Януарчето с надежда към прогнозата за времето поглежда

  • 13 697
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе я си лягайте всички. Днес бяхме на гости - Георги се държа перфектно. А Хриси се притесни да не би да го оставим в кумовете. Не сме ли в къщи никой чужд човек няма право да гушка бебето. И като се върнахме  погледнах - изписали сте темата...Утре ще сложа линкове за храненето, че сега едва гледам. Мъжете ми спят сладко и тримата.
И фейсбука за утре го отлагам...че ще ми резнат кабела за нета - Мартин отдавна ми се е заканил
Много готино заглавието! Кой го измисли? Дони, 10Q!


Дойде ми наум докато къпех Георги...Голяма мъка са ми, а Натали  не даде Джокер Laughing

# 16
  • Мнения: 656
Малее, кво направихте бе, хора...  Laughing Аз гледах до към 22 часа темата и реших, че утре чак ще има нова и ще пишем... Пък тя Дони пуснала (благодарско за което  Hug), а и вече втора страница върви  Laughing Писателки...

Аз бързам да ви похваля дребо  Heart Eyes 6 часа пауза направи, 5 от които аз блажено проспах  Heart Eyes Сега милият нещо го мъчи шкембакът, ама ще видим.. Ще го изчакам още малко и ако не се кротне си го прибирам да си го топля с моя шкембак  Heart Eyes

Бански ли.... Само като си представя как ще изглеждам и  Sick.. Ама явно ще се слабее по-натам. Айде поне да се стопля верно, че малко поне да потренирам с количката.. И аз си мислех за фитнес - пътечка и кростренажорче, ама нещо не ми се рискува с кърмата - нали казвате, че на някои им се отразява... newsm78

Дони, готино заглавие, браво  Peace Мен нещо ме е напуснала музата (ако въобще някога ме е посещавала де  Rolling Eyes) и не ми идват никакви заглавия на пустия акъл  Sad

Хайде, лека оставаща нощ!  Hug

# 17
  • Мнения: 19
Дони,и без мен се справяш  отлично с темите  Hug
Аз напоследък не ви следя много,че проблеми нещо ни се струпаха на главата.
Първо ударихме един заспал драйвър на един светофар и сега ще ходим на съд на 5 Май.
После, поръчвам  аз билети  за България да пътуваме заедно- аз,малкия,мъжа ми и синът му от първия брак.Големи оферти ,голямо чудо и накрая се оказва ,че малкия и ние с мъжа ми ще пъуваме с един полет,а по-голямото дете с друг.На всичкото отгоре,детето ще излети 2 часа след нас,което ще рече че трябва да намеря някой да го изпрати. И  това всичкото го виждам един ден ,след като съм платила билетите. Честно ви казвам, идеше ми да се застрелям. Такива билети съм купила,че не могат и да се откажат,дори и да искам да си платя глобата.
Ей така като се заредят проблем след проблем най е гадно. #Cussing out

Наоплаках се и да продължа-Алекс се  е научил нещо да ми стиска зърната с венците си и ме боли.Представям си какво ще е когато има и зъби  Shocked

Хайде след всичко това дето го написах да ви пожелая :

# 18
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро! И аз се намърдах във Фейс бука Laughing

Почерпете се за мое здраве! Днес одъртявам с още една година!


Айде последен ден да "издрапаме" и от утре по парковете!!!

# 19
  • Мнения: 30
Добро утро!

Мим, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много обичана!

Натали, мерси за кафенцето! Много неприятни случки, дано да се оправят нещата  Hug.

Дони, тенкс за темичката!

Аз отсега взех да се замислям за море. Мъжа ми иска още юни да отидем на нашето черноморие с двете деца, ама се чудя пък как ще се оправим този малкия. Той ще е едва на 6 месеца  newsm78. А после пък септември в Турция или Египет например.
А бански - ще си ползвам този от миналата година. То и без това на плаж надали много ще ходя, та няма да има кой да ме гледа. В общи линии си представям, че ще съм вързана в стаята с ревльото.  Wink
Вие замисляли ли сте се по въпроса?

# 20
  • Мнения: 147
Добро утро, момичета! Доника, благодарско за темата  Hug и май заглавието и е повлияло на слънцето, което тук напича Wink, така че пожелавам на всички слънчев и усмихнат ден и приятни разходки  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютруууу!
Натали, какво да ти кажа. Има дни, в които като му тръгне на карък на чавек...спирка няма. Дано не продължава Praynig
Сладурчеста, точно и ние вчера обсъждахме морето. Кумувете искат да ходим заедно. Принципно нямам нищо против, понеже ще имам помощ с децата. Обаче искат да ходим на Св. св. Константин и Елена...пък на мен там много не ми се нрави. Цял живот съм ходила на море там и на Кранево. И покрай Мартин почнахме да ходим на юг. Иначе края на юни за мен е перфектния период за море...но да видим. Виж телесата няма да са много за показ, но се успокоявам, че миналата година млади момичета имаха масово по-големи от бременния ми корем.
Днес съм горда от себе си. Сам сама с двете чаавета се оправях, че с Георги закарахме Бате на ясла. Друг път прабаба му го гледаше. Та се престраших да ги возя и двамата.
И един майтап. Онзи ден в 6 сутринта се събудих от викове в хола - тревога, тревога. Събудих Мартин и той ме обвини, че съм сънувала. Днес по същото време пак чувам вик - тревога, тревога, ще крещя до като мога...Тъкмо перях едно оакано боди, че да не засъхне и търча в хола - какво да видя - един телефон пищи - аларма за събуждане. Мъж ми го взел от един приятел да го дава на друг да го ремонтира. Успокоих се,че не съм изперкала.
И на края, Мим, ЧРД !!! Да си ни жива и здрава Simple Smile

