Д-Р ТОМОВ ВАРНА

  • 173 208
  • 200
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 26
Преглежда всички възрасти и си взима по 30 лв на преглед и след това - да следи състоянието по още 20лв на контролен.

# 91
  • Мнения: 77
Привет. Телефоните на Д-р Томов са изключени. В Друг форум видях, че записването ставало до 8:30 ден за ден. Мога ли да отида без час или по-добре да изчакам до утре?

# 92
  • Мнения: 1 699
Здравей.Да така става записването обикновено.Можеш да отидеш и без час, но е доста вероятно да почакаш повечко.Аз почти винаги съм ходила без  час и е пълно с народ.Но винаги ме е приемал.

# 93
  • Мнения: 0
След като има 100 теми по въпроса Elsinor ти отваряш нова и то със заглавие : "Д-Р ТОМОВ ВАРНА"
И после пишеш 7 пъти в нея, задаваш и въпроси, а явно си доста добре информирана и за телефоните и за адресите му?
Това реклама ли е?

А иначе докторът си е доктор като доктор - не особено вежлив, прекалено скъпо-вземащ, но върши работа.
Честно казано ходила съм два пъти при него. Първият път ми помогна, втория - не.
Смених го с друг преди година и съм предоволна - по-малко пари за първи преглед, никакви за втори и най-важното - евтини хапчета и мазила!

# 94
  • Мнения: 1 699
ХАХАХА  развесели ме  Laughing
Ти наред ли си  ooooh! Я погледни коя година съм пуснала темата,и дали съм писала че съм отишла после......Естествено че ще си пиша мнението след това.И като има 100 теми каква ти е работата да пишеш и ти в сто и първата   Crazy
Ти пък коя си че да ми казваш дали да пускам тема и колко пъти ще пиша в нея.Ха!
Извинявам се за спама Peace

# 95
  • Мнения: 0
Моля за помощ! Не съм от Варна, при условие че пицарията която за вас е ориентир е закрита аз как бих могла да го открия? Някой знае ли името на улица и N? Благодаря предварително!

# 96
  • Мнения: 1
Изчетох цялата тема и последно не ми е ясно дали преглежда все още в Окръжна и работи ли със здравната каса ? И адреса на частния му кабинет до колкото разбирам  е на ул .Александър Батенберг 26 , така ли ? Благодаря =]

# 97
  • Мнения: 0
Д-р  Г.Томов преглежда сутрин в окръжна болница и следобед в частния кабинет след 17.30ч.Запиши си час по телефона, ако не ти вдигне значи е някъде на почивка ,лятото винаги е така при него.Не ги чети много във форума груб бил и т.н. важно е ,че е добър диагностик,което си е голям плюс за живеещите във Варна!

# 98
  • Мнения: 5
Вчера бях при Г.Томов и съм много доволна. Държа се изключително любезно, и се надяявам да ми реши проблеми, които влача от години - предложи ми алтернатива на проблем, които искаха да ми решават оперативно. Другата седмица съм на процедура. Но човека беше много уверен в изказванията си. А аз много мразя полвинчати предполагаеми диагнози или да ми се разправят общи приказки, които и аз мога да си прочета в нета, все такива, които съм получавала преди от докторите, при които съм била, като не знаят какво точно ми има, не давам да се "предполага" с тялото ми! - напротив, той ми обясни неща, които ме плашеха преди, успокоих се, ще чакам вече резултатите  Praynig

# 99
  • Мнения: 5
purple_rain, "Опълченска" 23 е улицата - тази зад бившата Донатело с частния кабинет.

# 100
  • Мнения: 0
Здравейте, прочетох цялата тема всички изказвания, само не можах да разбера кой е по добър дерматолог от младия и възрастния и на кого е кабинета до пицарията.

# 101
  • Мнения: 173
Реших и аз да пиша по въпроса- миналата седмица и аз бях на преглед при д-р Томов(младия), неговият кабинет е този до бившата пицария Донатело.Останах много доволна от отношението му, много добре се държа човека, успокои ме и определено лечението което ми предписа има ефект PeaceСлед няколко дни пак ще ходя на контролен.

# 102
  • Мнения: 0
Здравейте.Бих искал да попитам актуална ли е информацията за д-р Томов към днешна дата?

# 103
  • Мнения: 3
Интересуваме работи ли със Здравна Каса? Simple Smile

# 104
  • Варна
  • Мнения: 913
Здравейте, реших да споделя впечетленията си от д-р Г. Томов. Посетих го днес във връзка с обривите, които има сина ми. И понеже все съм точна или подранявам, излязох по-рано само и само да не закъснеем, че с това паркиране, дете, количка и т.н. не се знае. След като почаках, понеже "има време до 11.30ч" последва няма и петминутен преглед  Shocked , докато събух панталончето се прокрадна една лупа за секунди  и заключи "детето ви има атопичен дерматит". Почна да пише едни рецепти за мазила(без да ме пита какво ползваме) и на въпроса ми от какво се получава(нали се съмнявам за алергия), отговора беше - "гени". Идеше ми да   #2gunfire
поне да беше попитал как се храним, каква козметика ползваме, да даде препоръки различни от този и този лосион. Но може би разсъждавам така защото ми се иска не просто да излекуваме обрива, а да открием първоизточника, за да можем ако е възможно да избегнем бъдещи такива.  Wink Четох сега, че дерматита се обостря от някой храни алергени и т.н. И все пак си мисля, че малко по-добро отношение и повече внимание не би навредило никому. Да не говорим, че имам чувството, че отношението му в частния кабинет е много различно от това в МЦ Св. Анна, където го посетихме ние.
Kremana работи и по здравна каса и с фонд Доверие, както бяхме ние.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт