Вече не сме дюканки-дебеланки, пролетта посрещаме слаби кат' фиданки - 168

  • 24 657
  • 453
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 20
Ох,даноо,направо щях да припадна.. и не знам дали си внушавам - вчера като се гледах целулита почти го нямаше, а днес се опулих и видях дооостаааа е едно задно огледало (беше ужасно) направо какъв крив ден ужас...... дано сестра ми си взема изпита (кандидат-студентка). Току-що дочетох темата - Вики, честит рожден ден, желая ти много здраве и щастие. На всички останали - добър и спорен ден и да не се събудите никога с проблем като моя (дано и на мен повече не ми се случи, че ако нещата останат така  ше .... #2gunfire ) толкова стрикност и  Rage гадно филееее и гадна лакомияяяяяяяяя ... охх, айде стига съм рИвала вече...

момичета,   bouquet

# 421
  • Мнения: 27
ВИКИ,честит рожден ден newsm59
МИХИ,честити свалени килограми.Радвам се ,че всичко при теб се нормализира в свалянето ,и че си разбрала от какво задържаш.
Сега и аз да се пооплача.Момичета връщам се във втора.От вчера съм на протеини.От декеммври усържах килограмите,но последния месец качих 4 кг, които немога да ги увладея само с един протеинов ден.И наи лошото е ,че ги качих не толкова от храна,защото си бях режимна с много малки изкючения,а от стрес и нерви.

# 422
  • Мнения: 110
Нарциса,радвам се да те "видя"Сори,че няма да се видим отново на Бургаска територия,ама....ти си знаеш,наистина е доста далеч!Ти гледай максм.да си си режимна и всичко ще ОК!
   Овсетеее.... smile3534 smile3534 smile3534

# 423
  • Мнения: 36
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВИКИ  newsm59 МНОООГО ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ.

# 424
  • Мнения: 899
Момичетааа, след якия бой оня ден, днес съм - 1,5 кг! Много съм щастлива, подскачам из вкъщи  Laughing .

Почннах и да оздравявам, навън грее слънце, абе направо животът си влиза в релси. Пращам ви солидна доза добро настроение!

Честит рождем ден, Вики!   bouquet

# 425
  • Мнения: 459
chernokoska, аз съм така от пет дена по същата причина! Но ти си хапнала веднъж, а аз няколко дни "разнообразявах" с филето! Сега кантарът показва 2 кг повече Confused

Михи, браво! Реших и аз да спра с ролцата вече. Те са ми сериозен проблем-пристрастих се към тях, но сега ще ги кача в хладилника на родителите ми.

Вики, честит рожден ден! Бъди здрава, слаба и много щастлива!  Gift smile3525

Вчера видях снимките на Музичка и много й се радвах на промяната.   bouquet

# 426
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Привет!
Преди да е сваршила темата - да се весна - признавам не съм чела, но ще се върна поне да погледам протеини!
Вики - ЧРД! Много късмет и любов!  newsm67
Днес при нас е слънчево - ще ходя на разходка с детенце!
Хубав ден!

# 427
  • Мнения: 0
Вики пожелавам ти много любов и много щастие  ,а от всичко друго по много.

Чочосан благодаря, пожелавам ти бързо да свалиш излишните кг. Явно 3 фаза е много по-трудна .Плаша се като знам какво ме чака след година.Успех/  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 HugЦвеTи  Hug Hug :hug:nartsisa  Hug Hug :hug:Lucie  Hug Hug :hug:YuNI Hug :hug:krikri Hug :hug:TheNMaster
Umbra --браво  bouquet  bouquet  bouquet  :bouquet:TheNMaster браво за минусчетата  bouquet  :bouquet:Umbra-Браво и на теб  bouquet
Знаете ли какво бих посъветвала новите купете си електронен кантар с негова помощ разбрах от какво задържам и от какво слабея .

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 09:37 от mihi69

# 428
  • Мнения: 20
Цвети, то тия дни такова оливане с ядене просто няма някъде! Не знам от какво бее... за 2 месеца такъв вълчи глад не съм изпитвала ... дали няма да реши да ми дойде все пак  newsm78 не знам ама не мога да си гледам "търбуха" през 5 мин ходя до огледалото  Shocked разликата с вчера,онзи ден е очебийна и умопомрачаваща..... баси филето, кой знае с какви буклуци е пълно #Cussing out

# 429
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте!
Вики, слънчице, честит рожден ден!  Hug Желая ти всичко за което мечтаеш да се сбъдне и освен това бързо да постигнеш целта си.  newsm51
Момичета аз днес вече имам минус, след поредното задържане. 16 дни бях ни нагоре, ни надолу, днес най-после съм -500 гр.  newsm53
Аз от началото на режима до сега карах 4/3, но смятам от понеделник да се опитам на 5/5. Стискайте палци бъбреците вече да  не се обаждат.
Хайде лек и слънчев ден от мен!  Hug Hug Hug

