Китайски капсули за отслабване -3

  • 48 576
  • 437
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
След като си  поръчахте лидата , след колко време пристигна? Аз днес си я поръчах и с чудя след колко време ще дойде. В сайта пише за един ден но не ми се вярва Confused

# 91
  • Мнения: 668
След като си  поръчахте лидата , след колко време пристигна? Аз днес си я поръчах и с чудя след колко време ще дойде. В сайта пише за един ден но не ми се вярва Confused
И аз вчера си поръчах, казаха, че днес ще ми го доставят, ама да видим  newsm78

# 92
  • Мнения: 135
дали тези капсули които можеш да си ги поръчаш от сайта на магазина "Старлайт плюс",в розовата опаковка за 12 дена и които струват 23 лв. са исктински или са ментета? newsm78Ако някоя огт вас ги е пила,мола да ме осведоми...и евентуално,колко  струва доставката-аз съм от Перник?

# 93
  • Мнения: 0
Мойте хапчета Лида свършиха и искам да ви кажа,че бях много резервирана когато си ги поръчах,защото си мислих,че това е поредната измислица,НОО с ЛИДА отслабнах като се има впредвид,че съм пробвала почти всички хапчета на шазара,аз си ги поръчах от lida.free.bg но сега се чудя да поръчам ли пак или да почина един месец,защото чета по форумите,че почват да не действат,а на мен последните 20 дни имах апетит за разлика от първите дни.Някой има ли опит да ми каже дали е продължил след първата кутия.МЕРСИИИИИИИИ

# 94
  • Мнения: 135
Мойте хапчета Лида свършиха и искам да ви кажа,че бях много резервирана когато си ги поръчах,защото си мислих,че това е поредната измислица,НОО с ЛИДА отслабнах като се има впредвид,че съм пробвала почти всички хапчета на шазара,аз си ги поръчах от lida.free.bg но сега се чудя да поръчам ли пак или да почина един месец,защото чета по форумите,че почват да не действат,а на мен последните 20 дни имах апетит за разлика от първите дни.Някой има ли опит да ми каже дали е продължил след първата кутия.МЕРСИИИИИИИИ
С кои по точно,моля те,кажи-с розовата опаковка или другите,които май са зелена,от каде си поръча твойте?

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте.valeq  и аз преди ден ги свърших и мислех да поръчам още 1опаковка но се отказах именно заради това което и ти си прочела ,ще почина 1месец или ще пробвам хербафаст.Още се двуомя но ще измисля нещо,че ме е изтрах да не си кача килограмите които свалих.  Rolling Eyes newsm78

# 96
  • Мнения: 668
След като си  поръчахте лидата , след колко време пристигна? Аз днес си я поръчах и с чудя след колко време ще дойде. В сайта пише за един ден но не ми се вярва Confused
И аз вчера си поръчах, казаха, че днес ще ми го доставят, ама да видим  newsm78
Ей сега ми ги донесоха и почвам. Освен, че се пият сутрин на гладно нещо друго трябва ли да знам  newsm78

# 97
  • Мнения: 135
След като си  поръчахте лидата , след колко време пристигна? Аз днес си я поръчах и с чудя след колко време ще дойде. В сайта пише за един ден но не ми се вярва Confused
И аз вчера си поръчах, казаха, че днес ще ми го доставят, ама да видим  newsm78
Ей сега ми ги донесоха и почвам. Освен, че се пият сутрин на гладно нещо друго трябва ли да знам  newsm78
От каде ги поръча и  от кои по точно,моля кажете.....

# 98
  • Мнения: 668
Аз си поръчах от тук, защото е с безплатна доставка http://lida.free.bg/page4.html ще пия за първи път, така че незнам дали са хубави, а иначе опаковката е зелена

# 99
  • Мнения: 135
Аха,ясно,благодаря-а тези в розовата опаковка дали може да се поръчат от там

# 100
  • Мнения: 668
Аха,ясно,благодаря-а тези в розовата опаковка дали може да се поръчат от там

Незная

# 101
# 102
  • Мнения: 0
Момичета аз бях изчела всичко възможно относно лида и прецених,че е най-добре да си ги поръчам от lida.free.bg.Искам да ви кажа,че съм много доволна от ефекта,незнам дали са от китаи,индия или са малко побулгарени,НО имат ефект а аз съм човек,който постоянно експериментира с такива неща...

# 103
  • Мнения: 366
Само за инфо -в аптеките вече се появи първото лекарство за отслабване без лекарско предписание.Не зная дали няма да е реклама ,ако му напиша името.Ако искате, намерете информация в АспиринЪ.

# 104
  • Мнения: 668
Само за инфо -в аптеките вече се появи първото лекарство за отслабване без лекарско предписание.Не зная дали няма да е реклама ,ако му напиша името.Ако искате, намерете информация в АспиринЪ.
Кой знае каква цена ще му праснат  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт