги сподели.Благодаря предварително  Praynig

# 80
  • Мнения: 54
Моля и аз за актуални координати на д-р. Томов.

# 81
  • Мнения: 1 699
Назад ги има координатите-мисля че не са сменени  Peace

# 82
  • Мнения: 7
Здравейте, телефоните посочени по горе в темата са актуални. Преди 2 минути  записах час при него в кабинета му срещу бившата пицария Донатело.
тел.: 0888/376532
         0878/617155
Надявам се да е толкова добър, колкото го описвате  Praynig
И определено ще споделя впечатления   Wink

# 83
  • Мнения: 7
Разказвам както обещах за д-р Томов, ходихме на преглед за моята дъщеря която е на 3 месеца и с обриви по тялото. Диагнозата на личната беше атопичен дерматит Rolling Eyes. А според д-р Томов това са екземи, тъй като кожата на дъщеря ми е много бяла и суха и предразполага към такива обриви. Изписа ни разни мазила и въпреки че сме на третия ден от терапията определено виждам промяна в цялостното състояние на кожата на малката Simple Smile)
Отношението на доктора към нас беше изключително добро, обясни ни, даде ни съвети как де си справим с това състояние и да предпазваме бебо.
Неприятното беше че записваше пациентите си през 10 мин. и естествено закъсняваше с часовете, ние влязохме около 30-40 мин. по-късно от записания ни час.
Надявам се предписаното от него лечение да доведе до спиране и излекуване на проблема Simple Smile)

# 84
  • Мнения: 0
Момичета,помогнете!Имам бебе на 6 месеца вече и от 20я ден е с пъпки по лицето.Аз съм от Разград и вече не знам къде да потърся помощ.В началото казаха,то се чисти не се притеснявай,да но вече колко месеца се чисти?????Така от лекар ,на лекар и кожни,и лични няма оправия.Даже вече има белези малката и много се страхувам,че така ще останат.Все още продължават да излизат.На мен ми прилича на акне,но знам ли.При кой кожен да я заведа във Варна? 

# 85
  • Мнения: 26
И аз да изкажа разочарование от д-р Томов младши. За пигментни петна ми изписа три крема от три различни марки...всеки за по 30-тина лева и всичките от бялата козметика в Санита + 30 лева за преглед. За друг проблем при детенцето ми ...отново три различни крема всеки от по 20 лева. Вече съм убедена в едно....явно го ухажват представители от различни козметични и лекарствени компаний и той да угоди на всичките .....изписва цялата бланка за рецепти и с различни марки. Ефекта от лечението беше в началото и при двата слуая ...и след това отово си се проявиха. Обадих се за контролен преглед , какъвто той сам ми препоръча , и отново ми поиска по 20лева за всеки отделен случай. Такъв доктор не бих препоръчала на никой.

# 86
  • Мнения: 7
Месец и половина след посещението ни при д-р Томов и месец след проведеното лечение за съжаление трябва да се присъединя към diatod  Cry!!! Първоначално обривите при нас изчезнаха, но преди седмица се появиха пак. Въпреки че продължавам да мажа беба със скъпата козметика изписана от доктора. Но съвсем случайно ми попадна мостра на Павловича мас и първоначално я изпробвах върху мен и имаше мигновен ефект. След като намазах проблемите зони при беба - обривът изчезна след около 5 дни Simple Smile) Така, че ако искате пробвайте и вие, при нас проработи. И най-важното че няма кортикостероиди!

# 87
  • Мнения: 165
Аз също да изкажа мнение за младия Томов:
 Малкия беше с обрив по дупето, много лесно се подсича. Мазахме го с какво ли не половин година, ту затихваше и аха да се оправи, пак пламваше. Бяха ни предписани мазила -силни - от джи-пито, от друг кожен лекар...ефект нямаше. За 1 месец лечение през февруари при Томов, детето се оправи - оказа се микоза. Доста лекарства изписа и някои скъпи, но поне най-накрая се отървахме. Не беше кой знае колко любезен при посещението ни, но важен е резултата Naughty
Минахме през кабинета му в двора на Окръжна, по Здравна каса, нямаше хора и не съм чакала и двата пъти!

# 88
  • Мнения: 98
моят мъж ходи при Томов(младши) за едни брадавици...и ония му казал накратко,че съм му изневерявала. после 2 седмици в нас беше  fight
много ме е яд да ме набеждават за нещо,което не съм направила  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 62
Извинявам се за тъпия въпрос,само че искам да ви попитам д-р Томов(младия) само бебета ли преглежда? Blush Ако не колко взема на преглед?Благодаря предварително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт