Вече не сме дюканки-дебеланки, пролетта посрещаме слаби кат' фиданки - 168

  • 24 656
  • 453
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
Добро утро милички
 Днес съм - 900г  newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Е, не може да има   по-щастлива овчица от мен newsm68 newsm68
 ЗА 5 ДНИ СЪМ СВАЛИЛА 3.200  кг
Знаете ле това, е защото ви обичам и се топя от любов по вас.
И друго си мисля на срещата всяка от вас ми каза къде греша поправих малките грешки които аз смятах за нищожни, а те са били от съществено значение и ето. За да не ги правят и новите ще кажа какво грешахл
Сока от печеното месо го използвах за готвене. На срещата като виден кулинар споделих с момичетата и те в един глас казаха:
ШШШШШЪТ тихо да не те чуе Вещи, че ще ядеш тигана. newsm62 newsm62 newsm62
 Хвърляй го този сок.
Другото което промених не ям рулата от раци.
и още минах на 5ПЗ/5П. И Ето че резултатите не закъсняха .
Може би този месец на задържане е бил точно заради уж на  глед малките нещица ама от голямо значение.
На новите ще кажа. Дами спазвайте всичко както му е реда ,ако нещо не знаете питайте за да има ефект.
Мименсита--както винаги перфектна.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ренка--с теб съм успех. Hug Hug Hug
Благодаря на всички за подкрепата без вас нямаше да мога да се справя.
На вън е прекрасно пролетно утро смятам да взема кучето и да се разходя да Стария чарк едно красиво място в гората на 7 км от града. Малко движение ще ми се отрази добре. ЦяЛа зима не СИ СВАЛИХ  дупето от колата и планината ми липсва много  Нали съм горски индивит.Ако знаете как зарежда със сили .После се чувстваш чисто нов.
Лек дин и всички ви гушкам. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
krikri---зДРАВЕЙ желая ти прекрасен ден   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Прегръщам и всички ранобудни дами YuNI, EMANOELITA, ВИКИТО, emili7497, mmmshushy80, ani_angel, TheNMaster, valery2002, tonito27, gelinda, krikri, Volna peperudka, epson, nush, ванесса йо, Fleur Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
TheNMaster---Наспа ли се  слънчице, аз се чудя защо слънцето започна да свети по- силно, а то защото ти си станала и си излязла на  тераската Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 08:14 от mihi69

# 406
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Браво на теб Hug
Продължавай все така!!!!!  bouquet

# 407
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета!
От няколко дни задържам сериозно, че се и опитвам да качвам  Sad
Имам нужда от един як шут! Давайте!
Желая ви отслабващ ден   bouquet

# 408
  • Мнения: 45
Добро утро, стадоооо!
Аз като една истинска овца имам рожден ден днес!
Хапнете и пийнете за мое здраве  Simple Smile



Гушшшшшшшшшшшшшкам ви всички!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 409
  • Мнения: 5 001
TheNMaster---Наспа ли се  слънчице, аз се чудя защо слънцето започна да свети по- силно, а то защото ти си станала и си излязла на  тераската Hug Hug Hug Hug Hug
Добро утроооо

Не се наспах,че съм на работа вече,'ма кО да сЪ праЙ.....
ЧЕСТИТО ТИ ГОЛЯМО МИНУСЧЕ! БРАВОС!!!

Еееей,още ми е смешно от вчера

Много сте готини всички...Не съм се надявала,че ще намеря толкова близки душички


Тъъъъй.....След вчерашното хилене и търкаляне от смях...днес съм - 500  Shocked Shocked Shocked
Брях! Какво ли ще е, ако отида и на срещата на 5-ти  hahaha hahaha hahaha hahaha

Тъй кат' гледам доста народец днес ще има минусчета.....Ай,ЧЕСТИТО! Ми то от толкоз хилеж,к'во да очакваш друго..... Joy Joy Joy Joy

Днес хапнах триците с 200 гр кисело мляко....Ма кога ще имам време да хапвам...умът ми не го побира....Ще видим как ще стане....
Иначе пак уфцъ-тЪ днес ще яде пилешко на грил тигань....


РЕНКА, СТИСКАМ ПАЛЦИ ДНЕ С ЗА ИЗПИТА  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


П.П. ВИКИИИИИИ

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ДА СБЪДНЕШ МЕЧТИТЕ СИ!

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 08:47 от TheNMaster

# 410
  • София
  • Мнения: 3 090
Викито  Hug Hug Hug  bdbaloni Здраве, щастие, късмет и тяло на фиданка! newsm51
Михи Hug честито! smile3525
Мастерче Hug, честито и на теб!  smile3525

# 411
  • Мнения: 110
ВИКИТООО,честито,сладурка,жива и здрава да си!Многгооо здраве,щастие,късмет и успех в борбата с килцата! newsm51 newsm51 newsm51Хубава почерпка си ни спретнала,ама къде ни е тревичката??? newsm78Ние ко шъ хрупаме??? Thinking
     Гулбенур,Айнур,Марчелка,Мерито,Коте,Катеджин,Дорчестър и многгоо други,къде се загубихте????
 

