Знаете ли кого видях 9

  • 34 793
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
Zdraveite, ne sam pisala do sega, no 4esto nadni4am pri vas.

Lyubopitstvoto mi sabudi edna snimka na Monika Babiker, na neya mi izglejda s dosta nababnal korem:

http://www.bulphoto.com/image.php?img=119407

Da ne e bremenna? Nishto takova ne se e raz4ulo za sega, no vse pak???

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
Zdraveite, ne sam pisala do sega, no 4esto nadni4am pri vas.

Lyubopitstvoto mi sabudi edna snimka na Monika Babiker, na neya mi izglejda s dosta nababnal korem:

http://www.bulphoto.com/image.php?img=119407

Da ne e bremenna? Nishto takova ne se e raz4ulo za sega, no vse pak???

Ти да не си въпросната Моника?

# 17
Ne, ne sam. Prosto mi stana lyubopitno   newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
Пиши на кирилица Wink
p.s. Сори за спама.

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
на мен ми изглежда напълняла , пък може и бременна да е Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Днес как се изложих Crazy Embarassed
 Видях този,който играе като Явор в "Забранена любов",беше му много сложно името.
Май живее момчето във въпросният блок,засичаме се,на мен ми е позната физиономията ама не мога да се сетя от къде съм го виждала.Кимам му,и му казах"Колега от Софийския ли се познаваме",а той се усмихна много мило и каза"Едва ли"
По-късно загрях къде съм го виждала,ама късно.
Уф голяма излагация

# 21
  • Мнения: 82
Аз видях Кали миналата седмица на Витошка и май е бременна беше доста наедряла.Извинявам се ако това е факт, просто не следя тези новини, но определено ми направи впечатление!

# 22
  • Мнения: 3 641
Кали е бременна, ще ражда май месец.

# 23
  • Мнения: 738
Днес как се изложих Crazy Embarassed
 Видях този,който играе като Явор в "Забранена любов",беше му много сложно името.
Май живее момчето във въпросният блок,засичаме се,на мен ми е позната физиономията ама не мога да се сетя от къде съм го виждала.Кимам му,и му казах"Колега от Софийския ли се познаваме",а той се усмихна много мило и каза"Едва ли"
По-късно загрях къде съм го виждала,ама късно.
Уф голяма излагация

 Laughing ахахахха ужас. Аз имам подобен случай с митичарката от предния сезон на Сървайвър. Питам - "извинявай, откъде се познаваме?" Тя - " ами сигурно от телевизията..." hahaha


Видях Графа пред Елемаг в Лозенец,спря с колата и ми направи път да мина с детето,симпатяга е,но ми се видя понапълнял!

Още миникупъра ли кара?

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък в понеделник видях онова недоразумение от Биг Брадър от Петрич ли беше или от Гоце Делчев, което влезе в къщата по слипове  Mr. Green
Сега кротко се возеше в 213 в посока Младост и се оглеждаше дали някой случайно пък не го е разпознал  hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Преди няколко дни видях Човекът- глас  Mr. Green
Също и Юлиан Вучков, излизаше от една закусвалня на Графа.

# 26
  • Мнения: 7 474

Също и Юлиан Вучков, излизаше от една закусвалня на Графа.

Аз го видях на Витошка Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 2 493
Преди няколко дни видях Човекът- глас  Mr. Green
Също и Юлиан Вучков, излизаше от една закусвалня на Графа.

той се храни много често там.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 344



Видях Графа пред Елемаг в Лозенец,спря с колата и ми направи път да мина с детето,симпатяга е,но ми се видя понапълнял!

Още миникупъра ли кара?
[/quote]
Не,караше един голям ситроен,мисля,с много хубав синьо-зелен цвят!

# 29
  • София
  • Мнения: 577
Днес как се изложих Crazy Embarassed
 Видях този,който играе като Явор в "Забранена любов",беше му много сложно името.
Май живее момчето във въпросният блок,засичаме се,на мен ми е позната физиономията ама не мога да се сетя от къде съм го виждала.Кимам му,и му казах"Колега от Софийския ли се познаваме",а той се усмихна много мило и каза"Едва ли"
По-късно загрях къде съм го виждала,ама късно.
Уф голяма излагация

И аз имах подобно преживяване с Костадин Филипов. Но само го зяпах нагло и чаках той да се се ти, че се познаваме, но уви. После една приятелка ме светна кой е и защо ми е толкова познат. Joy
И по темата: В събота в Big Apple Александра Раева, беше с черна стаенена рокля на някакъв рожден ден и изпя една песен. Много хубав глас има това момиче. А днес се сбъсках с Евгени Минчев на Скобелев.

Общи условия

Активация на акаунт