Преобръщане с проходилката.

  • 2 230
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
И моята се е обръщала един път и то точно по глава. След това спрях да я слагам.

# 16
  • Мнения: 6 713
Не, но веднъж беше за малко! Запъна се на вратата и понеже искаше да завие, а паяка се заклещи на вратата, тръгна да се огъва и за малко да се изсули на земята. Хванах я малко преди да тупне, хем бях на метри от нея в кухнята и я гледах през цялото време. Оттогава почти не я слагах в проходилка.

# 17
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Аз живея в Канада. Тук тази екстра наречена "паяк" е забранена със закон. Сигурно заради такива и много други инциденти, които могат да се случат при използването й.

# 18
  • Мнения: 718
То не е случайно, че "паяците" за забранени в някои страни.

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Голямата изобщо не е падала с паяка,но пък за сметка на това малката е падала няколко пъти.

# 20
  • Мнения: 2 521
Дъщеря ми не искаше проходилки,но синът ми няколко пъти се обръща по този начин-с главата надолу и проходилката върху него ooooh!.След поредното падане вече ми дойде в повече и изхвърлих проходилката Crossing ArmsМного се кефеше в нея и затова го слагах,но пък то се преби горкото дете Tired

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 09:14 от galina_743

# 21
  • Мнения: 9 814
Да, падала е. И това именно я отказа от проходилката.
Ръбът на килима се оказа препъни камъкът. Wink Не беше нищо сериозно за радост.

# 22
  • Мнения: 566
Голямата е падала няколко пъти от проходилката ,но настрани и си стоеше във въздуха  със стърчащи крака и глава и звук не издаваше ,не се е удряла  ,представете си гледката  hahaha Joy(но тогава хич не ми беше смешно  де Sad),а малката още  и е много рано за паяк.

# 23
  • Мнения: 1 558
Ох,случвало се е няколко пъти ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 335
Не се е случвало,но аз затова навивам килимите,когато е в паяка.

# 25
  • Мнения: 2 334
Не се с случвало но в нас няма нито високи прагове нито килим.

# 26
  • Мнения: 2 447
Моят син лично не е,по простата причина че не съм го слагала.Но от мои познати знам че децата им са се обръщали направо с паяка и то доста лошо.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не,но се е късала седалката  Crazy.

# 28
  • Мнения: 1 155
Не, не се е преобръщала

# 29
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Не.В къщи няма килими или нещо, което да направи така, че да се обърне.

Общи условия

Активация на акаунт