Гланц за устни - Тема 2

  • 26 210
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
star,а кои са тези на снимката?

# 16
  • Мнения: 13 625
Това са на Maybelline. Aз да си призная не ги харесвам. Преди Мейбелин имаха подобни, бяха като желе. Обожавах ги, но от години не ги произвеждат Sad

# 17
  • Мнения: 214
А ясно!Имам от тези,в единият има блестящи частички.Ами те са си глосчета.Повече блясък за сметка на цвят.

# 18
  • Мнения: 13 625
То аз не че държа много цвят да има...но не ми харесват като консистенция. Излиза едно от вътре като олио..особено ако минат няколко седмици.

# 19
  • Мнения: 214
Така е,знам.

# 20
  • Мнения: 5 173
А Джуси тубс с консистенция като мейбълинските ли са?

# 21
  • Мнения: 13 625
Не. Много са по-гъсти, като желе малко. Те са ми едни от най-любимите (само де да имаше повече цветове в БГ) Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 187
То аз не че държа много цвят да има...но не ми харесват като консистенция. Излиза едно от вътре като олио..особено ако минат няколко седмици.

Мммм, нее, гъста консистенция, няма мазно, като гел е  Rolling Eyes. Блестящите частици са много дискретни, цветът наистина почти не се забелязва, отенък е просто. Имам 5 различни цвята, но са със старите, малки капачки, не са купувани от тук.

# 23
  • Мнения: 13 625
Това, че не са купувани от тук явно има значение. Аз имам 3 такива гланца и са доста мазнички за моите разбирания.

# 24
  • Мнения: 5 173
И моят е с гъста консистенция. Беше опакован, казвам го, понеже стана дума за спиралите, че зад граница някъде ги опаковат.

# 25
  • Мнения: 4 187
А Джуси тубс с консистенция като мейбълинските ли са?


Според мен са еднакви, имам един грейпфрут на Ланком, изглежда ми същия като Мейбалина.

# 26
  • Мнения: 13 625
Аз ги намирам за доста различни Simple Smile Джуситата са много по-лепкави и гъсти, и седят на устните доста повече време. Мейбелина като го сложа след 30 мин няма никой, а и вкусовете ми са много изкуствени.

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Запалих се и аз да пробвам гланцовете на Иса Дора. След толкова добри отзиви  Heart Eyes
С какво обаче са по-различни от повечето? Ако може някой който ги ползва да разкаже  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 58
Хайде и аз тук ....
Какво ще кажете за глосовете на Seventeen?

Общи условия

Активация на акаунт