# 412
  • Мнения: 45

Веднага се поправям!!! Embarassed

# 413
  • София
  • Мнения: 1 590
Михи69 бравооооо! smile3501 smile3501 smile3501
Наглед много дребни неща ни карат да задържаме!
Твойто беше лесно ... дайте сега, "задържащите", всеки да помисли и да си открие собственото дребно прегрешение, че да се юрнеме пак надолу!!!!!
Мименситка, много е готино твойто кафе с компания! Мойта котка Пипилотка ми прави все така копмания, ама не с кафето  Mr. Green а с всичките ми дюкански манджи, много е пристрастена към режима ни, ей!
Ренка и аз fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Кри -  Flowers Bouquet lovekissти пък що реши да не се обаждаш? Ми аз чакам всеки твой пост с нетърпение, само умности говориш!
Желая ви хубав слънчев ден! Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

П.П. ВИКИТО ! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА, И ВСЕ ТАКА РУСА И ХУБАВА!

# 414
  • Мнения: 20
Ще се побъркам  smile3511 smile3511 smile3511 от няколко дни имам голям апетит и мноооооого ям, но все режимни неща............ онзи ден се гледах 20мин в огледалото и се любувах на себе си, даже мислех да мина в 3-та... на сутринта малко ми беше подут корема, ама си го обесних от много ядене и вчера направо се олях от плюскане - само на вечеря омлет с извара и 2 яйца + не знам точно колко, но наистина доста солидно количество пушено пуешко филе (може би към 400 грама) ........... сутринта като станах като се погледнах в огледалото щях да припаднааааааааа...... коремът ОГРОМЕН, имам чувството, че и задника и кантара ме показа 1.5-2кг +  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 олее възможно ли е, дори панталона, с който бях вчера, сякаш ми е по-впит и дупето по-голямо  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 не е истина , днес правя 2 месеца на режима и нещо такова да ми се случи ....... ужас искам да се гръмна и днес ще ходя да си пазарувам дрехи ...... гадно прасееееее  newsm61 newsm61 newsm45 newsm45 smile3514

# 415
  • Мнения: 5 001
chernokoska ШУНКАТА Е СОЛЕНА,а и повечко извара сигурно също е спомогнало....Задържала си вода и може би храната още не се е смляла....Ще се оправиш! Днес яж повече бяло пилешко месо печенко и си готова... smile3537 smile3560

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 09:00 от TheNMaster

# 416
  • до Бургас
  • Мнения: 76
ВИКИТО - Честит рожден ден!!!Да си жива и здрава и много щастлива!!! Hug  bouquet

# 417
  • София
  • Мнения: 98
Добро ви утро и от мен!  Hug

Викито, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН! newsm59 newsm18 Пожелавам ти по много от всичко най - хубаво!  Hug


На всички останали - усмихната, слънчева и мързелива събота!  Heart Eyes Hug

# 418
  • софия
  • Мнения: 3 425
Чернокоска,споко,остави някой и друг косъм на главата.Хапнала си повечко филе,а то е солено.Всичко е водичка,ще ти мине.
Викитооооо,честит рожден ден,мила!Бъди щастлива! newsm51
Криииии,ще пишеш,как няма да пишеш.Без теб сме за никъде! smile3521
Глейте ся,мен още ме пристеснява снощното овче омазване. newsm78Аз предлагам да си правим овчи петък,един път в месеца.....примерно последния.Защото, просто никой няма да ни търпи,или най-малкото ще ни пъхнат в подфорум ТКЗС. Mr. Green
Да дойде тиганоносачът и да каже нещо по въпроса. Whistling
Мастерче,след среща се сваля двойно.Бегай на срещата да видиш. Hug
Ренка,стискам всичко налично,а на теб ти остава само да вземеш изпита. Joy
УтиЪм да побачкам,довечера ще ви пусна едно очо.....може и две. Sneaky
Хубав ден и мноооого усмивки.

П.П.Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.  Айдееее,пак се почна. hahaha

# 419
  • Мнения: 1
Михи,  smile3501 радвам се за теб.Вики, ЧРД нека само хубави неща да ти се случват,весел и пълен с приятни изненади и хубави емоции ден newsm51 Аз съм 4-ти ден ПЗ и съм около 89.500 +- 200.Весито5 аз съм тук Hug Hug Hug видях за срещата в Бургас,но този път не мога да дойда newsm45 .Лек и отслабващ пролетен ден на цялото Дюканско население!!!!

Общи условия

Активация на акаунт