Кога спряха да мрънкат бебетата ви?

  • 10 081
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Ами дъщеря ми все още си мрънка,няма такава възраст когато детето спира да мрънка,всяко е толкова различно колкото са и хората по света.

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
И моята си мрънка.Това си е тип характер.Неможе да се промени.До дете си е.

# 17
  • Мнения: 425
Аз мога да ти кажа че след шестия месец ми стана значително по лесно,по интересно със самото бебе,повече се заиграва и така.Спокойно,след още някой месец ще се очовечи повече и ще ви е по-приятно и на двама ви Peace
И друго да те успокоя-аз също не мога нищо да свърша у дома,постоянно съм с  детето,върша нещо когато мжа ми си е вкъщи,или пък на прибежки свършвам нещо съвсем набързо.На тези майки героини дето са като супермени и огряват навсякъде и аз им се чудя Rolling Eyes/то тук пълно с такива/.Сама си гледам детето,нямам баби и дядовци вкъщи и в радиус от 300км.

# 18
  • Мнения: 1 745
Мойто като бебе беше кротко и спокойно,ама сега.... ooooh! Само реве,тръшка се!Не знам бебешки пубертет ли е,зъби ли,какво ли,ама дано скоро попремине! ooooh!

# 19
  • Мнения: 233
И моита мома мрънка, когато и е скучно. Предложете някаква интересна играчка като за нейната възраст. Когато сме на вън не мрънка, ама е студено още, пък и пак трябва играчка

# 20
  • Мнения: 2 447
Мойто като бебе беше кротко и спокойно,ама сега.... ooooh! Само реве,тръшка се!Не знам бебешки пубертет ли е,зъби ли,какво ли,ама дано скоро попремине! ooooh!
И моят син е станал голям мрънкалник.

# 21
  • Мнения: 1 740
Мойто като бебе беше кротко и спокойно,ама сега.... ooooh! Само реве,тръшка се!Не знам бебешки пубертет ли е,зъби ли,какво ли,ама дано скоро попремине! ooooh!
и моят е станал голям мрънкалник за секунда не иска да седи самичак все да съм до него.

# 22
  • София
  • Мнения: 607
Като се замисля и моите все за нещо си мрънкат ама са по голями и може да се разбереме.
Пробвай да вършиш част от домакинската работа с бебо в кенкуру .Аз така правех  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми мрънка много рядко (сега е на 1.2г), обикновено, когато иска да се включа в игрите му, а аз върша нещо друго! Когато не му е добре (никне зъб или е настинал) ме търси повече!  Та по тази логика не е спрял!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дъщеря ми на 3 годинки и не е спряла да реве за щяло и нещяло откакто се се родила.Просто вече в чудо се виждам и се надявам този период да отмине скоро.

# 25
  • Мнения: 316
Въпросното "мрънкане" или "хленчене" сякаш се поразреди след седмия месец, когато започна да се заиграва с играчките си. А когато откри, че може да се изправя вече сама, почти престана. Сега проплаква, ако не успее да стане или да стигне нещо.

# 26
  • Мнения: 1 817
Еми то е нормално бебе да мрънка.
При мен не само мрънкаше, ами направо ревеше. #Crazy
За заиграване с играчки , за стоене в шезлонг или сам в кошарата и дума не може да става.  Sad
Спасение имаше само като стана време за проходилката. Тогава можех да свърша нещо за половин час.
Амии търпение...

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
като проговори и почне да може да си казва, ама после пак ще си иска своето.

# 28
  • Мнения: 1 090
Синът ми още е такъв по цял ден. Каквото и да направя все не му харесва.  Cry Много си го обичам, но понякога ми идва в повече мрънкането му. Тогава го оставям на баща му и излизам сама дори за 30 мин. После с нови сили отначало.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт