Гланц за устни - Тема 2

  • 26 222
  • 264
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 641
Дами, около Съд. палата къде мога да намеря гланцове на Лумене? Не ми е много добре и нямам възможност за обиколки Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 3 801
В ЦУМ има

# 32
  • Мнения: 3 641
Благодаря, понеже много ги похвалихте и съм решила да си купя. Дано имат нещо в прасковено и малиново Hug  bouquet

# 33
# 34
  • Мнения: 13 627
Благодаря, понеже много ги похвалихте и съм решила да си купя. Дано имат нещо в прасковено и малиново Hug  bouquet

Имат малиново. Аз имам 3 гланца на Лумене. Хубави са и доста трайни! Някой беше питал какво им е особеното на гланцовете на ИСАДОРА....ами трудно е да се каже...не, че са кой знае какво...всеки харесва различни неща в един гланц Simple Smile На мене лично ми хареса цикламеният цвят и че седяха като лак!

# 35
  • Мнения: 2 229
Аз бях писала кой точно цвят на Мейбълинските имам - той поне си има доста силен цвят. В опаковката е като...малинено, но като си го гложа няколко пъти на устните (а както Jaquie каза, след 30 мин няма никой, та се налага често) устните ми стават страшно ярко цикламени Rolling Eyes...та този ефект не ми харесва.
И отделно, че се пресича, наистина. Мислех си, че аз съм улучила кофти, но явно и на други се е случвало.

# 36
  • Мнения: 13 627
Аз сега искам да си взема този
цвят Melon...преди го имаха в Beauty Zone...дали още го имат? Някой ако знае да каже pls  Flutter

# 37
  • Мнения: 36
Трябва да си взимам сега нов глос и се двоумя между Isadora и Gosh, искам да е по-издръжлив на устните, няма значение дали е лепкав, кой ще ми препоръчате от двата   bouquet

# 38
  • Мнения: 13 627
На Гош имам този
Доста е траен и много приятен на вкус!  Flutter За Исадора не мога да кажа колко издържа, защото само го пробвах.

# 39
  • Мнения: 36
Благодаря Jaquie   bouquet май на Gosh ще се спра в крайна сметка

# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гланцовете на Isadora  са доста трайни.

На миоите устни поне.

# 41
  • Мнения: 13 627
Aз имам първите 2 цвята на снимката! Много сладко седят! Има и още доста цветове. И не са скъпи...към 9 лв. някъде бяха Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 58
Откъде купувате козметиката на Gosh?
Jaquie ,а на каква цена са глосовете и слагаш ли молив за да не се разливат извън
контурите на устата?

# 43
  • Мнения: 13 627
9лв. са тези на снимката. Иначе имат и други с апликаторче ( но не си спомням вече цената им)
 Никога не слагам молив.

# 44
  • София
  • Мнения: 58
Извинявай за въпроса с цената заедно сме пуснали постовете Embarassed
В кварталните парфюмерии не намирам тази козметика,гледах и в Мола,но
и там не намерих.
Без молив не ти ли се ли разлива или са с по-гъста консистенция?

Общи условия

Активация на акаунт