Честити месечинки на Цветомир, Кристиян, Антония, Александра и Георги!

# 22
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен.
Доника браво за темата, страхотна както винаги и заглавието е супер   bouquet
Натали мерси за кафето. Дано ти се разрешат проблемите възможно най-бързо.
Мим   ura hbday
Мюрвет честита нова придобивка.Да си я ползвате със здраве.
За почивката през лятото ние с мъжлето сме рибари и ще забегнем някъде по язовирите, най-вероятно на Цигов Чарк. Моренцето ще го оставим за друга година като попорастне Дени и като поотслабне майка й   Laughing
Хубав ден на всички  Hug
P.S.
Онзи ден в 6 сутринта се събудих от викове в хола - тревога, тревога. Събудих Мартин и той ме обвини, че съм сънувала. Днес по същото време пак чувам вик - тревога, тревога, ще крещя до като мога...Тъкмо перях едно оакано боди, че да не засъхне и търча в хола - какво да видя - един телефон пищи - аларма за събуждане.
hahaha Joy

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 09:03 от nevencheto

# 23
  • Мнения: 61
 Да ни е честита Мим, да порасне голяма и убава.     bouquet

 Доника, дали може, евентуално да каже твоя мъж от къде си е свалил тая аларма?

 Понеже не си плащате членския внос в клуб "Мисъл" отивам за купя млекце и памперсчета.

# 24
  • Мнения: 645
Вие направо ме разбихте с това писане dohнямате изчитане и докато го направя #Crazy Mr. Green
Та добро утро Mr. Green
Честити месечинки на всички дребосъчета Hug
Дони браво за темата,както винаги е супер и заглавието е яко има и нови линкчета на първа,благодарности мила Hug
Мим честит рожден ден,много здраве, щастие и любов newsm51 newsm51 newsm51

# 25
  • Мнения: 56
Добро утро! Hug

Мим, newsm59 Бъди много здрава и щастлива!

Доника,много сладка тема, а заглавието е много яко  bouquet

Да ви се похваля- ние вчера с Анджелика бяхме на шопинг по женски и се прибрахме по никое време, чак в 8,татито вече беше задрямал. Аз се сдобих с две блузки, а малката фръцла с няколко бодита и жилетка Laughing

За банските-аз явно съм мазохистка,защото моите си ги обличам отвреме навреме и се гледам в огледалото да правя "оценка на качеството". Засега положението е под всякаква критика!

# 26
  • Мнения: 925
Добро утро!
Мим ЧРД и всичко най-...!!!    bouquet
Дони мерси за темата  Hug
Цопнах се и аз във "Facebook"-а Simple Smile
За какви бански говорите бе хора?!? Мен носа ме е срам да си покажа навън с тези телеса, а какво остава за други части от тялото /пак с три букви  Joy / и то по бански...  #Crazy Дано до лятото ги смъкна тез килца  Praynig
Хайде стига толкоз за сега от мен, че още спя.
Хубав ден ви желая  Hug

# 27
  • Мнения: 857
Мим, честит рожден ден! Да си много обичана!

Добро утро и от мен!
Напоследък никак не ми е хубаво, предполагам защото свеки ще идва..................
Намърдах се и аз във фейсбук, но нещо не се кефя на тези мрежи. Малко са ми странни, но нищо калабалък да става. Много пишете, но пък е хубаво, щото си чета - не че нямам други неща за четене, които ми трябват, ама все отлагам.
Адски много ме болят вече раменете и ръцете. От това друскане и носене  ooooh!. А казаха, че до 3 месец не привиквали децата - нищо подобно, тоя моя хитряга много добре се е ориентирал. Харесва му да го носят и да се оглежда. Сега не мога да поправя и ще се наложи да си се поносим .... ooooh!.
Невенче, браво на вас. Аз съм от Ракитово, та Цигов чарк много добре го знам  Heart Eyes. Лятото сигурно ще ида при майка ми, та ако сте там може да се видим.
Натали, да се оправят нещата при теб!
Ами това е от мен сега.

# 28
  • Мнения: 36
Запис и от нас!  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 389
Мерси много за хубавите пожелания!!!

Сега се загледах в рожденниците...и Зола е рожденничка днес Hug

Общи условия

Активация на акаунт