Лекува ли се ревносттоа?

  • 3 950
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 736
Немо, браво бе човек Confused
Добре де, мъжете питам....
Ами ако се влюбите и заобичате жена, която е била безумно наранявана и лъгана в предишна връзка до такава степен че и е нужно някой да я накара да повярва...отново. И нея ли бихте натирили?

# 16
Не мога да я зарежа имаме си детенце на 1.5 години и я обичам !
Единственото, което ми побира мъжкият мозък е ,че не се оженихме! Тя маи искаше !
Дали не го е приела като ....пренебрежение ?!

# 17
  • Мнения: 4 736
 По-скоро като съмнение, колко аджеба всъщност искаш да си с нея истински. Не че брака сам по себе си е гаранция, но за някои жени липсата на предложение при факта че сте създали и дете и малко как да кажа...плашещ и буди разни въпроси.

# 18
  • Мнения: 817
Ами питай нея, ние няма как да знаем дали е искала или не, да се жените Crossing Arms
Питай я какъв и е проблема и работете върху решаването му!

# 19
Благодаря ви  за вниманието! Знам ,че тук има много жени и ме интересуваше женската ви интуиция !Вие знаете какво може да е !
Извинете ако съм ви обезпокой !

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Какво значи май? Това е нещо, за което едва ли са нужни много догадки.
Явно трябва да положиш повече усилия, за да разбириш емоционалността на жена ти.
Можеш неусетно да се опиташ да станеш по-романтичен, насили се, ако не ти идва отвътре, пък може и да ти хареса.
Но не да изсипеш милионых алых роз накуп, защото кой знае какво ще си помисли, че си надробил, и си гузен.

# 21
  • Мнения: 17
tq ne se lekuva - preodolqva se. vsi4ko se bazira na doverie.. kogato to lipsva nqma spasenie

# 22
  • Мнения: 61
   Чудещ се !!!, с цялото ми уважение към институцията на брака,ще ти напомня че подписчето и безпаметното плюскане и напиване на родата,наречено сватба  married не е гаранция за дългосрочна любов,уважение,приятелство и вярност между вас .Според мен изобщо не е причината в това че не си й предложил брак,ако беше така,тя щеше да ти го е напомнила 100 пъти до сега. #Cussing out
   Не е ли причината в това,че те е хващала в издънки?Знаеш че доверието  се печели най-трудно.И аз не одобрявам параноичното отношение на някой половинки и манията да обсебват другия,но само в нея ли е причината? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 448
Какво те притеснява ревността и? Нали я обичаш и нямаш какво да криеш?
На мен ревността ми се изпарява заедно със страстта ми. Може и тя да е така. И изобщо не допира до доверие. Аз вярвам, не изисквам, не дебна, но ревнувам лудо. В мен , в сърцето си. И ако нещо ме нарани си го казвам. Не се притеснявам да бъда ревнувана, дори ми е приятно човекът, когото обичам да има претенции за единственост в сърцето ми.

# 24
  • Мнения: 4 068
Отново на едно мнение с Паси.  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 844
според мен ревността намалява с времето..изгражда се доверие,а и любовта не е толкова взривоопасна след години връзка-тогава и ревността се укротява. Mr. Greenизчакай този период..

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отново на едно мнение с Паси.  Grinning
Не сте били ревнувани силно. Обидата и унижението от липсата на доверие могат да бъдат огромни. Ревността ако е неконтролируема рано или късно съсипва и най-силната любов.

Изяснете с жена ти какво поражда тази болезнена ревност. Ако иска брак- дай й го.

# 27
  • Мнения: 2 448
И от какво заключихте, че ревността и е болезнена?  newsm78
Изпада в нервни кризи, истерии или?
Един мъж, ако обича една жена , която дори и да изразява ревността си по бурно и по начин, който не му допада, винаги може да я накара да се почувства сигурна в любовта и желанието си към нея. Ако трябва в началото по 100 пъти на ден ще и показва какво е тя за него, дори и да му се струва безсмислено.
Хората болни от параноична ревност са много рядко и винаги имат някаква конкретна случка , преживяване, което е подсилило това и в най тежки случаи имат нужда от специалист.

# 28
  • Мнения: 152
лекува се.
Спомням си и аз какво лайно бях в пубертета. Мацката ти на колко години е? Питам, за да ти кажа дали все още има надежда...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 016
Не се лекува, но пък се живее с нея .... Рано или късно вече ревността не е толкова показна, но винаги зависи от това как я караш да се чувства.

Общи условия

Активация на акаунт