# 430
  • София
  • Мнения: 807
Викито  Hug Честит празник! Много здраве, радост, и щастливи моменти!  newsm59
Честити минусчета на  Mihi69, Мастерчето, Умбра и  Stelxennewsm10 smile3501
Чернокоска, като те слушам си мисля, че просто си хапнала нещо по-солено, но нещата, които виждаш в огледалото май си ги въобразяваш! Успокой се, за ден-2 това ще премине и всичко ще е ок!  Hug
Чочосан  Hug стискам палци нещата да се оправят и скоро да се успокоиш! Стрес е! Аз съм в същата ситуация и знам как се чувстваш, но... след червения светофар, светва зелена светлина! В понеделник оивам да си нося документите и тогава ще разбера от кога започвам новата работа! Стискам палци и при теб скоро да има хубава новина! Не се отпускай, животът продължава и е страхотен!  Hug   bouquet

# 431
  • Мнения: 1
Реших докато си хапвам триците да погледам Иван Звездев но НЕ МОГА ДА ГЛЕДАМ тези картофи и т.н. и ще погледам в рецептите на Тумба Лумба,Мастерче и  вс. други наши изявени кулинарки  chef,а Звездев ще си чака реда да стигна някой ден 3-та

# 432
  • Мнения: 485
Светлат- може ли алпинисткото въже за ден - два на заем ...  Heart Eyes

Ето веднага, и човека ти пращам
Ако свърши работа свиркай  Flutter

   Ей, гадно е да си жена, независимо от какъв вид, чакам го, МЦ-то, подула съм се... и 2 кила вода ми тежат на канатара. Че ме е затресъл и един ПМС..., само буча, чак сама не се трая  ooooh!
Не си единствена  Hug

Ренка, успех на изпита  Hug

Ох, Кри, осем кила да свалиш още  Hug  Heart Eyes  babydust7 , добре че пусна тревица, аз от сутринта фуча и се чудя какво ми липсва  hahaha
Ако знаеш как успокоително ми подейства твойта уфсъ и полянката   Joy

Днес съм - 900г  newsm68
Е, не може да има   по-щастлива овчица от мен newsm68 newsm68
 ЗА 5 ДНИ СЪМ СВАЛИЛА 3.200  кг
Знаете ле това, е защото ви обичам и се топя от любов по вас.
И друго си мисля на срещата всяка от вас ми каза къде греша поправих малките грешки които аз смятах за нищожни, а те са били от съществено значение и ето.

Михи  Hug
Затова все повтаряме, идвайте на срещи и споделяйте, на среща не е като в темата, на среща е страхотно, забавно, разтоварващо, всичко си казваш и съвет ти дават и сваляш и с готини хора се запознаваш  Peace

ВИКИТО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! (и моята половинка те поздравява) Пожелавам ти красиво телце, усмихнато личице и много любов   bouquet   bouquet   bouquet
Почерпките ти ми харесаха и двете  Joy   Hug

Тъъъъй.....След вчерашното хилене и търкаляне от смях...днес съм - 500  Shocked Shocked Shocked
Брях! Какво ли ще е, ако отида и на срещата на 5-ти  hahaha hahaha hahaha hahaha
Трябва да дойдеш, за да разбереш, нема начин  Hug

chernokoska  Hug Пий повече вода днес и спокойно, утре няма да е същото  Hug

На всички желая прекрасен ден, излизайте навън, времето е прекрасно   bouquet  Hug  Heart Eyes


# 433
  • Мнения: 492
здравейте момичета

възхитена съм от вашите резултати! прегледах режима и рецептите към него, но имам някои неясноти. в рецептите за  ударния етап има такива, в които са включени овесени трици и корнишони напрмер, но пък не ги видях да са като разрешени през този етап на диетата, та въпроса ми е разрешени ли са или не Thinking и другия въпрос ми е какво закусвате през този етап?
благодаря ви   bouquet

# 434
  • Мнения: 5 001
здравейте момичета

възхитена съм от вашите резултати! прегледах режима и рецептите към него, но имам някои неясноти. в рецептите за  ударния етап има такива, в които са включени овесени трици и корнишони напрмер, но пък не ги видях да са като разрешени през този етап на диетата, та въпроса ми е разрешени ли са или не Thinking и другия въпрос ми е какво закусвате през този етап?
благодаря ви   bouquet
Закусваме 3 с.л. овесени трици объркани с кисело мляко или направени на палачинка или кексче(рецепти има много)....и т.н. Важното е да не се превишава дозата от 3 с.л. НА ДЕН.
Ако превишиш дозата на триците,се задържа и не се сваля.

Ако,се използват 1 с.л. трици за сосче примерно,то това означава,че имаш за деня още само 2 с.л. ...

Корнишоните може да се използват като подправка.Примерно 1 малка краставичка нарязана ситно и прибавена към соса.....

Общи условия

Активация на акаунт