118 DE: Голямото разчепкване

  • 10 142
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хелоу, пийпъл, аз се изучих за днес. Simple Smile Много сте писали пак. Simple Smile Научих как да казвам колко е часа. Подробност незначителна е, че аз и преди си знаех. Дъъ. Нямам търпение да научим нещо ново в тоя курс.

# 226
  • Мнения: 1 584
МГМ, май си била объркала лекцията или темата Wink Hallo zusammen е правилното обръщение тук Wink

За пратката от Риен ше трябва да почакате още малко - утре или в неделя ще разкрия загадката Laughing

# 227
  • Мнения: 3 521
Или Hallöchen, ich bin wieder da!  Laughing Мани ги тия пипъли.

# 228
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам, знам, но още дълго няма да проговоря немски, ако ще всеки ден по 20 часа да имам курсове. Simple Smile

# 229
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 875
Може и Moin Moin Mr. Green

# 230
# 231
  • Мнения: 3 521
Ох не мога просто - предполагам, че повечето от вас са попадали на въпросната тема за гинеколозите, но за останалите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383035.msg10661738;boardseen#new  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 1 693
То човек да не ви остави за малко. Снимки не видях на бузанка, но няма значение. Да са живи и здрави всички дечица  Hug
За моя въпрос: Липса на витамини едва ли има. Яде плодове постоянно. За запарени крака едва ли е. В нас ходи с по едни по дебели чорапи. В градината я намирам постоянно боса, а пантофите й са в ръцете й. (отбелязвам че са съвсем тънки). Не знам но може да стигнем до доктор. Ако не за краката то най вероятно за ръцете. Аз съм със студува алергия и най вероятно и тя.
За слушането- на мен не  проявява много инат, но на баща си го прави на луд. Единственото което прави в магазина е да намери нещо с целофан и да си забучи пръста вътре.  ooooh!
Татяна нас навремето не са ни търсили, но си знаехме че в 16,30 трябва да сме в нас за да ни видят. После сме ходили по улиците до 22 часа, ако не са ни давали някакви задачи. Не знам може би мястото където съм живяла, а и времето са били много по различни.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:46 от viki_hrisa

# 233
  • Немция
  • Мнения: 6 963
Сърф, първото, на което попаднах от темата е:
"При един от прегледите,както си лежала и си гледала в тавана,познаите какво усетила...Близване 
Всички знаем,че това усещане не може да се сбърка...
.......
Нали се сещате ,че при това положение ,да попита"Вие близнахте ли ме току що"би се получило,меко казано сконфузена ситуация...та тя нищичко не казала."

 Joy Joy Joy
Отивам пак да чета. Flutter

Вики, друга хипотеза: гъбички ?

# 234
  • Мнения: 7 605
Бърz въпрос. Милена е със сополи, бистри, нормално, никакво място zа притеснение. Оба4е едното око е подуто, клепа4ето по то4но, и доста сълzи. Това какво може да е?  newsm78  Конюнктивит? Педито сега ве4е не ба4ка.....може ли да се иz4ака до понеделник или да отидем в спеШния утре?  Tired

# 235
  • Немция
  • Мнения: 6 963
Татяна, аз съм карала конюнктивит- протича по описания от теб начин. Следи окото- ако няма подобрение, най-добре в спешното, за да се потвърди от лекар. Имай предвид , че е доста заразно, предава се бързо от човек на човек, от едното око на другото.

# 236
  • Мнения: 11 329
Татяна, бързо на спешния. Трябва да ви изпише мехлем. Голяма са гадост конюнктивитите. Борих тая зима с децата на три пъти. А какво бърсане и чистене пада - не помня колко пъти вече прах плюшковците и бърсах останалите играчки Crazy

# 237
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Бих скокнала до спешното, т.е. правила съм го с Мартин, не чакахме изобщо и лекарката беше много мила.

Това пък с гинеколога си е направо  Shocked не го вярвам, ама кой знае. Затова в Германия важи правилото, при преглед от мъж винаги присъства лице от женски пол. Четох го в едни скриптове на медицински университет, веднъж съм попадала на мъж и наистина сестрата се мотаеше вътре, без да прави нищо съществено.

# 238
  • Немция
  • Мнения: 6 963
По темата за гинеколозите- сменила съм 4 такива в ДЕ- сега само при последния присъства негова асистентка,която му помага с вкарване на данни в ПЦ-то. Не знаех, че имало такова правило тук, на мен ми е неприятно освен гиньото да ме зяпа още един човек(тя си седи встрани, ама има поглед към пациентката).

# 239
  • Мнения: 3 521
При моят също сме винаги сами, само чат пат минава някоя помощничка да донесе я картон, я желе за ехографа.

Аз също бих отишла до спешния след като окото е подуто и сълзи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт